Výsledkový servis - dnešní zápasy

OFC - Liga mistrů OFC

03:00 Auckland - Magenta - : -

06:00 Tupapa - Solomon W. - : -


CAF - Konfederační pohár CAF

14:00 Nkana FC - Asante K. - : -

14:00 Gor Mahia - Hussein D. - : -

17:00 Raja CA - RS Berkane - : -

17:00 CS Sfaxien - Salitas Football club - : -

17:00 ZESCO - Al Hilal O. - : -

20:00 H. Agadir - Otôho - : -

20:00 Étoile S. - Enugu R. - : -

20:00 Zamalek - Petro Atl. - : -


Anglie - Premier League

13:00 Chelsea - Brighton odl.

15:05 Arsenal - Southamp. - : -

15:05 Man. Utd - Liverpool - : -


Anglie - League Cup

17:30 Man. City - Chelsea - : -


Anglie - League One

13:00 Luton - Coventry - : -


Španělsko - LaLiga

12:00 Leganés - Valencia - : -

16:15 Atl. Madr. - Villarreal - : -

18:30 Valladolid - Betis - : -

20:45 Levante - Real Mad. - : -


Španělsko - LaLiga2

12:00 Sp. Gijón - Majadahon. - : -

16:00 Almería - Córdoba - : -

18:00 Málaga CF - La Coruña - : -

18:00 CD Lugo - Elche CF - : -

20:00 Extrem. UD - Numancia - : -


Španělsko - Segunda División B - Grupo 1

11:00 L Palmas B - Celta V. B - : -

12:00 S.S. Reyes - Salmantino - : -

12:00 Atlético B - Internaci. - : -

12:00 Unionistas - Navalcarn. - : -

16:45 Coruxo - Burgos CF - : -

17:00 R. Bouzas - Ponferrad. - : -

17:00 Pontevedra - Fuenlabra. - : -

17:00 Leonesa - Un. Adarve - : -


Španělsko - Segunda División B - Grupo 2

12:00 Gernika - Torrelavega - : -

12:00 Real Oviedo B - Tudelano - : -

12:00 Sociedad B - Real Unión - : -

17:00 CD Izarra - Langreo - : -


Španělsko - Segunda División B - Grupo 3

12:00 Baleares - Barcel. B - : -

12:00 Espanyol B - Sabadell - : -

12:00 CD Ebro - SD Ejea - : -

12:00 Levante B - Hércules - : -

16:30 Valencia B - Lleida - : -

17:00 CD Teruel - Alcoyano - : -

17:00 Badalona - UE Olot - : -

17:15 Ontinyent - Conquense - : -

18:00 Cornellà - Castellón - : -


Španělsko - Segunda División B - Grupo 4

11:00 Don Benito - UD Melilla - : -

12:00 Marbella - CD Badajoz - : -

12:00 Linense - Sanluqueño - : -

12:00 UCAM Murc. - Almería B - : -

12:00 Jumilla CF - Huelva - : -

17:00 CP Ejido - Lorca FC - : -

17:00 S. Fernan. - R. Murcia - : -

17:00 Talavera - Villanove. - : -

17:00 Cartagena - Málaga B - : -


Itálie - Serie A

12:30 Sampdoria - Cagliari - : -

15:00 Chievo - Janov CFC - : -

15:00 Bologna - Juventus - : -

15:00 Sassuolo - SPAL 2013 - : -

18:00 Parma - SSC Neapol - : -

20:30 Fiorentina - Inter Mil. - : -


Itálie - Serie B

21:00 Livorno - Venezia FC - : -


Itálie - Serie C - Girone A

14:30 Pro Patria - Albissola 2010 - : -

14:30 Arzachena - AC Cuneo - : -

14:30 Juventus U23 - Lucchese - : -

14:30 Pro Piac. - Novara - : -

14:30 AC Arezzo - Olbia - : -

14:30 V. Entella - Piacenza - : -

14:30 P. Vercelli - Pisa - : -

14:30 Carrarese - Pontedera - : -


Itálie - Serie C - Girone C

14:30 Vibonese - Casertana - : -

14:30 Viterbese - Catania - : -

14:30 Trapani - SS Cavese - : -

14:30 Catanzaro - Monopoli - : -

14:30 Siracusa - FC Rieti - : -

16:30 Potenza - Sicula Leonzio - : -

16:30 Rende - Francavilla - : -

20:30 Paganese - Bisceglie Calcio - : -

