Téma: Zranění

 

Osimhen bude Neapoli chybět tři měsíce, vynechá i APN

Nigerijský útočník Victor Osimhen se nezúčastní Afrického poháru národů. Ze hry jej vyřadilo zranění, které fotbalista Neapole utrpěl v posledním ligovém utkání proti Interu Milán. Kvůli zlomeninám v obličeji se musel podrovit operaci a lékaři vyřkli nekompromisní ortel. Osimhena čeká minimálně tříměsíční pauza.  
23.11. | Aktuality | 6 komentářů
 

Neapol přišla o Osimhena, útočník musí se zlomeninami v obličeji na operaci

Útočník Neapole Victor Osimhen utrpěl v nedělním utkání italské ligy s Interem Milán (2:3) několik zlomenin v obličeji a musí na operaci. Vedoucí celek Serie A o tom informoval na sociálních sítích.  
22.11. | Aktuality | 10 komentářů
 

Černý doléčil zraněné koleno, zítra může znovu nastoupit

Václav Černý by se mohl již zítra vrátit do sestavy Twente. Český křídelník si začátkem roku přetrhl kolenní vazy a byl dlouhodobě mimo hru, nyní je fit a jeho jméno se objeví v nominaci na sobotní utkání proti Spartě Rotterdam...  
19.11. | Aktuality | 22 komentářů
 

Ogbonna v sezoně zřejmě dohrál

Obránce West Hamu Angelo Ogbonna se musí podrobit operaci pravého kolena, které si poranil před dvěma týdny v duelu s Liverpoolem. Oznámil to dnes manažer David Moyes, podle něhož není vyloučené, že už se bývalý italský reprezentant v této sezoně do hry nevrátí.  
19.11. | Aktuality | 23 komentářů
 

Interu Milán se zranili ofenzivní hráči Martínez a Sánchez

V Interu Milán se budou muset v nejbližších dnech obejít bez Lautara Martíneze a Alexise Sáncheze. Oba ofenzivní hráči se zranili v zápasech jihoamerické kvalifikace o postup na mistrovství světa a zřejmě zmeškají v italské lize důležitý nedělní duel s vedoucí Neapolí.  
17.11. | Aktuality | 11 komentářů
 

Od české reprezentace se kvůli zranění odpojil obránce Kalas

- Čeští fotbalisté se budou muset v úterním závěrečném utkání kvalifikační skupiny o postup na mistrovství světa proti Estonsku obejít bez obránce Tomáše Kalase. Osmadvacetiletý stoper anglického druholigového Bristolu nestihl vyléčit zranění, s nímž už dorazil na reprezentační sraz, a od týmu se odpojil...  
14.11. | Aktuality | 36 komentářů
 

Od české reprezentace se odpojil zraněný brankář Staněk

Od české reprezentace se odpojil zraněný gólman Jindřich Staněk. Plzeňský brankář už nemohl nastoupit k dnešnímu přípravnému utkání s Kuvajtem v Olomouci a k dispozici nebude ani na úterní zápas kvalifikace mistrovství světa proti Estonsku. Drobné zdravotní problémy má i obránce Tomáš Kalas, který ale v týmu zůstal.  
11.11. | Aktuality | 10 komentářů
 

Darida si poranil stehenní kost a zřejmě nestihne derby s Unionem

Fotbalisté Herthy Berlín se budou muset v příštích týdnech obejít bez Vladimíra Daridy. Bývalý kapitán české reprezentace utrpěl zranění stehenní kosti a jeho start v příštím ligovém utkání proti městskému rivalovi Unionu je ohrožen. Klub o tom informoval na svých oficiálních stránkách.  
09.11. | Aktuality | 1 komentář
 

Francouzští mistři světa zakončí kvalifikaci bez zraněného Pogby

Francouzským fotbalistům bude v závěru kvalifikace mistrovství světa chybět hvězdný záložník Manchesteru United Paul Pogba. Někdejší nejdražší hráč světa si na pondělním tréninku úřadujících světových šampionů poranil stehenní sval.  
09.11. | Aktuality | 7 komentářů
 

