zóna UEFA (Evropa) - skupinová fáze - skupina A

17.09.202117:30 
Slovensko - Švédsko
0:1
21.09.202117:15 
Finsko - Slovensko
2:1
21.09.202118:30 
Švédsko - Gruzie
4:0
21.10.202117:00 
Gruzie - Finsko
0:3
21.10.202120:00 
Irsko - Švédsko
0:1
26.10.202116:30 
Slovensko - Gruzie
2:0
26.10.202117:15 
Finsko - Irsko
1:2
25.11.202118:30 
Švédsko - Finsko
2:1
25.11.202120:00 
Irsko - Slovensko
1:1
30.11.202119:00 
Švédsko - Slovensko
3:0
30.11.202120:00 
Irsko - Gruzie
11:0
07.04.202218:00 
Gruzie - Švédsko
0:15
08.04.202220:30 
Slovensko - Finsko
1:1
12.04.202217:15 
Finsko - Gruzie
6:0
12.04.202218:30 
Švédsko - Irsko
1:1
27.06.2022? 
Gruzie - Irsko
info
01.09.2022? 
Irsko - Finsko
info
01.09.2022? 
Gruzie - Slovensko
info
06.09.2022? 
Finsko - Švédsko
info
06.09.2022? 
Slovensko - Irsko
info
 TýmZVRPSB
1.Švédsko761027:219
2.Finsko631214:610
3.Irsko522115:48
4.Slovensko61235:85
5.Gruzie60060:410
 TýmZVRPSB
1.Švédsko431010:210
2.Finsko32019:36
3.Irsko311112:24
4.Slovensko31113:24
5.Gruzie20020:180
 TýmZVRPSB
1.Švédsko330017:09
2.Finsko31115:34
3.Irsko21103:24
4.Slovensko30122:61
5.Gruzie40040:230

zóna UEFA (Evropa) - skupinová fáze - skupina B

16.09.202119:00 
Faerské ostrovy - Španělsko
0:10
17.09.202120:00 
Maďarsko - Skotsko
0:2
21.09.202120:00 
Maďarsko - Španělsko
0:7
21.09.202120:35 
Skotsko - Faerské ostrovy
7:1
21.10.202118:00 
Ukrajina - Faerské ostrovy
4:0
22.10.202120:35 
Skotsko - Maďarsko
2:1
26.10.202116:00 
Ukrajina - Španělsko
0:6
26.10.202119:00 
Faerské ostrovy - Maďarsko
1:7
25.11.202121:00 
Španělsko - Faerské ostrovy
12:0
26.11.202120:35 
Skotsko - Ukrajina
1:1
30.11.202118:00 
Maďarsko - Ukrajina
4:2
30.11.202121:00 
Španělsko - Skotsko
8:0
08.04.202217:30 
Maďarsko - Faerské ostrovy
7:0
12.04.202220:35 
Skotsko - Španělsko
0:2
24.06.2022? 
Ukrajina - Skotsko
info
28.06.2022? 
Ukrajina - Maďarsko
info
02.09.2022? 
Španělsko - Maďarsko
info
02.09.2022? 
Faerské ostrovy - Ukrajina
info
06.09.2022? 
Španělsko - Ukrajina
info
06.09.2022? 
Faerské ostrovy - Skotsko
info
 TýmZVRPSB
1.Španělsko660045:018
2.Skotsko631212:1310
3.Maďarsko630319:149
4.Ukrajina41127:114
5.Faerské ostrovy60062:470
 TýmZVRPSB
1.Skotsko421110:57
2.Španělsko220020:06
3.Maďarsko420211:116
4.Ukrajina21014:63
5.Faerské ostrovy20021:170
 TýmZVRPSB
1.Španělsko440025:012
2.Maďarsko21018:33
3.Skotsko21012:83
4.Ukrajina20113:51
5.Faerské ostrovy40041:300

