Výsledkový servis - zítřejší zápasy

CAF - Liga mistrů CAF

15:00 Jwaneng - Simba SC - : -

16:00 AS Maniema - Mamelodi - : -

16:00 Nouadhibou - Sétif - : -

16:30 Otôho - Petro de Luanda - : -

17:00 Hearts Oak - Wydad - : -

17:00 LPRC Oil. - Raja CA - : -

17:00 Rivers Utd - Al Hilal O - : -

19:00 Al Ittihad - Espérance - : -


CAF - Konfederační pohár CAF

15:00 AS Kigali - Mot. Pembe - : -

15:00 CFFA - GD Interclube - : -

16:00 Bayelsa - CS Sfaxien - : -


Anglie - Premier League

15:00 Everton - West Ham - : -

17:30 Newcastle - Tottenham - : -


Anglie - League Championship

13:00 Swansea - Cardiff - : -


Španělsko - LaLiga

14:00 Vallecano - Elche CF - : -

16:15 Celta Vigo - Sevilla FC - : -

18:30 Granada CF - Atl. Madr. odl.

18:30 Real Madrid - Bilbao odl.

18:30 Villarreal - Osasuna - : -

21:00 Barcelona - Valencia - : -


Španělsko - LaLiga2

14:00 UD Ibiza - Mirandés - : -

16:00 Leganés - Valladolid - : -

18:15 Burgos CF - CD Lugo - : -

18:15 Sociedad B - R. Oviedo - : -

21:00 Ponferrad. - Fuenlabra. - : -


Itálie - Serie A

12:30 Cagliari - Sampdoria - : -

15:00 Empoli FC - Atalanta - : -

15:00 Janov CFC - Sassuolo - : -

15:00 Udinese - Bologna FC - : -

18:00 SSC Neapol - Turín FC - : -

20:45 Juventus - AS Řím - : -


Itálie - Serie B

14:00 Cremonese - Benevento - : -

16:15 Parma Calcio - Monza - : -

20:30 Cittadella - SPAL 2013 - : -


Itálie - Serie C - Girone A

14:30 Pro Patria - Südtirol - : -

14:30 Triestina - Fiorenzu. - : -

17:30 FeralpiSa. - Legnago S. - : -

17:30 Giana Erm. - VV Verona - : -

17:30 Juventus U23 - Seregno - : -

17:30 AC Mantova - Lecco - : -

17:30 Padova - Trento - : -

17:30 Pergolet. - AlbinoLef. - : -

17:30 Piacenza - Pro Sesto - : -


Itálie - Serie C - Girone C

14:30 Campobasso - SSC Bari - : -

14:30 US Catanzaro 1929 - Taranto - : -

14:30 F. Andria - Avellino - : -

14:30 Calcio Foggia - SS Monopoli 1966 - : -

14:30 J. Stabia - Picerno - : -

14:30 Monterosi FC - Paganese - : -

14:30 Potenza SC - Messina - : -

14:30 Turris - Palermo FC - : -

14:30 Vibonese - Latina Calcio 1932 - : -

14:30 Francavil. - Catania - : -


Německo - 1. Bundesliga

15:30 Leverkusen - Bayern M. - : -

17:30 Augsburg - Bielefeld - : -


Německo - 2. Bundesliga

13:30 Darmstadt - Brémy - : -

13:30 Drážďany - Norimberk - : -

13:30 Rostock - Sandhausen - : -


Německo - 3. Liga

13:00 SV Türkgücü-Ataspor München - Wehen - : -

14:00 Vikt. Köln - Würzburg - : -


Německo - Regionalliga - Nord

13:00 Hannov. II - Jeddeloh - : -

14:00 Altona - KSV Holstein Kiel II - : -

