Výsledkový servis - zítřejší zápasy

CONMEBOL - Copa Sudamericana

00:30 Defensa J. - Coquimbo - : -


Anglie - Premier League

15:00 Sheff. Utd - Tottenham - : -

17:30 Liverpool - Man. Utd - : -

20:15 Man. City - Crystal P. - : -


Španělsko - Copa del Rey

12:00 Málaga CF - Granada CF - : -

12:00 Espanyol - Osasuna - : -

16:00 Navalcarn. - SD Eibar - : -

16:00 Sp. Gijón - Betis - : -

18:00 Alcorcón - Valencia - : -

18:00 Tenerife - Villarreal - : -


Španělsko - Supercopa

21:00 Barcelona - Bilbao - : -


Španělsko - Segunda División B - Grupo 1

12:00 Celta V. B - Guijuelo - : -

12:00 Covadonga - CD Lealtad - : -

16:00 Salmantino - La Coruña - : -

16:00 Burgos CF - Vallad. B - : -

16:30 Langreo - Real Oviedo B - : -

17:00 Pontevedra - Ferrol - : -

17:30 Zamora CF - Coruxo - : -


Španělsko - Segunda División B - Grupo 2

12:00 SD Ejea - Tudelano - : -

16:30 CD Calahorra - Haro - : -

16:30 Osasuna B - SD Tarazona - : -

17:00 Izarra - Mutilvera - : -

17:00 SD Logroñ. - CD Ebro - : -


Španělsko - Segunda División B - Grupo 3

11:30 Orihuela - CF La Nucía - : -

12:00 Gimnástic - Barcel. B - : -

12:00 AE Prat - Espanyol B - : -

12:00 Valencia B - Atzeneta - : -

12:00 Hércules - Alcoyano - : -

12:00 UD Ibiza - Levante B - : -

12:00 Villar. B - Peña Dep. - : -

16:30 UE Olot - Cornellà - : -

17:00 FC Andorra - Llagostera - : -

18:00 Hospitalet - Badalona - : -


Španělsko - Segunda División B - Grupo 4

12:00 Huelva - Sanluqueño - : -

12:00 L Palmas B - Cádiz CF B - : -

12:00 S. Fernan. - Tamaracei. - : -

12:00 Linense - CD Marino - : -

12:00 Lorca Dep. - Córdoba - : -

12:00 UCAM Murc. - Sevilla B - : -

12:00 Granada B - R. Murcia - : -

17:00 Marbella - Algeciras - : -

17:00 Yeclano - CD Linares - : -

18:30 Betis B - CP Ejido - : -


Španělsko - Segunda División B - Grupo 5

12:00 Majadahon. - Getafe B - : -

12:00 Navalcarn. - S.S. Reyes - : -

12:00 Poblense - Atlético B - : -

12:00 Internaci. - Baleares - : -

12:00 CD Badajoz - Socuéllam. - : -

12:00 Villarrob. - UD Melilla - : -

12:00 Talavera - Mérida AD - : -

17:00 Extrem. UD - Don Benito - : -

17:00 Villanove. - Villarru. - : -


Itálie - Serie A

12:30 SSC Neapol - Fiorentina - : -

15:00 Crotone - Benevento - : -

15:00 US Sassuolo - Parma - : -

18:00 Atalanta - Janov CFC - : -

20:45 Inter Mil. - Juventus - : -


Itálie - Serie B

15:00 Pescara - Cremonese - : -

21:00 Empoli - Salernit. - : -


Itálie - Serie C - Girone A

12:30 Juventus U23 - Piacenza - : -

12:30 Olbia - US Grosseto - : -

15:00 AlbinoLeffe - Lecco - : -

15:00 Calcio Como - Novara - : -

15:00 Pergolet. - Pontedera - : -

15:00 Pro Sesto - Livorno - : -

15:00 P Vercelli - Carrarese - : -


Itálie - Serie C - Girone B

15:00 Imolese - Matelica - : -

15:00 Perugia - FeralpiSa. - : -

15:00 Sambenede. - Padova - : -

15:00 Südtirol - Vis Pesaro - : -

17:30 Carpi FC - Ravenna - : -

17:30 Modena - VV Verona - : -


Itálie - Serie C - Girone C

12:30 Palermo FC - Francavil. - : -

15:00 Monopoli - Catanzaro - : -

15:00 Catania - Calcio Foggia - : -

17:30 J. Stabia - Ternana - : -