zóna UEFA (Evropa) - skupinová fáze - skupina C

17.09.202117:00 
Bělorusko - Kypr
4:1
17.09.202120:45 
Nizozemsko - Česko
1:1
21.09.202117:30 
Česko - Kypr
8:0
21.09.202120:45 
Island - Nizozemsko
0:2
22.10.202120:45 
Kypr - Nizozemsko
0:8
22.10.202120:45 
Island - Česko
4:0
26.10.202120:00 
Bělorusko - Nizozemsko
0:2
26.10.202120:45 
Island - Kypr
5:0
26.11.202118:00 
Kypr - Bělorusko
1:1
27.11.202112:00Ostrava - Vítkovice
Česko - Nizozemsko
2:2
30.11.202118:00 
Kypr - Island
0:4
07.04.202218:00 
Bělorusko - Island
0:5
08.04.202220:45 
Nizozemsko - Kypr
12:0
12.04.202217:30 
Česko - Island
0:1
28.06.2022? 
Česko - Bělorusko
info
28.06.2022? 
Nizozemsko - Bělorusko
info
01.09.2022? 
Kypr - Česko
info
01.09.2022? 
Island - Bělorusko
info
06.09.2022? 
Bělorusko - Česko
info
06.09.2022? 
Nizozemsko - Island
info
 TýmZVRPSB
1.Island650119:215
2.Nizozemsko642027:314
3.Česko512211:85
4.Bělorusko41125:94
5.Kypr70162:421
 TýmZVRPSB
1.Island32019:26
2.Nizozemsko211013:14
3.Česko311110:34
4.Bělorusko31024:83
5.Kypr30121:131
 TýmZVRPSB
1.Nizozemsko431014:210
2.Island330010:09
3.Bělorusko10101:11
4.Česko20111:51
5.Kypr40041:290

zóna UEFA (Evropa) - skupinová fáze - skupina D

17.09.202116:00 
Lotyšsko - Rakousko
1:8
17.09.202120:00 
Anglie - Severní Makedonie
8:0
17.09.202120:00 
Severní Irsko - Lucembursko
4:0
21.09.202118:00 
Severní Makedonie - Rakousko
0:6
21.09.202120:00 
Severní Irsko - Lotyšsko
4:0
21.09.202120:15 
Lucembursko - Anglie
0:10
21.10.202117:00 
Lotyšsko - Severní Makedonie
1:4
22.10.202118:00 
Rakousko - Lucembursko
5:0
23.10.202118:15 
Anglie - Severní Irsko
4:0
26.10.202113:30 
Severní Makedonie - Lucembursko
2:3
26.10.202119:30 
Lotyšsko - Anglie
0:10
26.10.202120:00 
Severní Irsko - Rakousko
2:2
25.11.202113:00 
Severní Makedonie - Severní Irsko
0:11
27.11.202113:30 
Anglie - Rakousko
1:0
29.11.202120:00 
Severní Irsko - Severní Makedonie
9:0
30.11.202120:00 
Anglie - Lotyšsko
20:0
30.11.202120:00 
Lucembursko - Rakousko
0:8
08.04.202218:00 
Lucembursko - Lotyšsko
odl.
08.04.202220:00 
Severní Makedonie - Anglie
0:10
08.04.202220:30 
Rakousko - Severní Irsko
3:1
12.04.202218:00 
Lucembursko - Severní Makedonie
2:1
12.04.202219:00 
Rakousko - Lotyšsko
8:0
12.04.202220:55 
Severní Irsko - Anglie
0:5
24.06.2022? 
Lotyšsko - Lucembursko
info
02.09.2022? 
Severní Makedonie - Lotyšsko
info
02.09.2022? 
Lucembursko - Severní Irsko
info
02.09.2022? 
Rakousko - Anglie
info
06.09.2022? 
Lotyšsko - Severní Irsko
info
06.09.2022? 
Anglie - Lucembursko
info
06.09.2022? 
Rakousko - Severní Makedonie
info
 TýmZVRPSB
1.Anglie880068:024
2.Rakousko861140:519
3.Severní Irsko841331:1413
4.Lucembursko62045:306
5.Severní Makedonie81077:503
6.Lotyšsko60062:540
 TýmZVRPSB
1.Anglie440033:012
2.Severní Irsko531119:710
3.Rakousko330016:19
4.Lucembursko31022:193
5.Lotyšsko30032:220
6.Severní Makedonie40042:300
 TýmZVRPSB
1.Anglie440035:012
2.Rakousko531124:410
3.Severní Irsko310212:73
4.Lucembursko31023:113
5.Severní Makedonie41035:203
6.Lotyšsko30030:320