15:00 VfV Borussia Hildesheim - LSK Hansa - : -

15:00 HannoverSC - SW Rehden - : -


Německo - Regionalliga - Nordost

13:00 FC Eilenburg - Halberst. - : -

13:00 BAK 07 - Lichten. - : -

13:00 TeBe - Ch. Lipsko - : -


Německo - Regionalliga - Südwest

14:00 Großaspach - Stuttg. II - : -

14:00 VfR Aalen - Elversberg - : -

14:00 TSG Balingen - Offenbach - : -


Německo - Regionalliga - Bayern

12:15 Buchbach - Rosenheim - : -


Česko - 1. Fotbalová liga

16:00 Olomouc - Karviná - : -

16:00 FK Teplice - Plzeň - : -

16:00 Zlín - Hradec Kr. - : -

19:00 Pardubice - Sparta - : -


Česko - Fotbalová národní liga

10:15 Žižkov - Chrudim - : -

10:30 Sparta B - Třinec - : -

15:30 Varnsdorf - Dukla - : -

15:30 Táborsko - SK Líšeň - : -


Česko - ČFL A

10:15 Admira - Král. Dvůr - : -

10:15 Slavia B - Vyšehrad - : -

10:30 Příbram B - Karl. Vary - : -

10:30 Plzeň B - FC Písek - : -


Česko - ČFL B

10:15 FK Chlumec - Ústí n. O. - : -

10:15 Pardub. B - Bohem. B - : -

10:15 Hradec B - Velvary - : -

10:15 Dukla B - Teplice B - : -

14:30 SK Zápy - Jablonec B - : -


Česko - MSFL

10:00 Ostrava B - Znojmo - : -

10:15 Slovácko B - D. Benešov - : -

10:15 Olomouc B - Vrchovina - : -


Česko - Divize A

10:15 Beroun - Petřín Plz. - : -

14:30 Sedlčany - Hořovicko - : -

14:30 Mýto - Soběslav - : -


Česko - Divize C

14:30 Benátky nJ - Vys. Mýto - : -

14:30 SK Sparta Kolín - Letohrad - : -

14:30 FC Hlinsko - Tochovice - : -

14:30 Dvůr Král. - Poříčany - : -

14:30 Čáslav - Trutnov - : -


Česko - Divize D

10:15 Vel. Bíteš - Hodonín - : -

14:30 Sokol Lanžhot - Stará Říše - : -

14:30 Polná - Bystřice P - : -

14:30 Ždírec n/D - Start Brno - : -

14:30 Žďár n/S - Brno B - : -


Česko - Divize E

10:15 FC Strání - Přerov - : -

14:30 Kozlovice - Slavičín - : -

14:30 Šumperk - Nové Sady - : -


Česko - Divize F

10:15 Opava B - Bruntál - : -

14:30 Polanka - Karviná B - : -

14:30 FK Bospor Bohumín - Nový Jičín - : -

14:30 Frenštát - Frýdlant - : -

14:30 SSK Bilovec - Vítkovice - : -


Česko - 1. liga žen

14:30 Plzeň - Loko Brno - : -


Slovensko - Fortuna liga

17:00 Trnava - Slovan Br. - : -


Slovensko - Druhá liga

10:30 Šamorín - Trebišov - : -

11:00 Rohožník - FK Humenné - : -


Francie - Ligue 1

13:00 ES Troyes - OGC Nice - : -

15:00 Bordeaux - FC Nantes - : -

15:00 Brest - Stade Reims - : -

15:00 FC Metz - Rennes - : -

15:00 Strasbourg - St-Étienne - : -

17:00 Montpelli. - RC Lens - : -

20:45 Marseille - Lorient - : -


Rusko - Premier Liga

13:00 Ural - CSKA Moskva - : -

15:30 Křídla S. - N. Novgorod - : -