Trápící se Barcelona přišla na měsíc o zraněného Fatiho

Trápící se Barceloně bude minimálně čtyři týdny chybět mladý útočník Ansu Fati. Devatenáctiletý španělský reprezentant si v sobotním ligovém utkání proti Celtě Vigo (3:3) poranil stehenní sval na levé noze.  
08.11. | Aktuality | 34 komentářů
17:56 Premier League - výsledky
Výsledky dnešních zápasů anglické ligy: Arsenal - Newcastle 2:0 (56. Saka, 66. Martinelli), Crystal Palace - Aston Villa 1:2 (90+5. Guehi - 15. Targett, 86. McGinn), Liverpool - Southampton 4:0 (2. a 32. Jota, 37. Thiago, 52. Van Dijk), Norwich - Wolverhampton 0:0.
17:31 V Evropské lize se dařilo Cherkimu
Rayan Cherki si do své sbírky přidá ocenění pro nejlepšího hráče pátého hracího dne Evropské ligy. Mladý útočník Lyonu zářil v souboji s Brøndby, pod triumf 3:1 se podepsal dvěma góly. (uefa.com)
17:28 Bundesliga - výsledky
Výsledky dnešních zápasů německé ligy: 1. FC Köln - Gladbach 4:1 (55. Ljubičić, 77. Uth, 78. Duda, 90+3. Andersson - 74. Hofmann), Bochum - Freiburg 2:1 (54. Polter, 82. Pantović - 51. Lienhart), Fürth - Hoffenheim 3:6 (22. Leweling, 46. Tillman, 68. Hrgota - 22., 62. a 80. Bebou, 40. a 58. Rutter, 66. vlastní Meyerhofer), Hertha - Augsburg 1:1 (40. Richter - 90+7. Gregoritsch), Wolfsburg - Dortmund 1:3 (2. Weghorst - 35. Can z penalty, 55. Malen, 81. Haaland).
17:04 Håland se vrátil do sestavy Dortmundu
Erling Håland je v pořádku po zranění kyčelního svalu. Norský útočník se dostal do nominace Dortmundu na utkání ve Wolfsburgu, zápas začal na lavičce a v 73. minutě se objevil na trávníku.
17:02 Schwarz rozhodl o výhře Śląsku
Śląsk Wrocław doma porazil Stal Mielec (2:1) a hrdinou utkání se stal Petr Schwarz, český záložník dal deset minut před koncem vítěznou branku.
16:58 Serie A - výsledky
Výsledky dnešních zápasů italské ligy: Empoli - Fiorentina 2:1 (86. Bandinelli, 89. Pinamonti - 57. Vlahović), Sampdoria - Hellas Verona 3:1 (51. Candreva, 77. Bereszynski, 90. Murru - 37. Tameze).
16:56 FORTUNA:LIGA - výsledky
Výsledky dnešních zápasů české ligy: České Budějovice - Slovácko 3:2 (72. Valenta, 82. a 85. Bassey - 19. Kalabiška, 53. Sadílek), Pardubice - Olomouc 1:5 (16. Tischler - 13. Růsek, 23. Zmrzlý, 49. Poulolo, 68. González, 79. Látal), Zlín - Ostrava 2:2 (86. Procházka, 18. Tkáč - 16. Almási, 52. Azevedo z penalty).
16:54 Fortuna liga - výsledky
Výsledky dnešních zápasů slovenské ligy: Liptovský Mikuláš - Michalovce 0:1 (89. Trusa), Pohronie - Zlaté Moravce 0:2 (44. a 86. Kyziridis), Trenčín - Dunajská Streda 0:1 (3. Balić).
16:34 Ajax má v plánu prodat Nerese
David Neres by se měl v lednu poroučet z Ajaxu, který by jej rád přednostně prodal. Díru potom plánuje lepit skrz dvě hostování - přivedl by rád Briana Brobbeye (RB Lipsko) a Stevena Bergwijna (Tottenham). (Valentijn Driessen)
16:15 Rangnick může vést Man Utd i natrvalo
Přestože se všeobecně očekává, že se po konci sezony přesune do konzultantské role, Ralf Rangnick by nakonec mohl zůstat manažerem Manchesteru United i pro příští sezonu. Dle informací The Sun prý jeho tým zástupců pracuje na speciální klauzuli, dle níž by o své budoucnosti měl hlavní slovo sám německý odborník. (thesun.co.uk)
Další expres zprávy
Výsledkový servis
26.11.
Německo - Turecko
8:0
26.11.
Chorvatsko - Litva
0:0
26.11.
Itálie - Švýcarsko
1:2
26.11.
Kypr - Bělorusko
1:1
26.11.
Slovinsko - Estonsko
6:0
26.11.
Malta - Černá Hora
0:2
26.11.
Rumunsko - Moldavsko
3:0
26.11.
Wales - Řecko
5:0
26.11.
Skotsko - Ukrajina
1:1
26.11.
Francie - Kazachstán
6:0
12:00
Česko - Nizozemsko
2:2
13:30
Anglie - Rakousko
1:0
Kompletní výsledky
21:00
SE Palmeiras - CR Flamengo
info
Kompletní výsledky
13:30
Arsenal FC - Newcastle United
2:0
16:00
Crystal Palace - Aston Villa
1:2
16:00
Liverpool FC - Southampton FC
4:0
16:00
Norwich City - Wolverhampton
0:0
18:30
Brighton - Leeds United
info
28.11.
Brentford FC - Everton FC
info
28.11.
Burnley FC - Tottenham Hotspur
info
28.11.
Leicester City - Watford FC
info
28.11.
Manchester City - West Ham United
info
28.11.
Chelsea FC - Manchester United
info
26.11.
W. B. A. - Nottingham Forest
0:0
13:30
Preston North End - Fulham FC
1:1
16:00
Birmingham City - Blackpool FC
1:0
16:00
AFC Bournemouth - Coventry City
2:2
16:00
Huddersf. - Middlesbrough FC