zóna UEFA (Evropa) - skupinová fáze - skupina E

16.09.202118:00 
Dánsko - Malta
7:0
17.09.202116:00 
Bosna a Hercegovina - Černá Hora
2:3
17.09.202118:00 
Rusko - Ázerbájdžán
2:0
21.09.202116:00 
Rusko - Černá Hora
5:0
21.09.202118:00 
Ázerbájdžán - Dánsko
0:8
21.09.202118:30 
Malta - Bosna a Hercegovina
2:2
21.10.202114:00 
Černá Hora - Ázerbájdžán
2:0
21.10.202116:00 
Rusko - Malta
3:0
21.10.202118:00 
Dánsko - Bosna a Hercegovina
8:0
26.10.202114:00 
Bosna a Hercegovina - Rusko
0:4
26.10.202116:00 
Ázerbájdžán - Malta
1:2
26.10.202118:00 
Černá Hora - Dánsko
1:5
25.11.202113:00 
Bosna a Hercegovina - Dánsko
0:3
25.11.202116:00 
Ázerbájdžán - Rusko
0:4
26.11.202119:00 
Malta - Černá Hora
0:2
30.11.202113:00 
Bosna a Hercegovina - Malta
1:0
30.11.202115:00 
Ázerbájdžán - Černá Hora
1:0
30.11.202118:00 
Dánsko - Rusko
3:1
07.04.202215:00 
Bosna a Herc. - Ázerbájdžán
1:0
08.04.2022? 
Černá Hora - Rusko
neh.
08.04.202218:00 
Malta - Dánsko
0:2
12.04.2022? 
Malta - Rusko
neh.
12.04.202214:00 
Černá Hora - Bosna a Hercegovina
0:2
12.04.202218:00 
Dánsko - Ázerbájdžán
2:0
02.09.2022? 
Malta - Ázerbájdžán
info
02.09.2022? 
Rusko - Bosna a Hercegovina
info
02.09.2022? 
Dánsko - Černá Hora
info
06.09.2022? 
Rusko - Dánsko
info
06.09.2022? 
Ázerbájdžán - Bosna a Herc.
info
06.09.2022? 
Černá Hora - Malta
info
 TýmZVRPSB
1.Dánsko880038:224
2.Rusko650119:315
3.Bosna a Hercegovina83148:2010
4.Černá Hora73048:159
5.Malta71154:184
6.Ázerbájdžán81072:213
 TýmZVRPSB
1.Dánsko440020:112
2.Rusko330010:09
3.Bosna a Hercegovina52034:106
4.Černá Hora31023:73
5.Ázerbájdžán41032:143
6.Malta30122:61
 TýmZVRPSB
1.Dánsko440018:112
2.Rusko32019:36
3.Černá Hora42025:86
4.Bosna a Hercegovina31114:104
5.Malta41032:123
6.Ázerbájdžán40040:70

