Výsledkový servis - včerejší zápasy

Anglie - Premier League

13:00 Southamp. - Tottenham 2:5

15:00 Newcastle - Brighton 0:3

17:30 Chelsea - Liverpool 0:2

20:00 Leicester - Burnley 4:2


Anglie - League Championship

15:00 Stoke - Bristol C. 0:2


Anglie - League One

16:00 Rochdale - Portsmouth 0:0


Španělsko - LaLiga

16:00 SD Huesca - Cádiz CF 0:2

17:00 Levante - Atl. Madr. odl.

17:00 Sevilla FC - Elche CF odl.

18:30 Betis - Valladolid 2:0

18:30 Granada CF - Alavés 2:1

21:00 Sociedad - Real Mad. 0:0


Španělsko - LaLiga2

12:00 CD Lugo - Leganés 2:1

16:00 Espanyol - Mallorca 0:0

17:00 Almería - Zaragoza odl.

17:00 Girona FC - UD Logroñ. odl.

18:15 Albacete - Ponferrad. 0:2

20:30 Las Palmas - Fuenlabra. 3:3


Itálie - Serie A

12:30 Parma - SSC Neapol 0:2

15:00 Janov CFC - Crotone 4:1

18:00 Sassuolo - Cagliari 1:1

20:45 Juventus - Sampdoria 3:0


Německo - 1. Bundesliga

15:30 RB Lipsko - Mainz 3:1

18:00 Wolfsburg - Leverkusen 0:0


Německo - 2. Bundesliga

13:30 Heidenheim - Braunschw. 2:0

13:30 Fürth - Osnabrück 1:1

13:30 Hols. Kiel - Paderborn 1:0


Německo - 3. Liga

13:00 Ingolstadt - Uerdingen 2:1

14:00 Magdeburg - Halle 0:2


Německo - Regionalliga - Nord

15:00 StPauli II - Flensburg 0:4

15:00 Havelse - Oldenburg 1:1

15:30 Droch/Asse - Heider SV 3:0

16:00 KSV Holstein Kiel II - LSK Hansa 0:3


Německo - Regionalliga - Nordost

13:30 Fürstenw. - Rathenow 5:1

13:30 Babelsberg - Cottbus 0:1

13:30 BFC Vikto. - Lichten. 2:0

13:30 Hertha II - Luckenwal. 1:2


Německo - Regionalliga - West

14:00 Dortmund II - Essen 1:1


Německo - Regionalliga - Südwest

14:00 VfR Aalen - B. Alzenau 1:2

14:00 Großaspach - TSG Balingen 2:2


Česko - 1. Fotbalová liga

15:30 Liberec - Karviná 1:1

15:30 Brno - Sigma Olomouc 2:4

18:00 Sparta Praha - Zlín 3:1


Česko - Fotbalová národní liga

16:30 Varnsdorf - FK Blansko 1:1

16:30 Vlašim - Prostějov odl.