1:2
16:00
Hull City - Millwall FC
2:1
16:00
Peterborough United - Barnsley FC
info
16:00
Stoke City - Blackburn Rovers
info
16:00
Luton Town - Cardiff City
info
16:00
Swansea City - Reading FC
info
28.11.
Sheffield United - Bristol City
info
16:00
AFC Wimbledon - Fleetwood Town
info
16:00
Bolton Wanderers - Cheltenham Town
info
16:00
Burton Albion - Doncaster Rovers
info
16:00
Cambridge United - Sunderland AFC
info
16:00
Gillingham FC - Portsmouth FC
0:1
16:00
Lincoln City - Accrington Stanley
info
16:00
Morecambe FC - Milton Keynes Dons
0:4
16:00
Oxford United - Rotherham United
0:0
16:00
Plymouth Argyle - Wigan Athletic
info
16:00
Sheff. Wed - Wycombe Wanderers
info
16:00
Shrewsbury Town - Charlton Athletic
1:0
28.11.
Ipswich Town - Crewe Alexandra
info
26.11.
Colchester United - Newport County
1:1
16:00
Carlisle United - Walsall FC
info
16:00
Crawley Town - Mansfield Town
1:2
16:00
Forest Green - Bristol Rovers
info
16:00
Northampton Town - Leyton Orient
info
16:00
Port Vale - Hartlepool United
2:0
16:00
Rochdale AFC - Exeter City
1:1
16:00
Salford City - Oldham Athletic
info
16:00
Scunthorpe United - Bradford City
1:1
16:00
Sutton United - Barrow AFC
info
16:00
Swindon Town - Harrogate Town
info
16:00
Tranmere Rovers - Stevenage FC
odl.
16:00
Altrincham FC - Southend United
info
16:00
Eastleigh FC - Solihull Moors
odl.
16:00
Grimsby Town - Boreham Wood
odl.
16:00
King's Lynn FC - Aldershot Town
info
16:00
Maidenhead United - Chesterfield FC
odl.
16:00
Torquay United - Halifax Town
info
16:00
Wealdstone FC - Stockport County
info
16:00
Woking FC - Barnet FC
info
16:00
Yeovil Town - Dover Athletic
info
16:00
Wrexham FC - Bromley FC
info
18:20
Notts County - Dagenham & Redbridge
info
Kompletní výsledky
26.11.
Athletic Bilbao - Granada CF
2:2
14:00
Deportivo Alavés - Celta Vigo
1:2
16:15
Valencia CF - Rayo Vallecano
info
18:30
RCD Mallorca - Getafe CF
info
21:00
Villarreal CF - FC Barcelona
info
28.11.
Real Betis - Levante UD
info
28.11.
Espanyol Barcelona - Real Sociedad
info
28.11.
Cádiz CF - Atlético Madrid
info
28.11.
Real Madrid - Sevilla FC
info
26.11.
AD Alcorcón - CD Lugo
1:1
26.11.
CD Mirandés - Real Oviedo
1:1
16:00
Burgos CF - Málaga CF
3:0
18:15
UD Almería - SD Huesca
info
18:15
Sporting Gijón - CF Fuenlabrada
info
20:30
Real Valladolid - FC Cartagena
info
28.11.
CD Leganés - UD Las Palmas
info
28.11.
SD Amorebieta - Real Zaragoza
info
28.11.
UD Ibiza - SD Ponferradina
info
28.11.
CD Tenerife - Real Sociedad B
info
Kompletní výsledky
26.11.
Cagliari Calcio - Salernitana
1:1
15:00
Empoli FC - ACF Fiorentina
2:1
15:00
UC Sampdoria - Hellas Verona
3:1
18:00
Juventus FC - Atalanta Bergamo
info
20:45
Venezia FC - Inter Milán
info
28.11.
Udinese Calcio - Janov CFC
info
28.11.
AC Milán - US Sassuolo
info
28.11.
Spezia Calcio - Bologna FC
info
28.11.
AS Řím - Turín FC
info
28.11.
SSC Neapol - SS Lazio
info
26.11.
FC Crotone - L.R. Vicenza Virtus
0:1
26.11.
US Lecce - Ternana Calcio
3:3
14:00
Alessandria Calcio - US Cremonese
1:0
14:00
Ascoli Calcio - AC Monza Brianza
1:1
14:00
Benevento Calcio - Reggina 1914
4:0
14:00
Frosinone Calcio - Pordenone Calcio
2:2
14:00
Cosenza Calcio - SPAL 2013
0:1
16:15
Brescia Calcio - AC Pisa 1909
info
18:30
Perugia Calcio - AS Cittadella
info
28.11.
Como 1907 - Parma Calcio
info
17:30
AC FeralpiSalò - US Pergolettese
info
28.11.
US Fiorenzuola - Legnago Salus
info
28.11.
Juventus U23 - VV Verona
info
28.11.
Calcio Lecco - Südtirol
info
28.11.
AC Mantova - AC Renate
info
28.11.
Calcio Padova - US Pro Vercelli
info
28.11.
AC Pro Sesto - Trento Calcio
info
28.11.
Seregno Calcio - Giana Erminio
info
28.11.
US Triestina - Pro Patria Calcio
info
14:30
Olbia Calcio - US Pontedera
2:0
17:30
ACN Siena 1904 - US Grosseto
info
28.11.
Montevarchi Calcio - Vis Pesaro
info
28.11.
Carrarese Calcio - Teramo Calcio
info
28.11.
US Fermana - AC Imolese
info
28.11.
AS Gubbio - Ancona–Matelica
info
28.11.
Delfino Pescara - Lucchese
info
28.11.
AC Reggiana - AS Viterbese
info
28.11.
Virtus Entella - AC Cesena
info
28.11.
Modena FC - AC Pistoiese
info
14:30
Calcio Catania - Potenza SC
2:1
17:30
SSC Bari - Latina Calcio 1932
info
17:30
Nuovo Campobasso - V. Francavilla
info
21:00
SS Monopoli 1966 - Paganese Calcio
info
28.11.