15:30 Chimki - Achmat Gro. - : -

18:00 Krasnodar - FK Ufa - : -


Rusko - FNL

11:00 Tom Tomsk - Chabarovsk - : -

12:00 Krasnojar. - FK Krasnodar II - : -

12:00 Dolgoprud. - Orenburg - : -

13:00 Veles Moskva - Torpedo M. - : -

14:00 Spartak II - Rotor Vol. - : -

14:00 Volgar As. - Fakel - : -

14:00 M. Lipeck - Baltika K. - : -

15:00 T. Ivanovo - FK Akron - : -

16:00 Alanija V. - Neftechim. - : -

16:00 FC Kubaň - KAMAZ - : -


Portugalsko - Taça de Portugal

12:00 Varzim SC - Marítimo - : -

15:00 Vitória FC - FC Vizela - : -

16:00 Á. Moradal - Ferreira - : -

16:00 Condeixa - G. Vicente - : -

16:00 Berço SC - Belenenses - : -

16:00 Moitense - SC Braga - : -

16:00 Leça FC - FC Arouca - : -

16:00 Felgueiras - Estoril - : -

16:00 Cinfães - Farense - : -

16:00 Val. Gaia - Casa Pia - : -

16:00 Vilafranq. - Real SC - : -

16:00 Espinho - Caldas SC - : -

16:00 Feirense - Nacional - : -

16:00 Leixões - Vilaverde. - : -

16:00 Alverca - Anadia FC - : -

16:00 Mafra - U. Coimbra - : -

16:00 Torreense - AD Fafe - : -

16:00 Paredes - A. Viseu - : -

16:00 Cas. Daire - Olhanense - : -

16:00 FC Serpa - Covilhã - : -

16:00 C. Branco - Penafiel - : -

18:00 UD Olivei. - Portimone. - : -

21:00 Rio Ave FC - Boavista - : -


Nizozemsko - Eredivisie

12:15 AZ Alkmaar - Utrecht - : -

14:30 Nijmegen - Vitesse - : -

14:30 Sparta Ro. - Groningen - : -

16:45 Twente - Willem II - : -


Belgie - Jupiler Pro League

13:30 St-Truiden - Anderlecht - : -

16:00 Wilrijk - KV Mechel. - : -

18:30 Charleroi - KRC Genk - : -

21:00 KAA Gent - KAS Eupen - : -


Belgie - First Division B

16:00 Lommel SK - Mouscron - : -

20:00 RWDM47 - Westerlo - : -


Turecko - Süper Lig

12:30 Kasimpaşa - Göztepe - : -

15:00 Galatasar. - Konyaspor - : -

15:00 Altay - Karagümrük - : -

18:00 Trabzons. - Fenerbahçe - : -


Turecko - 1. Lig

12:30 Keçiöreng. - Kocealisp. - : -

15:00 Manisa - Adanaspor - : -

15:00 Erzurum BB - Altinordu - : -

18:00 Bursaspor - Boluspor - : -


Řecko - Super League

15:00 Panetolik. - OFI Kréta - : -

15:00 PAOK Soluň - Volos NFC - : -

19:30 AEK Atény - Atromitos - : -

19:30 PAS Gian. - Olympiakos - : -


Rakousko - Bundesliga

14:30 LASK Linz - Wolfsberg - : -

14:30 Sw. Tirol - Hartberg - : -

17:00 Sturm Graz - SV Ried - : -


Rakousko - Erste Liga

10:30 BW Linz - Austria Am - : -


Švýcarsko - Super League

14:15 Lausanne - Grasshopp. - : -

16:30 FC Sion - FC Basilej - : -

16:30 St. Gallen - Servette - : -


Ukrajina - Premier Liha

13:00 FC Minaj - Desna - : -

16:00 I. Petrove - Ruch Lvov odl.