20:30 J. Stabia - Reggina - : -


Německo - 1. Bundesliga

15:30 Hannover - Frankfurt - : -

18:00 Dortmund - Leverkusen - : -


Německo - 2. Bundesliga

13:30 Regensburg - Hamburg - : -

13:30 Aue - MSV Duisburg - : -

13:30 Magdeburg - Paderborn - : -


Německo - 3. Liga

13:00 K'lautern - Zwickau - : -

14:00 Wehen - Würzburg - : -


Německo - Regionalliga - Nord

14:00 Oldenburg - Lüneburg - : -

14:00 KSV Holstein Kiel II - Havelse - : -

14:00 StPauli II - Lupo-Martini - : -

14:00 Eges/Lang - Oldenburg - : -


Německo - Regionalliga - Nordost

13:30 Halberst. - Altglieni. - : -

13:30 Fürstenw. - Rathenow - : -

13:30 Erfurt - BAK 07 - : -

13:30 Meuselwitz - Neugersdo. - : -

13:30 BFC Vikto. - Hertha II - : -

13:30 Bischofswerdaer FV 08 - Nordhausen - : -


Německo - Regionalliga - West

15:00 Düssel. II - Dortmu. II - : -


Německo - Regionalliga - Südwest

14:00 Stuttg. II - Elversberg - : -


Německo - Regionalliga - Bayern

13:00 Bayern II - Ingolst.II - : -


Česko - 1. Fotbalová liga

17:00 Sparta - Ostrava - : -


Česko - Juniorská liga

10:15 Dukla - Č. Buděj. - : -

10:30 Ml. Boles. - Příbram - : -

11:00 Jihlava - Fastav Zlín - : -

11:00 Hradec Kr. - Plzeň - : -

14:00 Třinec - MFK Karviná - : -


Francie - Ligue 1

15:00 Montpellier - Reims - : -

15:00 FC Nantes - Bordeaux - : -

15:00 Toulouse - SM Caen - : -

17:00 Rennes - Marseille - : -

21:00 AS Monaco - Lyon - : -


Rusko - Kubok Rossiji

17:00 FK Rostov - Krasnodar - : -


Portugalsko - Primeira Liga

16:30 San. Clara - Nacional - : -

18:30 Boavista - Rio Ave FC - : -

20:00 Marítimo - Sporting - : -


Portugalsko - LigaPro

12:15 Benfica B - Piedade - : -

12:15 Farense - Ferreira - : -

16:00 Arouca - FC Porto B - : -

16:00 A. Viseu - Braga B - : -

18:00 Vitó. SC B - Varzim SC - : -

21:00 Estoril - Académica - : -


Skotsko - Premiership

13:15 Hamilton - Rangers FC - : -

16:00 Celtic FC - Motherwell - : -


Nizozemsko - Eredivisie

12:15 ADO D Haag - Ajax - : -

14:30 PSV Eindh. - Feyenoord - : -

14:30 FC Emmen - Vitesse - : -

16:45 Willem II - AZ Alkmaar - : -


Nizozemsko - Eerste Divisie

14:30 Sparta Ro. - Go Ahead - : -


Belgie - Jupiler Pro League

14:30 Anderlecht - Cl. Bruggy - : -

18:00 KRC Genk - Antverpy - : -

20:00 St-Truiden - Charleroi - : -


Belgie - First Division B

16:00 Tubize - OH Leuven - : -


Turecko - Süper Lig

11:30 Ankaragücü - Erzurum BB - : -

14:00 Konyaspor - Kayseri. - : -

17:00 Galatasar. - Akhisar B. - : -


Turecko - 1. Lig

11:30 Karabük. - Elaziğspor - : -

11:30 Giresunsp. - Altay - : -

14:00 Denizlis. - Osmanlisp. - : -

14:00 G.Gaziantep - Eskişehir. - : -


Řecko - Super League

14:00 Panionios - Panathina. - : -

18:00 PAS Lamia - Larisa - : -

18:30 PAOK Soluň - Aris Soluň - : -


Řecko - Football League

14:00 Kerkyra - Aittitos - : -

14:00 AE Karaiskakis - Irodotos - : -

14:00 Apollon Pontou FC - Volos NFC - : -

14:00 Aiginiakos - Iraklis - : -

14:00 Kissamikos - Trikala - : -


Rakousko - Bundesliga

14:30 Mattersbu. - Sturm Graz - : -

14:30 Hartberg - St. Pölten - : -