ACR Messina - Fidelis Andria
info
28.11.
Calcio Foggia - US Vibonese
info
28.11.
Monterosi FC - US Catanzaro 1929
info
28.11.
AZ Picerno - Palermo FC
info
28.11.
FC Turris 1944 - US Avellino
info
Kompletní výsledky
26.11.
VfB Stuttgart - Mainz
2:1
15:30
VfL Wolfsburg - Borussia Dortmund
1:3
15:30
Hertha BSC - FC Augsburg
1:1
15:30
1. FC Köln - Mönchengladbach
4:1
15:30
VfL Bochum - SC Freiburg
2:1
15:30
Greuther Fürth - TSG Hoffenheim
3:6
18:30
Bayern Mnichov - Arminia Bielefeld
info
28.11.
Eintracht Frankfurt - Union Berlín
info
28.11.
RB Lipsko - Bayer Leverkusen
info
26.11.
Düsseldorf - 1. FC Heidenheim
0:1
26.11.
Jahn Regensburg - Drážďany
3:1
13:30
Schalke 04 - SV Sandhausen
5:2
13:30
Karlsruher SC - Hannover 96
4:0
13:30
Erzgebirge Aue - SV Darmstadt
1:2
20:30
Holstein Kiel - Werder Brémy
info
28.11.
Hamburger SV - FC Ingolstadt 04
info
28.11.
SC Paderborn - Hansa Rostock
info
28.11.
1. FC Norimberk - FC St. Pauli
info
26.11.
MSV Duisburg - SV Waldhof Mannheim
1:3
14:00
1. FC Magdeburg - Braunschweig
2:0
14:00
Wehen Wiesbaden - SC Verl
0:0
14:00
Würzburger Kickers - SV Meppen
1:3
14:00
TSV Havelse - TSV Mnichov 1860
2:3
14:00
Saarbrück. - BFC Viktoria 1889
2:0
14:00
Dortmund II - Kaiserslautern
0:0
28.11.
VfL Osnabrück - SC Freiburg II
info
28.11.
Viktoria Köln - Hallescher FC
info
13:30
Weiche Flensburg - Ottensen
odl.
14:00
VfB Lübeck - Eintracht Norderstedt
2:1
14:00
Atlas Delmenhorst - SW Rehden
1:1
28.11.
Hannover 96 II - FC Oberneuland
info
28.11.
FC St. Pauli II - Droch. / Assel
info
28.11.
Altonaer FC von 1893 - Heider SV
info
28.11.
VfB Oldenburg - LSK Hansa
info
28.11.
VfV Borussia Hildesheim - Brémy II
info
28.11.
Hannoverscher SC - SSV Jeddeloh
info
26.11.
Optik Rathenow - Berlín AK 07
3:1
26.11.
BFC Dynamo - VSG Altglienicke
2:0
13:00
FSV Luckenwalde - Lokomotive Lipsko
odl.
13:00
SV Babelsberg 03 - ZFC Meuselwitz
0:2
14:05
Chemie Lipsko - Energie Cottbus
1:2
28.11.
VfB Auerbach - TeBe Berlín
info
28.11.
Carl Zeiss Jena - Fürstenwalde
info
28.11.
Hertha BSC II - FC Eilenburg
info
28.11.
SV Lichtenberg 47 - Halberstadt
info
28.11.
SV Tasmania Berlin - Chemnitzer FC
info
26.11.
Düsseldorf II - Alemannia Aachen
3:0
26.11.
Preußen Münster - Wiedenbrück
1:0
26.11.
Schalke 04 II - KFC Uerdingen
4:1
14:00
Bonner SC - Rot Weiss Ahlen
2:2
14:00
SV Lippstadt 08 - Oberhausen
1:2
14:00
VfB Homberg - 1. FC Köln II
1:3
14:00
Fortuna Köln - M'gladbach II
2:1
14:00
Wuppertaler SV - Sportfreunde Lotte
2:1
14:00
SV Straelen - FC Wegberg-Beeck
0:0
14:00
Rot-Weiß Essen - SV Rödinghausen
1:0
26.11.
TSV Steinbach - Hessen Kassel
2:2
26.11.
Großaspach - TSG Hoffenheim II
0:0
14:00
TSG Balingen - Schott Mainz
4:0
14:00
VfR Aalen - 1. FSV Mainz 05 II
4:3
14:00
FC Gießen - Astoria Walldorf
1:1
14:00
VfB Stuttgart II - RW Koblenz
2:0
14:00
FSV Frankfurt - SSV Ulm 1846
0:0
14:00
Bahlinger SC - FK Pirmasens
4:0
28.11.
FC 08 Homburg - Kickers Offenbach
info
26.11.
SpVgg Unterhaching - SV Heimstetten
4:3
26.11.
Bayern Mnichov II - FC Memmingen
1:1
14:00
TSV Rain am Lech - FV Illertissen
odl.
14:00
SpVgg Bayreuth - 1. FC Norimberk II
5:2
14:00
1. FC Schweinfurt - Burghausen
2:2
14:00
Aschaffenburg - TSV Aubstadt
0:2
14:00
TSV Buchbach - Greuther Fürth II
odl.
14:00
FC Pipinsried - VfB Eichstätt
0:2
Kompletní výsledky
15:00
Fastav Zlín - Baník Ostrava
2:2
15:00
FK Pardubice - Sigma Olomouc
1:5
15:00
Č. Budějovice - Slovácko
3:2
18:00
Viktoria Plzeň - Bohemians 1905
info
28.11.
Slavia Praha - FK Teplice
info
28.11.
FK Jablonec - FK Mladá Boleslav
info
28.11.
FC Hradec Králové - MFK Karviná
info
28.11.
Sparta Praha - Slovan Liberec
info
26.11.
Jihlava - Ústí nad Labem
odl.
10:15
MFK Chrudim - Vlašim
odl.
10:15
Dukla Praha - Fotbal Třinec
0:0
13:30
MAS Táborsko - 1. FK Příbram
2:3
13:30
1. SK Prostějov - Sparta Praha B
odl.
13:30
SFC Opava - Zbrojovka Brno
odl.
13:30
SK Líšeň - MFK Vyškov
odl.
28.11.
Viktoria Žižkov - FK Varnsdorf
info
Kompletní výsledky
15:00
Lipt. Mikuláš - Michalovce
0:1
15:00
AS Trenčín - DAC Dunajská Streda
0:1
15:00
FK Pohronie - FC Zlaté Moravce
0:2
28.11.
Spartak Trnava - MFK Ružomberok
info
13:00
FK Humenné - FC Košice
0:3
28.11.
Banská Bystrica - FC Rohožník
info
Kompletní výsledky
26.11.
RC Lens - Angers SCO
2:2
17:00
Lille OSC - FC Nantes