18:30 Oleksandr. - Vorskla - : -


Polsko - Ekstraklasa

12:30 Wis. Płock - Pogoń S. - : -

15:00 Cracovia - W. Poznań - : -

17:30 Legia V. - L. Poznań - : -


Polsko - 1. Liga

12:40 ŁKS Łódź - Arka Gdyn. - : -


Rumunsko - Liga I

14:00 Argeş Pit. - Farul Con. - : -

16:30 UTA Arad - U. Craiova - : -

19:30 Rapid Buk. - CFR Cluj - : -


Maďarsko - OTP Bank Liga

14:30 Kisvárda - Újpest - : -

17:00 Mezőkövesd - Debrecen - : -


Chorvatsko - Prva HNL

15:00 Slaven - NK Osijek - : -

17:30 Šibenik - Hajduk S. - : -


Srbsko - Super Liga

17:00 Partizan - Surdulica - : -

19:05 Prolet. NS - TSC Bačka Topola - : -


Slovinsko - Prva Liga

17:00 NK Domžale - FC Koper - : -

20:15 Olimpija - T. Sežana - : -


Bulharsko - Parva Liga

16:00 ČM Varna - Sl. Sofia - : -

18:15 CSKA Sofia - B. Plovdiv - : -


Dánsko - Superligaen

13:00 Nordsjael. - Midtjyll. - : -

14:00 Odense - Randers FC - : -

16:00 Brøndby IF - Vejle - : -

18:00 Sønderjys. - FC Kodaň - : -


Dánsko - 1. Division

14:00 Lyngby BK - Hobro IK - : -

15:00 AC Horsens - Vendsyssel - : -


Švédsko - Allsvenskan

15:00 Hammarby - AIK Solna - : -

15:00 Mjällby - Kalmar FF - : -

17:30 Göteborg - Örebro - : -


Švédsko - Superettan

15:00 Norrby IF - IK Brage - : -


Norsko - Eliteserien

17:00 SK Brann - Stabaek - : -

17:00 Bodø/Glimt - Sarpsborg - : -

17:00 Haugesund - Mjøndalen - : -

17:00 Sandefjord - Odds BK - : -

17:00 Strømsgod. - Viking - : -

19:00 Rosenborg - Vålerenga - : -


Norsko - OBOS-ligaen

15:00 Aalesund - Sogndal - : -


Finsko - Ykkönen

17:30 Klubi-04 - MP - : -


Kypr - A' Katigorias

16:00 Omonia N. - Apollon L. - : -

18:00 AEL Limas. - Anorthosis - : -


Izrael - Ligat ha'Al

18:00 Kiryat Sh. - Eran Had. - : -

19:15 Hap B-She. - Mac P-Tik. - : -


Bělorusko - Vysšaja Liha

12:00 FK Minsk - FK Gomel - : -

14:00 Ruch Brest - Din. Minsk - : -

16:00 Ener. Minsk - Din. Brest - : -

18:30 Šachtër S. - T. Žodino - : -


Litva - A Lyga

14:00 Banga - Panevėžys - : -


Lotyšsko - Virslīga

15:00 Riga FC - METTA/LU - : -

? BFC Dauga. - N. Jūrmala 3:0k

? Ventspils - Spartaks neh.


Estonsko - Meistriliiga

12:00 Kuressaare - Legion T. - : -

14:00 Paide Lin. - Flora Tal. - : -

? Nõmme Kal. - Levadia T. odl.


Moldavsko - Divizia Naţională

14:00 Dinamo-A. - Milsami - : -

17:00 Zimbru - Petroclub - : -


Bosna a Hercegovina - Premijer Liga

17:00 Sarajevo - Posušje - : -

17:00 Ši. Brijeg - Rudar Pr. - : -


Černá Hora - Prva Liga

17:00 Iskra Dan. - Rudar Pl. - : -

18:00 Mornar - Bud. Podg. - : -


Albánie - Kategoria Superiore

16:45 Partizani - Kukësi - : -

19:45 Teuta - KF Tirana - : -


Arménie - Premier League

14:00 Ararat-Arm. - Ararat - : -

17:00 BKMA - Noravank - : -


Ázerbájdžán - Premyer Liqa

14:30 Sumqayit - Neftçi - : -

16:45 Sabah FK - Qarabağ - : -


Kazachstán - Premier Liga

10:00 Žetisu - FK Taraz - : -

11:00 Kyzylžar - Tobol - : -

14:00 FC Astana - Kaisar - : -


Malta - Premier League

15:00 Sliema - Hibernians - : -

17:00 Valletta - Sirens FC - : -

19:00 St. Lucia - Mosta FC - : -


Lucembursko - Division Nationale

16:00 Hesperange - Progrès N. - : -

16:00 UNA Stras. - Rodange - : -

16:00 Fola Esch - Hamm Benf. - : -

16:00 Rosport - FC Wiltz - : -

16:00 Differdan. - Dudelange - : -

16:00 Etzella E. - Jeunesse - : -

16:00 US Mondorf - Hostert - : -

16:00 T. Pétange - Racing FC - : -


Faerské ostrovy - Meistaradeildin

16:00 Víkingur - Fuglafjør. - : -

16:00 Runavík - 07 Vestur - : -


Andorra - Primera Divisió

11:00 FC S. Col. - Ordino - : -

13:30 Inter E. - Engordany - : -

16:00 Sant Julià - CE Carroi - : -

18:30 Atlétic E. - UE S. Col. - : -


San Marino - Campionato

15:00 La Fiorita - Tre Fiori - : -

15:00 SS Murata - Fiorentino - : -

15:00 Tre Penne - Cailungo - : -


Gibraltar - Premier Division

16:00 Magpies - Eur. Point - : -

18:30 Lincoln - Europa FC - : -

zpět na výsledkový servis

zpět na hlavní nabídku