16:30 Táborsko - Ústí n. L. 0:2


Česko - ČFL A

10:00 Příbram B - Štěchovice 1:4

10:30 Karl. Vary - Sparta B 1:4


Česko - ČFL B

10:15 FK Chlumec - Dukla B 4:1

10:15 Bohem. B - Jablonec B 0:1

10:15 Pardub. B - FK Zbuzany 3:2

10:15 Hradec B - Živanice 0:2

16:00 Brozany - SK Zápy 0:1


Česko - MSFL

10:15 SK Uničov - Znojmo 6:2

10:15 Slovácko B - Jihlava B 1:0

10:30 Zlín B - Ostrava B 2:3


Česko - Divize A

16:00 Hořovicko - Přeštice 0:2


Česko - Divize B

10:15 Meteor - Štětí 4:1

16:00 FK Louny - SK Slaný 0:1


Česko - Divize C

16:00 Poříčany - Trutnov 2:1

16:00 Dvůr Král. - Vel. Hamry 0:2


Česko - Divize D

10:30 Sokol Lanžhot - Ždírec n/D 4:1

15:30 Žďár n/S - Humpolec 1:4

15:30 Tasovice - Stará Říše 4:1


Česko - Divize E

10:15 Slavičín - Všechovice 5:1

15:30 Kozlovice - FC Vsetín 3:2


Česko - Divize F

10:15 Havířov - Polanka 4:2

15:30 Bruntál - Opava B 1:0

16:00 Fotbal Třinec B - Frenštát 4:1


Slovensko - Fortuna liga

18:00 Žilina - Slovan Br. 2:2

19:00 FK Senica - D. Streda 2:4


Slovensko - Druhá liga

10:30 FC Petržalka - FC Košice 1:1


Francie - Ligue 1

13:00 OGC Nice - Paris SG 0:3

15:00 Brest - FC Lorient 3:2

15:00 FC Metz - Reims 2:1

15:00 Montpelli. - Angers 4:1

15:00 Strasbourg - Dijon 1:0

17:00 Nantes - St-Étienne 2:2

21:00 Marseille - Lille 1:1


Rusko - Premier Liga

13:00 Arsenal T. - PFC Soči 3:2

13:00 FK Ufa - CSKA Moskva 0:1

15:30 Rubin Kaz. - Spartak M. 0:2

18:00 Lokomotiv - FK Tambov 1:0


Portugalsko - Primeira Liga

17:00 San. Clara - Marítimo 2:0

19:30 Moreirense - Farense 2:0

22:00 Tondela - Rio Ave FC 1:1


Portugalsko - LigaPro

12:15 Académica - Estoril 1:0


Skotsko - Premiership

13:00 Hibernian - Rangers FC 2:2

16:00 Aberdeen - Motherwell 0:3


Nizozemsko - Eredivisie

12:15 ADO D Haag - Groningen 0:1

14:30 Willem II - Heracles 4:0

14:30 Feyenoord - Twente 1:1

16:45 AFC Ajax - Waalwijk 3:0


Nizozemsko - Eerste Divisie

20:00 Nijmegen - Almere 0:1


Belgie - Jupiler Pro League

13:30 Zulte War. - Cl. Bruggy 0:6

16:00 St. Lutych - Kortrijk 2:1

18:15 Genk - KV Mechel. 3:1

20:45 Antverpy - KAS Eupen 2:2


Belgie - First Division B

16:00 Lierse Kemp. - Club Bruggy U23 2:1


Turecko - Süper Lig

12:30 Erzurum BB - Sivasspor 1:2

15:00 Kasimpaşa - Rizespor 2:0

18:00 G.Gaziantep - Karagümrük 2:2

18:00 Istanb. B. - Galatasar. 0:2


Turecko - 1. Lig

13:00 Keçiöreng. - Osmanlisp. 2:0

15:30 Istanbuls. - Altay 2:1

18:00 Giresunsp. - Menemen B. 1:1


Řecko - Super League

17:15 PAS Lamia - OFI Kréta 1:2

19:30 Volos NFC - Aris Soluň 0:1


Rakousko - Bundesliga

14:30 Hartberg - Wolfsberg 0:2

14:30 Admira - St. Pölten 0:5

17:00 Austria V. - SV Ried 2:1


Rakousko - Erste Liga

10:30 BW Linz - Aus. Lust. 5:2


Švýcarsko - Super League

16:00 FC Basilej - Vaduz 2:2

16:00 Lausanne - Servette 2:1

16:00 St. Gallen - FC Sion 1:0


Ukrajina - Premier Liha

13:00 O. Doněck - FC Minaj 3:0

16:00 Zarja L. - Š. Doněck 2:2

18:30 Ruch Lvov - Kolos Kovalivka 1:2


Polsko - Ekstraklasa

15:00 Zag. Lubin - Cracovia 1:1

17:30 L. Poznań - W. Poznań 1:0


Polsko - 1. Liga

12:40 K. Kielce - G. Łęczna 0:2

18:00 Radomiak - Niepołom. odl.


Rumunsko - Liga I

15:30 Botoşani - Clinceni 0:0

17:45 UTA Arad - Poli Iaşi 2:3

20:30 FCSB - Argeş Pit. 3:0


Chorvatsko - Prva HNL

19:05 NK Rijeka - Hajduk S. odl.