info
21:00
OGC Nice - FC Metz
info
28.11.
AS Saint-Étienne - Paris SG
info
28.11.
Girondins Bordeaux - Stade Brestois
info
28.11.
FC Lorient - Stade Rennes
info
28.11.
AS Monaco - Racing Strasbourg
info
28.11.
Stade Reims - Clermont Foot
info
28.11.
Montpellier HSC - Olympique Lyon
info
28.11.
Olympique Marseille - ES Troyes
info
26.11.
Les Herbiers VF - SC Bastia
1:2p
26.11.
Bourg Péronnas - Jura Sud Foot
2:3
13:00
Cannet Rocheville - Bastia-Borgo
2:1p
14:00
J3S Amilly - US Quevilly-Rouen
0:5
14:00
Stade Lavallois - Le Mans FC
2:1p
14:00
Canet Roussillon - Saint-Denis FC
1:2p
14:30
Bischheim - AS Nancy-Lorraine
0:1
14:30
FC Morteau Montlebon - Dijon FCO
0:2
15:00
SO Chambéry - AJ Auxerre
4:6
16:00
Montchat Lyon - FC Sochaux
info
16:00
Aubagne FC - Nîmes Olympique
info
16:00
AC Amiens - Feignies Aulnoye
info
16:00
FC Cite 6 - Valenciennes FC
info
16:15
EA Guingamp - Stade Briochin
info
17:00
ASC Biesheim - ES Thaon
info
17:00
FC Mulhouse - Sporting Club Lyon
info
17:00
ASF Andrézieux - Grenoble Foot 38
info
17:00
AS Cannes - Rodez AF
info
17:00
Club Franciscain - SO Cholet
info
18:00
FC Sarrebourg - US Créteil
info
18:00
ASM Vénissieux - AS Yzeure
info
18:00
Bergerac Périgord FC - S. Bordel.
info
18:00
Toulouse M - Montauban FC
info
18:00
AC Cambrai - Amiens SC
info
18:00
GFCO Ajaccio - Red Star FC
info
18:00
Linas-Montlhery - Évreux FC
info
18:00
Dinan Léhon FC - US Saint-Malo
info
18:00
Ergué-Gaberic - Vannes OC
info
18:00
Paris FC - CSC de Cayenne
info
18:00
FC Chambly - AS Beauvais Oise
info
19:00
Stade Poitevin - US Orléans
info
20:15
Solidarité - US Sarre-Union
info
28.11.
Reims Sainte-Anne - Magny RS
info
28.11.
Hauts Lyon - FC Bourgoin Jallieu
info
28.11.
Chemin Bas d'Avignon - RCO Agde
info
28.11.
FC Versailles - AS Poissy
info
28.11.
AS Chatou - C'Chartres
info
28.11.
Trélissac FC - Toulouse FC
info
28.11.
RC Salouël - ES Wasquehal
info
28.11.
AS Panazol - Angoulême CFC
info
28.11.
US Perros-Louannec - AS Vitré
info
28.11.
US Trégunc - La Roche VF
info
28.11.
US Chauvigny - Le Havre AC
info
Kompletní výsledky
12:00
Ural - PFC Soči
1:1
14:30
Achmat Groznyj - FK Rostov
2:0
17:00
FK Chimki - FK Krasnodar
info
28.11.
Nižnij Novgorod - Křídla Sov.
info
28.11.
Rubin Kazaň - Dinamo Moskva
info
28.11.
CSKA Moskva - Zenit Petrohrad
info
09:00
Tom Tomsk - Neftechimik Nižnekamsk
1:1
10:00
Krasnojar. - SKA Chabarovsk
3:1
12:00
Spartak Moskva II - T. Ivanovo
2:1
12:00
Akron Togliatti - FK Orenburg
0:3
12:00
Rotor Volgograd - Fakel Voroněž
1:2
12:00
Torpedo Moskva - Volgar Astrachaň
1:0
14:00
Alanija Vladikavkaz - Veles Moskva
2:1
14:00
FK Krasnodar II - Metallurg Lipeck
1:0
14:00
FC Kubaň - FK Dolgoprudnyj
0:2
16:00
Baltika Kaliningrad - KAMAZ
info
Kompletní výsledky
26.11.
Moreirense FC - Gil Vicente FC
2:2
16:30
FC Famalicão - Portimonense SC
info
19:00
FC Arouca - Boavista FC
info
21:30
CF Os Belenenses - SL Benfica
info
28.11.
CS Marítimo - Paços Ferreira
info
28.11.
Sporting CP - CD Tondela
info
28.11.
FC Porto - Vitória SC Guimarães
info
26.11.
SC Farense - Casa Pia AC
0:1
12:00
GD Chaves - CD Mafra
0:1
15:00
Varzim SC - FC Penafiel
0:2
16:30
Académico Viseu - Vilafranquense
info
28.11.
CD Feirense - FC Porto B
info
28.11.
Rio Ave FC - CD Nacional
info
28.11.
Leixões SC - CD Trofense
info
28.11.
Académica Coimbra - SC Covilhã
info
Kompletní výsledky
16:00
Dundee FC - Motherwell FC
3:0
16:00
Heart of Midlothian - St. Mirren FC
2:0
16:00
Ross County - Dundee United
1:1
16:00
St. Johnstone FC - Hibernian FC
1:2
28.11.
Livingston FC - Rangers FC
info
28.11.
Celtic FC - Aberdeen FC
info
26.11.
Partick Thistle - Dunfermli.
1:0
16:00
Kelty Hearts - Montrose FC
0:0
16:00
Dumbarton FC - Sauchie Juniors FC
3:1
16:00
Auchinleck Talbot - Hamilton
1:0
16:00
Civil Service - Peterhead FC
0:3
16:00
Falkirk FC - Raith Rovers
1:2
16:00
Stirling Albion - Tranent Juniors
4:0
16:00
Clydebank FC - Clyde FC
2:0
16:00
Dalbeattie Star - East Kilbride FC
info
16:00
Alloa Athletic - Bonnyrigg
5:0
16:00
Ayr United - Albion Rovers
2:1
16:00
Stenhousemuir FC - Airdrieonians FC
0:2
16:00
Queen's Park FC - Kilmarnock FC
info
16:00
Gala Fairydean - Annan Athletic
0:1
16:00
Inverness CT - Greenock Morton
1:1
16:00
Lothian THV - Edinburgh City
1:2
16:00
Banks O' Dee FC - East Fife FC
