18.Kasimpaşa SK70253:112
19.Gazişehir Gaziantep FK70164:171
20.Çaykur Rizespor70074:190
29.11. Galatasaray chystá nabídku za Gedsona
Gedson Fernandes jenom paběrkuje v Benfice a do boje o jeho služby se opětovně hlásí Galatasaray. Portugalský záložník v tureckém klubu dříve hostoval, nyní ho vedení chce koupit a doufá, že uspěje s nabídkou osm milionů eur. (abola.pt)
29.11. Novák inkasoval červenou kartu
Fenerbahçe dnes jenom remizovalo na půdě Göztepe a závěrečné minuty muselo strávit v oslabení. Utkání nedohrál Filip Novák, český obránce inkasoval dvě žluté karty, pod sprchy putoval v 88. minutě.
22.11. Příznivec Fenerbahçe nepřežil derby
Šedesátiletý fanoušek Fenerbahçe nepřežil nedělní dramatickou výhru v ligovém derby nad Galatasarayem. Po vítězném gólu na 2:1 v nastavení dostal infarkt a zemřel. Ahmet Uysal sledoval zápas se synovcem v kavárně v Alasehiru. Po rozhodující brance Miguela Crespa ve čtvrté minutě nastavení radostí vyskočil a vzápětí zkolaboval. Navzdory převozu do nemocnice zemřel. "Fenerbahçe opravdu hodně miloval. Když dalo v nastavení gól, strýc neunesl tu obrovskou radost," citovala Uysalova synovce Ercana turecká média. (ČTK)
21.11. Fenerbahçe otočilo istanbulské derby
Výsledek dnešního zápasu turecké ligy: Galatasaray - Fenerbahçe 1:2 (16. Aktürkoglu - 31. Özil, 90+4. Crespo).
21.11. Břečka zamířil do vlastní sítě
Kasimpaşa doma nestačila na Fatih Karagümrük, prohrála 1:3 a svůj díl viny na tom nese i Tomáš Břečka. Český obránce měl hodně smolný start do utkání, už v první minutě si dal vlastní branku.