19:05 Varaždin - NK Osijek 0:1


Srbsko - Super Liga

16:00 Novi Pazar - Inđija 1:0

16:00 FK Rad - Javor Iva. 1:0

16:00 Spartak S. - Prolet. NS 1:2

19:00 FK Zlatibor Cajetina - Partizan 0:1

21:00 Cr. Zvezda - Voždovac 6:0


Slovinsko - Prva Liga

16:00 NK Domžale - T. Sežana 3:1

18:00 Aluminij - Olimpija 1:0

20:30 NŠ Mura - ND Gorica 1:0


Bulharsko - Parva Liga

16:45 Etar - L. Plovdiv 1:3

19:30 CSKA Sofia - L. Razgrad 2:2


Dánsko - Superligaen

14:00 FC Kodaň - Brøndby 1:2

14:00 Odense - Nordsjael. 1:1

16:00 Randers FC - AGF Aarhus 1:1

18:00 Vejle - SønderjyskE 4:1


Dánsko - 1. Division

13:00 Fremad A. - Hvidovre 4:0

15:00 Hobro IK - Fredericia 3:2


Švédsko - Allsvenskan

14:30 AIK Solna - Hammarby 3:0

14:30 Öster. FK - Djurgården 1:1

17:30 Göteborg - Kalmar 1:2

17:30 Norrköping - Malmö 1:1


Švédsko - Superettan

14:30 Akropolis - Halmstad 1:1

14:30 Dalkurd - IK Brage 1:1


Norsko - Eliteserien

18:00 Viking FK - Aalesund 5:2

18:00 Brann - Bodø/Glimt 1:3

18:00 Sandefjord - Strømsgod. 0:0

18:00 Rosenborg - Haugesund 2:1

18:00 IK Start - Kristians. 1:2

20:30 Odds BK - Stabaek 2:0


Finsko - Veikkausliiga

12:00 Honka - HJK Helsi. 0:0

17:30 RoPS - KuPS Kuopio 0:2


Finsko - Ykkönen

14:00 SJK Akatemia - VPS Vaasa 1:1

16:00 MyPa-47 - FF Jaro 1:1

16:00 Ekenäs IF - AC Kajaani 5:0

17:30 IF Gnistan - MuSa 3:1

17:30 AC Oulu - KPV Kokk. 1:2


Kypr - A' Katigorias

17:30 Omonia N. - AEK Larn. 2:1

18:30 Enosis NP - APOEL N. 0:2

19:30 Anorthosis - Apollon L. 1:3


Izrael - Ligat ha'Al

19:15 Eran Had. - Hap B-She. odl.

20:00 B. Sakhnin - Mac Haifa odl.


Irsko - Premier Division

18:00 Cork City - Dundalk FC odl.


Wales - Welsh Premier League

15:30 Bala - C. Druids 2:1

15:30 Connah's Q. - Pen-y-Bont 1:0

15:30 TNS - Cardiff MU 2:0


Bělorusko - Vysšaja Liha

14:00 FK Sluck - BATE 1:3

14:00 Isloč Min. - Din. Minsk 2:1

16:00 Sl. Mozyr - Šachtër S. 1:0


Lotyšsko - Virslīga

14:00 METTA/LU - Spartaks 1:1

14:00 BFC Dauga. - Liepāja 0:4

14:00 Tukums - FK Jelgava 0:0

16:00 Rīgas FS - Ventspils 1:1

18:00 Riga FC - Valmiera 1:0

? BFC Dauga. - Tukums odl.

? METTA/LU - Jelgava odl.


Estonsko - Meistriliiga

14:00 Levadia T. - Nõmme Kal. 2:1

? Tulevik V. - Nõmme Kal. odl.

? Kalev Tal. - Tammeka T. odl.


Moldavsko - Divizia Naţională

15:00 Sfîntul G. - C. Lozova 2:2


Bosna a Hercegovina - Premijer Liga

18:00 Sloboda T. - Sarajevo 2:3


Severní Makedonie - Prva Liga

15:30 Škendija - FA Pandev 2:1

15:30 Sileks - FK Borec 1:2

15:30 FK Shkupi - Renova 4:3

15:30 Belasica - Pelister 0:2


Černá Hora - Prva Liga

18:00 Sutjeska - Zeta Gol. 0:2

19:00 Mladost L. - Jezero P. 1:0

20:00 Dečić Tuzi - Rudar Pl. 4:1

20:00 Titograd - Iskra Dan. 1:1

20:00 Petrovac - Bud. Podg. odl.


Albánie - Kategoria Superiore

19:00 KF Tirana - Teuta odl.

19:00 KF Laçi - Kastrioti odl.

19:00 Apolonia - Bylis odl.

19:00 Skënderbeu - Vllaznia odl.

19:00 Kukësi - Partizani odl.


Ázerbájdžán - Premyer Liqa

16:00 Zirä FK - Sabah FK 0:2

18:15 Qarabağ - Neftçi 1:2


Gruzie - Georgian Cup

13:30 Betlemi K. - T. Kutaisi 1:4

13:30 Tbilisi FC - Samtredia 3:2

17:00 FC Telavi - Merani Tb. 2:0


Kazachstán - Premier Liga

11:00 FC Astana - Šachtër K. 1:1

14:00 Kaisar - Ordabasy 2:1

? FC Astana - Kairat odl.

? Ordabasy - Tobol odl.

? Kaisar - Kaspij odl.

? Kyzylžar - Žetisu odl.

? Okžetpes - FK Taraz odl.


Malta - Premier League

17:00 Lija - Senglea 4:0

17:00 Tarxien - Balzan 0:1

21:15 Sliema - Hibernians 3:1

21:15 Floriana - Gzira Utd 2:1


Lucembursko - Division Nationale

16:00 Hamm Benf. - Progrès N. 0:0

16:00 Dudelange - Fola Esch 2:0


Faerské ostrovy - Meistaradeildin

15:00 B36 Tórs. - AB Argir 3:0

16:00 Víkingur - Skála 2:1

19:30 HB Tórs. - Fuglafjør. 4:2


San Marino - Campionato

15:00 SS Folgore - La Fiorita 0:1

15:00 SS Virtus - SC Faetano 2:2

15:00 Cailungo - San Giov. 0:1

zpět na výsledkový servis

zpět na hlavní nabídku