2:1
16:00
Cove Rangers - Queen S.
2:2
16:00
Arbroath FC - Forfar Athletic
5:0
Kompletní výsledky
26.11.
NEC Nijmegen - Cambuur Leeuwarden
2:3
18:45
Fortuna Sittard - FC Groningen
info
20:00
PEC Zwolle - RKC Waalwijk
info
21:00
Willem II - Go Ahead Eagles
info
28.11.
Sparta Rotterdam - AFC Ajax
info
28.11.
FC Twente - Feyenoord Rotterdam
info
28.11.
FC Utrecht - Heracles Almelo
info
28.11.
SC Heerenveen - PSV Eindhoven
info
28.11.
SBV Vitesse - AZ Alkmaar
info
26.11.
ADO Den Haag - FC Dordrecht
5:1
26.11.
FC Eindhoven - Jong AZ Alkmaar
1:0
26.11.
SBV Excelsior - Jong Utrecht
2:1
26.11.
BV De Graafschap - Jong AFC Ajax
1:3
26.11.
MVV Maastricht - Jong PSV Eindhoven
1:2
26.11.
TOP Oss - SC Telstar
1:1
26.11.
Roda JC - VVV Venlo
0:0
26.11.
FC Volendam - FC Den Bosch
3:0
16:30
NAC Breda - Helmond Sport
info
Kompletní výsledky
26.11.
RU Saint-Gilloise - OH Leuven
1:3
16:15
RFC Seraing - Sint-Truidense VV
info
18:30
Cercle Bruggy - KV Mechelen
info
18:30
KAS Eupen - KV Kortrijk
info
20:45
Royal Charleroi SC - RSC Anderlecht
info
28.11.
KRC Genk - Club Bruggy
info
28.11.
SV Zulte Waregem - Beer. Wilrijk
info
28.11.
KAA Gent - Standard Lutych
info
28.11.
Royal Antverpy FC - KV Oostende
info
26.11.
Excelsior Virton - Waasland-Beveren
0:3
20:45
Lommel SK - KVC Westerlo
info
28.11.
Excel Mouscron - Lierse Kempenzonen
info
28.11.
RWDM47 - KMSK Deinze
info
Kompletní výsledky
26.11.
Adana Demirspor - Kasimpaşa SK
0:0
26.11.
Istanbul Başakşehir - Altay SK
0:0
11:30
Antalyaspor - Alanyaspor
3:0
14:00
Çaykur Rizespor - Kayserispor
1:0
17:00
Beşiktaş JK - Giresunspor
info
28.11.
Gazişehir Gaziantep FK - Konyaspor
info
28.11.
Fatih Karagümrük - Trabzonspor
info
28.11.
Sivasspor - Hatayspor
info
28.11.
Yeni Malatyaspor - Galatasaray SK
info
26.11.
Balikesirspor - Manisa BBSK
0:0
26.11.
Gençlerbirliği SK - Bursaspor
2:0
11:30
Kocaelispor - Menemen Belediyespor
1:2
11:30
Istanbulspor - Denizlispor
1:1
14:00
Boluspor - Eyüpspor
3:1
17:00
Samsunspor - Adanaspor
info
28.11.
Keçiörengücü - Ümraniyespor
info
28.11.
Altinordu SK - MKE Ankaragücü
info
Kompletní výsledky
16:15
Asteras Tripolis - Atromitos FC
info
18:30
PAS Giannina FC - AEK Atény
info
18:30
Apollon Smyrnis - PAS Lamia 1964
info
28.11.
Olympiakos Pireus - Volos NFC
info
28.11.
OFI Kréta - Ionikos FC
info
28.11.
Panathinaikos FC - Panetolikos FC
info
28.11.
PAOK Soluň - Aris Soluň
info
Kompletní výsledky
17:00
SCR Altach - Swarovski Tirol
info
17:00
Austria K. - Red Bull Salzburg
info
17:00
Admira - Wolfsberger AC
info
28.11.
Austria Vídeň - SK Sturm Graz
info
28.11.
TSV Hartberg - LASK Linz
info
28.11.
SV Ried - Rapid Vídeň
info
26.11.
Wacker Innsbruck - Austria Am.
1:4
26.11.
SV Lafnitz - FC Juniors OÖ
2:2
26.11.
Grazer AK - Austria Lustenau
0:0
26.11.
Floridsdorfer AC - SKU Amstetten
3:0
14:30
FC Liefering - SV Kapfenberg
3:2
14:30
FC Dornbirn - Blau Weiß Linz
2:2
14:30
Rapid Vídeň Am. - Sankt Pölten
0:1
28.11.
Vorwärts Steyr - SV Horn
info
Kompletní výsledky
18:00
Grasshopper Curych - FC Lugano
info
20:30
FC Sion - FC St. Gallen
info
28.11.
FC Curych - BSC Young Boys
info
28.11.
Lausanne Sport - Servette Ženeva
info
28.11.
FC Luzern - FC Basilej
info
26.11.
Neuchâtel Xamax - Yverdon-Sport
2:1
26.11.
FC Thun - SC Kriens
3:1
26.11.
FC Winterthur - S'hausen
2:5
18:00
FC Wil - FC Aarau
info
18:00
FC Vaduz - Stade Lausanne Ouchy
info
Kompletní výsledky
26.11.
FC Mariupol - FK Lvov
0:1
13:00
FC Minaj - Dynamo Kyjev
0:2
16:00
Č. Oděsa - Desna Černihiv
0:1
18:30
SK Dnipro-1 - Vorskla Poltava
info
?
Olimpik Doněck - Dynamo Kyjev
neh.
28.11.
Inhulec Petrove - Šachtar Doněck
info
28.11.
Ruch Lvov - Metalist 1925 Charkov
info
28.11.
Kolos Kovalivka - Veres Rivne
info
Kompletní výsledky
26.11.
Piast Gliwice - Nieciecza
2:1
26.11.
Wisła Kraków - Radomiak Radom
0:1
12:30
Górnik Łęczna - Górnik Zabrze
1:2
15:00
Śląsk Wrocław - Stal Mielec
2:1
17:30
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
info
20:00
Raków Czę. - Zagłębie Lubin
info
28.11.
Wisła Płock - KS Cracovia
info
28.11.
Lech Poznań - Warta Poznań
info
28.11.
Legia Varšava - Jagiellonia
info
26.11.
Skra Częstochowa - ŁKS Łódź
0:0
26.11.
GKS Katowice - Miedź Legnica
2:3
26.11.
Odra Opole - Podbeskidzie
1:1
12:40
Chrobry Głogów - Arka Gdynia
1:0
18:00