17:00 Rapid Víd. - Salzburg - : -


Rakousko - Erste Liga

10:30 SV Ried - Vor. Steyr - : -


Švýcarsko - Super League

16:00 Lugano - Young Boys - : -

16:00 FC Curych - FC Luzern - : -

16:00 FC Thun - Grasshopp. - : -


Švýcarsko - Challenge League

16:00 FC Vaduz - FC Aarau - : -


Ukrajina - Premier Liha

13:00 Arsenal K. - Desna - : -

16:00 Vorskla - Karp. Lvov - : -


Polsko - Ekstraklasa

15:30 Legnica - Wis. Płock - : -

18:00 Cracovia - Jagiellon. - : -


Rumunsko - Liga I

13:00 Călăraşi - Dinamo Bu. - : -

16:00 Botoşani - Gaz M. M. - : -

19:00 FCSB - CSU Craiova - : -


Chorvatsko - Prva HNL

15:00 Istra 1961 - L. Záhřeb - : -

17:30 D. Záhřeb - NK Osijek - : -


Slovinsko - Prva Liga

13:30 Triglav - Aluminij - : -

15:30 NK Domžale - R. Velenje - : -

17:30 NK Krško - Olimpija - : -


Bulharsko - Parva Liga

12:00 Levski S. - CSKA Sofia - : -

14:45 Etar - L. Plovdiv - : -

17:00 Beroe - Dunav Ruse - : -


Dánsko - Superligaen

12:00 Hobro IK - Esbjerg fB - : -

14:00 AC Horsens - Odense - : -

16:00 AGF Aarhus - Midtjyll. - : -

18:00 Brøndby - Randers FC - : -


Švédsko - Svenska Cupen

15:00 Eskilsmin. - Hammarby - : -

15:00 Dalkurd FF - Varberg - : -

15:00 Rosengård - Häcken - : -

15:00 Bromma - IK Brage - : -

15:00 Nyköping - Örebro - : -

17:00 Norrby - AIK Solna - : -

17:00 Örgryte - J-Södra - : -


Kypr - A' Katigorias

15:00 N. Salamis - Alki Oroklini - : -

16:00 Apollon L. - APOEL N. - : -

17:00 AEK Larn. - Enosis NP - : -


Izrael - Ligat ha'Al

18:00 Kiryat Sh. - FC Ashdod - : -

19:30 Eran Had. - Hap B-She. - : -


Litva - Supertaurė

15:00 Sūduva - Žalgiris - : -


Bosna a Hercegovina - Premijer Liga

14:30 Radnik B. - Željeznič. - : -

17:00 Ši. Brijeg - Zrinjski - : -


Makedonie - Prva Liga

14:00 Makedonija - Škendija - : -

14:00 FK Renova - Vardar - : -

14:00 Belasica - FA Pandev - : -

14:00 FK Shkupi - Pobeda - : -

14:00 Rabotnički - Sileks - : -


Černá Hora - Prva Liga

13:00 Titograd - Bud. Podg. - : -


Albánie - Kategoria Superiore

14:00 Kukësi - KF Kamza - : -

14:00 Kastrioti - KF Laçi - : -


Ázerbájdžán - Premyer Liqa

? Sumqayit - Zirä FK - : -

? Neftçi - Säbail FK - : -


Gruzie - Supercup

13:00 Saburtalo - T. Kutaisi - : -


Malta - FA Trophy

14:00 Tarxien - Balzan - : -

16:00 Hibernians - Valletta - : -


Lucembursko - Division Nationale

16:00 Hamm Benf. - UNA Stras. - : -

16:00 Differdan. - Dudelange - : -

16:00 Rosport - Racing FC - : -

16:00 Fola Esch - Mondorf - : -

16:00 Etzella E. - Progrès N. - : -

16:00 Hostert - T. Pétange - : -


Andorra - Primera Divisió

12:00 Inter E. - FC S. Col. - : -

14:00 UE S. Col. - Engordany - : -

16:00 Lusitanos - Encamp - : -

18:00 Sant Julià - Ordino - : -


San Marino - Campionato

15:00 Tre Fiori - Libertas - : -

15:00 La Fiorita - SS Murata - : -

15:00 SS Folgore - Pennarossa - : -

15:00 Domagnano - Fiorentino - : -


Kosovo - Superliga

13:00 Trepça '89 - Drita - : -

13:00 Priština - KF Liria - : -

13:00 Feronikeli - Llapi - : -


Gibraltar - Premier Division

16:00 Lincoln - Mons Calpe - : -

zpět na výsledkový servis

zpět na hlavní nabídku