17:30 Paganese - Casertana - : -

17:30 Viterbese - Teramo - : -

17:30 Bisceglie Calcio - SSC Bari - : -


Německo - 1. Bundesliga

15:30 Bayern M. - Freiburg - : -

18:00 Frankfurt - Schalke 04 - : -


Německo - 2. Bundesliga

13:30 Heidenheim - Darmstadt - : -

13:30 Hols. Kiel - Karlsruhe - : -

13:30 Regensburg - Sandhausen - : -


Německo - 3. Liga

13:00 Uerdingen - Mannheim - : -

14:00 Duisburg - SV Meppen - : -


Německo - Regionalliga - West

15:00 Dortmund II - Aachen - : -


Česko - 1. Fotbalová liga

14:00 Pardubice - Č. Buděj. - : -

16:00 Příbram - Plzeň - : -

18:30 Ostrava - Sparta - : -


Francie - Ligue 1

13:00 Brest - Stade Rennes - : -

15:00 Lorient - Dijon FCO odl.

15:00 FC Nantes - RC Lens - : -

15:00 OGC Nice - Bordeaux - : -

15:00 Strasbourg - St-Étienne - : -

17:00 Lille OSC - Reims - : -

21:00 Lyon - FC Metz - : -


Portugalsko - Primeira Liga

16:00 Nacional - Moreirense - : -

18:30 San. Clara - Famalicão - : -

21:00 G. Vicente - Marítimo - : -


Portugalsko - LigaPro

12:15 A. Viseu - UD Olivei. - : -

12:15 Feirense - FC Porto B - : -

15:00 FC Arouca - CD Mafra - : -

18:00 Varzim SC - Casa Pia - : -


Skotsko - Premiership

13:00 Motherwell - Rangers FC - : -


Nizozemsko - Eredivisie

12:15 Waalwijk - Willem II - : -

14:30 Groningen - Twente - : -

14:30 VVV Venlo - Heerenveen - : -

16:45 AFC Ajax - Feyenoord - : -


Nizozemsko - Eerste Divisie

12:15 Nijmegen - Cambuur - : -


Belgie - Jupiler Pro League

13:30 KAA Gent - Antverpy - : -

16:00 Cercle - St. Lutych - : -

18:15 Wilrijk - Cl. Bruggy - : -

20:45 St-Truiden - OH Leuven - : -


Turecko - Süper Lig

11:30 Denizlis. - Hatayspor - : -

14:00 Y. Malatya - Rizespor - : -

17:00 Beşiktaş - Galatasar. - : -


Řecko - Super League

14:00 Olympiakos - PAS Gian. - : -

16:15 OFI Kréta - PAOK Soluň - : -

16:15 Volos NFC - PAS Lamia - : -

18:30 Aris Soluň - Panathina. - : -

20:30 AEK Atény - Atromitos - : -


Řecko - Super League 2

14:00 AE Karaiskakis - Levadiakos - : -

14:00 OF Ierapetra - Diagoras - : -

14:00 PAE Chania - Doxa Drama - : -

14:00 Panachaiki - Trikala - : -

14:00 Ergotelis - Ionikos - : -

14:00 Apollon Larisas - Xanthi - : -


Rakousko - Bundesliga

17:00 Wolfsberg - Sturm Graz - : -


Švýcarsko - Super League

16:00 FC Sion - FC Lugano - : -


Rumunsko - Liga I

13:30 Clinceni - FC Hermannstadt - : -

15:45 Argeş Pit. - Gaz M. M. - : -

17:00 Sepsi OSK - CFR Cluj - : -


Kypr - A' Katigorias

15:00 Pafos FC - APOEL N. - : -

17:30 Apollon L. - Olympiakos - : -


Malta - Premier League

14:00 St. Lucia - Zejtun C. - : -


Lucembursko - Division Nationale

? Dudelange - FC Wiltz odl.

? UNA Stras. - Hamm Benf. odl.

? Racing FC - T. Pétange odl.

? Jeunesse - Progrès N. odl.

? Differdan. - Fola Esch odl.

? Rodange - Hesperange odl.

? US Hostert - Rosport odl.

? Etzella E. - Mondorf odl.


Andorra - Primera Divisió

11:30 Engordany - Atlétic E. - : -

16:30 Sant Julià - FC S. Col. - : -


Gibraltar - Premier Division

? St Jose. - Europa FC odl.

? Lynx FC - Mons Calpe odl.

zpět na výsledkový servis

zpět na hlavní nabídku