Stomil Olsztyn - GKS Jastrzębie
odl.
20:30
Niepołomice - Korona Kielce
info
28.11.
GKS Tychy - Resovia Rzeszów
info
28.11.
Sandecja Nowy Sącz - KS Polkowice
info
28.11.
Widzew Łódź - Sosnowiec
info
Kompletní výsledky
26.11.
Dinamo Bu. - Univ. Craiova
0:0
14:00
Sepsi OSK - Chindia Târgovişte
0:0
16:30
UTA Arad - Argeş Piteşti
info
19:30
Rapid Bukurešť - CS Mioveni
info
28.11.
FC Botoşani - FC Voluntari
info
28.11.
CSU Craiova - FCSB
info
Kompletní výsledky
14:45
Kisvárda FC - MTK Budapešť
5:0
17:00
MOL Fehérvár FC - Gyirmót SE
info
19:30
Honvéd Budapešť - Újpest FC
info
28.11.
Debreceni VSC - Paksi SE
info
28.11.
Puskás AFC - Zalaegerszegi TE
info
28.11.
Mezőkövesdi SE - Ferencvárosi TC
info
Kompletní výsledky
26.11.
NK Osijek - L. Záhřeb
3:1
26.11.
Hajduk Split - NK Istra 1961
4:0
15:00
Hrvatski dragovoljac - HNK Gorica
0:1
17:05
Slaven Belupo - NK Rijeka
info
28.11.
HNK Šibenik - Dinamo Záhřeb
info
Kompletní výsledky
13:00
FK Radnički 1923 - Napredak K.
1:2
17:00
FK Metalac - FK Čukarički
info
28.11.
FK Kolubara - TSC Bačka Topola
info
28.11.
FK Voždovac - FK Partizan
info
28.11.
FK Crvena Zvezda - Spartak Subotica
info
Kompletní výsledky
15:00
NK Radomlje - NK Domžale
0:2
17:00
NK Aluminij - Tabor Sežana
info
28.11.
NK Bravo - FC Koper
info
28.11.
NŠ Mura - NK Maribor
info
Kompletní výsledky
26.11.
Botev Vraca - Carsko Selo Sofia
0:0
26.11.
Slavia Sofia - Botev Plovdiv
0:0
26.11.
Černo More Varna - Beroe
1:0
14:15
Pirin Blagoevgrad - L. Plovdiv
2:3
16:30
Arda Kardžali - Levski Sofia
info
28.11.
Lokomotiv Sofia - CSKA 1948 Sofia
info
Kompletní výsledky
26.11.
AGF Aarhus - Silkeborg IF
1:1
28.11.
Odense Boldklub - FC Nordsjaelland
info
28.11.
Viborg FF - SønderjyskE
info
28.11.
Brøndby IF - Randers FC
info
28.11.
Aalborg BK - FC Kodaň
info
26.11.
Lyngby BK - Jammerbugt FC
3:0
26.11.
FC Helsingør - HB Køge
1:1
12:45
Hvidovre IF - FC Fredericia
5:1
15:00
Vendsyssel FF - Fremad Amager
2:0
28.11.
Esbjerg fB - Nykøbing FC
info
28.11.
AC Horsens - Hobro IK
info
Kompletní výsledky
28.11.
Degerfors IF - IFK Norrköping
info
28.11.
Djurgårdens IF - Varbergs BoIS
info
28.11.
IFK Göteborg - Östersunds FK
info
28.11.
Halmstads BK - Hammarby IF
info
28.11.
Kalmar FF - Malmö FF
info
15:00
AFC Eskilstuna - Landskrona BoIS
1:0
15:00
Falkenbergs FF - IK Brage
1:2
15:00
GAIS Göteborg - GIF Sundsvall
2:1
15:00
Helsingborgs IF - Västerås SK
2:2
15:00
Trelleborgs FF - J-Södra
1:3
15:00
Vasalunds IF - Örgryte IS
1:2
15:00
IFK Värnamo - Norrby IF
1:2
15:00
Östers IF - Akropolis IF
2:1
Kompletní výsledky
18:00
Odds BK - Vålerenga IF
info
18:00
Lillestrøm SK - Strømsgodset IF
info
28.11.
Mjøndalen IF - Sarpsborg 08 FF
info
28.11.
Rosenborg BK - FK Bodø/Glimt
info
28.11.
FK Haugesund - Sandefjord Fotball
info
28.11.
Kristiansund BK - Viking FK
info
28.11.
Tromsø IL - Stabaek Fotball
info
28.11.
SK Brann - Molde FK
info
15:00
Bryne FK - Strømmen IF
0:2
15:00
Fredrikstad FK - Ranheim Fotball
3:1
15:00
Grorud IL - Ham-Kam Fotball
1:2
15:00
KFUM Oslo - FK Jerv
4:1
15:00
Raufoss IL - Åsane Fotball
1:1
15:00
IK Start - Sandnes Ulf
2:2
15:00
IL Stjørdals-Blink - Aalesunds FK
1:0
15:00
Ullensaker/Kisa - Sogndal Fotball
2:1
15:00
FK Arendal - IL Hødd
2:2
Kompletní výsledky
26.11.
E. Achnas - Olympiakos N.
1:0
16:00
Aris Limassol - Pafos FC
info
18:00
PAEEK Kyrenia - Doxa Katokopia
info
28.11.
AEL Limassol - AEK Larnaka
info
Kompletní výsledky
14:00
Kiryat Shmona - Hapoel Beer-Sheva
1:2
16:15
Hapoel Nof HaGalil - Bnei Sakhnin
info
16:30
Maccabi Netanya - Mac P-Tik.
info
18:30
FC Ashdod - Hapoel Jeruzalém
info
18:50
Beitar J. - Hap. Eran Hadera
info
28.11.
Hapoel Haifa - Maccabi Tel-Aviv
info
28.11.
Hapoel Tel-Aviv - Maccabi Haifa
info
Kompletní výsledky
28.11.
Bohemians Dublin - St. Pat's
info
26.11.
Waterford United - UC Dublin
1:2
Kompletní výsledky
26.11.
Glentoran FC - Dungannon Swifts
3:0
16:00
Ballymena United - Crusaders FC
2:0
16:00
Carrick Rangers - Warrenpoint Town
1:2
16:00
Coleraine FC - Cliftonville FC
0:0
16:00
Portadown FC - Larne FC
info
18:30
Glenavon FC - Linfield FC
info
Kompletní výsledky
26.11.
Bala Town - Connah's Quay Nomads
1:4
15:30
Cardiff MU - Barry Town
3:2
Kompletní výsledky
28.11.
Slavia Mozyr - Dinamo Minsk
info
28.11.
Neman Grodno - Torpedo Žodino
info
28.11.
BATE Borisov - FK Vitebsk
info
28.11.
Sputnik Rečica - FK Sluck
neh.
28.11.
FK Ruch Brest - Dinamo Brest
info
28.11.
Šachtër Soligorsk - FK Gomel
info
28.11.
FK Smorgoň - FK Minsk
info
28.11.
Isloč Minsk - Energetik-BGU Minsk
info
Kompletní výsledky
28.11.
Žalgiris Vilnius - Džiugas T.
info
28.11.
Sūduva Marijampolė - DFK Dainava
info
28.11.
FK Panevėžys - Hegelmann Litauen
info
28.11.
Nevėžis Kėdainiai - FK Riteriai
info
28.11.
Kauno Žalgiris - Banga Gargždai
info
Kompletní výsledky
12:00
Legion Tallinn - Nõmme Kalju
2:2
28.11.
Trans Narva - Levadia Tallinn
info
28.11.
Flora Tallinn - Paide Linnameeskond
info
17:00
Kalev Tallinn - Tammeka Tartu
info
Kompletní výsledky
16:00
Zimbru Kišiněv - Sfîntul G.
info
16:00
CSF Bălți - Petroclub Hîn.
1:2
28.11.
Milsami Orhei - FC Floreşti
info
28.11.
Sheriff Tiraspol - Dinamo-Auto
info
Kompletní výsledky
13:00
Leotar - Velež Mostar
1:3
15:00
Sloboda Tuzla - Željezničar
1:1
15:00
Zrinjski Mostar - NK Posušje
3:1
28.11.
Rudar Prijedor - FK Tuzla City
info
28.11.
Široki Brijeg - FK Sarajevo
info
28.11.
Radnik Bijeljina - Borac Banja Luka
info
Kompletní výsledky
13:00
FK Renova - FA Pandev
1:2
28.11.
FK Shkupi - FK Struga Trim-Lum
info
28.11.
Pelister Bitola - FK Skopje
info
28.11.
Makedonija GP Skopje - FK Škendija
info
28.11.
Bregalnica Štip - FK Borec
info
28.11.
Tikveš Kavadarci - Rabotnički
info
Kompletní výsledky
28.11.
Rudar Pljevlja - FK Podgorica
info
28.11.
Jezero Plav - Zeta Golubovci
info
28.11.
Iskra Danilovgrad - Mornar Bar
info
28.11.
Dečić Tuzi - OFK Petrovac
info
28.11.
Bud. Podg. - Sutjeska Nikšić
info
Kompletní výsledky
26.11.
Partizani Tirana - Teuta Durrës
2:1
16:45
Skënderbeu Korça - KF Tirana
info
19:45
Vllaznia Skadar - KF Laçi
info
28.11.
Dinamo Tirana - Kastrioti Kruja
info
28.11.
FK Kukësi - KF Egnatia
info
Kompletní výsledky
28.11.
FC Ararat-Armenia - FK Van
info
28.11.
BKMA - Sevan FC
info
28.11.
Pyunik Jerevan - FC Urartu
info
Kompletní výsledky
12:00
Sabah FK - Keşlə FK
2:1
15:15
Neftçi Baku - Säbail FK
1:0
28.11.
PFK Sumqayit - Zirä FK
info
Kompletní výsledky
28.11.
FC Samtredia - Dinamo Tbilisi
info
28.11.
Dila Gori - FC Telavi
info
28.11.
L. Tbilisi - Torpedo Kutaisi
info
Kompletní výsledky
28.11.
Kairat Almaty - Šachtër Karagandy
info
Kompletní výsledky
14:00
Floriana FC - Sirens FC
1:2
16:00
Birkirkara FC - Sliema Wanderers
info
18:00
Valletta FC - Mosta FC
info
28.11.
Gzira United - Gudja United
info
28.11.
Hamrun Spartans - St. Lucia FC
info
28.11.
Balzan Youths - Hibernians FC
info
Kompletní výsledky
16:00
Hamm Benfica - Progrès Niedercorn
1:9
28.11.
Etzella Ettelbrück - US Mondorf
info
28.11.
FC Differdange 03 - T. Pétange
info
28.11.
Victoria Rosport - Racing FC
info
28.11.
Fola Esch - US Hostert
info
28.11.
UNA Strassen - Jeunesse Esch
info
28.11.
Swift Hesperange - F91 Dudelange
info
28.11.
FC Rodange 91 - FC Wiltz
info
Kompletní výsledky
18:00
NSÍ Runavík - HB Tórshavn
info
28.11.
B36 Tórshavn - Víkingur Gøta
info
Kompletní výsledky
28.11.
UE Santa Coloma - UE Sant Julià
info
28.11.
FC Ordino - CE Carroi
info
28.11.
UE Engordany - FC Santa Coloma
info
28.11.
Atlétic E. - Inter Club Escaldes
info
Kompletní výsledky
15:00
SC Faetano - SP La Fiorita
0:0
15:00
SS Pennarossa - SS Murata
1:1
15:00
SS Folgore - SP Tre Penne
2:4
15:00
SP Cailungo - SP Tre Fiori
2:3
28.11.
AC Juvenes - SS Virtus
info
28.11.
SS San Giovanni - SP Cosmos
info
28.11.
FC Fiorentino - AC Libertas
info
Kompletní výsledky
16:00
Magpies FC - Glacis United
info
18:30
Manchester 62 - Lions Gibraltar
info
28.11.
College 1975 FC - Lynx FC
info
28.11.
Europa Point - Europa FC
info
Kompletní výsledky
13:00
KF Ulpiana - KF Priština
0:3
28.11.
KF Feronikeli - KF Ballkani
info
28.11.
KF Malisheva - KF Drenica
info
28.11.
KF Llapi - KF Gjilani
info
Kompletní výsledky
volný hráč
 
 
volný hráč
 
 
konec kariéry
 
 
konec kariéry
 
- => -
 
volný hráč
 
 
Všechny přestupy
15:55
Liverpool - Southampton (Premier League)
15:55
Crystal Palace FC-Aston Villa FC (PL - Přímý přenos utkání 13. kola anglické Premier League (v přestávce: Sport mix))
16:10
Valencia CF - Rayo Vallecano (Přímý přenos 15. kola španělské fotbalové LaLigy)
Kompletní TV program
Anketa
Jak dopadne utkání Chelsea - Manchester United?
Hlasovat