zóna UEFA (Evropa) - skupinová fáze - skupina F

16.09.202118:00 
Norsko - Arménie
10:0
16.09.202119:00 
Albánie - Kosovo
1:1
17.09.202119:00 
Polsko - Belgie
1:1
21.09.202117:30 
Arménie - Polsko
0:1
21.09.202119:00 
Kosovo - Norsko
0:3
21.09.202120:30 
Belgie - Albánie
7:0
21.10.202117:00 
Albánie - Arménie
5:0
21.10.202119:15 
Polsko - Norsko
0:0
21.10.202120:00 
Belgie - Kosovo
7:0
26.10.202116:00 
Arménie - Kosovo
0:1
26.10.202119:00 
Norsko - Belgie
4:0
26.10.202119:45 
Polsko - Albánie
2:0
25.11.202116:00 
Kosovo - Polsko
1:2
25.11.202120:00 
Belgie - Arménie
19:0
25.11.202120:10 
Albánie - Norsko
0:7
30.11.202114:00 
Arménie - Norsko
0:9
30.11.202116:00 
Kosovo - Albánie
1:3
30.11.202120:30 
Belgie - Polsko
4:0
07.04.202218:00 
Norsko - Kosovo
5:1
07.04.202218:30 
Albánie - Belgie
0:5
07.04.202220:15 
Polsko - Arménie
12:0
12.04.202213:30 
Arménie - Albánie
0:4
12.04.202219:00 
Norsko - Polsko
2:1
12.04.202220:00 
Kosovo - Belgie
1:6
02.09.2022? 
Kosovo - Arménie
info
02.09.2022? 
Albánie - Polsko
info
02.09.2022? 
Belgie - Norsko
info
06.09.2022? 
Arménie - Belgie
info
06.09.2022? 
Norsko - Albánie
info
06.09.2022? 
Polsko - Kosovo
info
 TýmZVRPSB
1.Norsko871040:222
2.Belgie861149:619
3.Polsko842219:814
4.Albánie831413:2310
5.Kosovo81166:274
6.Arménie80080:610
 TýmZVRPSB
1.Belgie440037:012
2.Norsko440021:212
3.Polsko422015:18
4.Albánie41126:134
5.Kosovo40043:140
6.Arménie40040:150
 TýmZVRPSB
1.Norsko431019:010
2.Belgie421112:67
3.Albánie42027:106
4.Polsko42024:76
5.Kosovo41123:134
6.Arménie40040:460

zóna UEFA (Evropa) - skupinová fáze - skupina G

17.09.202117:30 
Itálie - Moldavsko
3:0
17.09.202119:00 
Švýcarsko - Litva
4:1
17.09.202119:30 
Rumunsko - Chorvatsko
2:0
21.09.202117:30 
Chorvatsko - Itálie
0:4
21.09.202119:00 
Moldavsko - Švýcarsko
0:6
21.09.202119:30 
Rumunsko - Litva
3:0
22.10.202117:30 
Itálie - Chorvatsko
3:0
22.10.202119:00 
Švýcarsko - Rumunsko
2:0
26.10.202117:30 
Litva - Itálie
0:5
26.10.202119:00 
Švýcarsko - Chorvatsko
5:0
26.11.202117:00 
Chorvatsko - Litva
0:0
26.11.202117:30 
Itálie - Švýcarsko
1:2
26.11.202119:30 
Rumunsko - Moldavsko
3:0
30.11.202117:00 
Chorvatsko - Moldavsko
4:0
30.11.202117:30 
Litva - Švýcarsko
0:7
30.11.202117:30 
Rumunsko - Itálie
0:5
08.04.202217:00 
Moldavsko - Chorvatsko
0:1
08.04.202217:45 
Rumunsko - Švýcarsko
1:1
08.04.202219:00 
Itálie - Litva
7:0
12.04.202217:00 
Litva - Moldavsko
4:0
12.04.202217:00 
Chorvatsko - Rumunsko
0:1
12.04.202217:45 
Švýcarsko - Itálie
0:1
24.06.2022? 
Moldavsko - Rumunsko
info
28.06.2022? 
Moldavsko - Litva
info
02.09.2022? 
Moldavsko - Itálie
info
02.09.2022? 
Chorvatsko - Švýcarsko
info
02.09.2022? 
Litva - Rumunsko
info
06.09.2022? 
Švýcarsko - Moldavsko
info
06.09.2022? 
Litva - Chorvatsko
info
06.09.2022? 
Itálie - Rumunsko
info
 TýmZVRPSB
1.Itálie870129:221
2.Švýcarsko861127:419
3.Rumunsko741210:813
4.Chorvatsko82155:157
5.Litva71155:264
6.Moldavsko60060:210
 TýmZVRPSB
1.Rumunsko53119:610
2.Itálie430114:29
3.Švýcarsko430111:29
4.Chorvatsko41124:54
5.Litva31024:123
6.Moldavsko20020:70
 TýmZVRPSB
1.Itálie440015:012
2.Švýcarsko431016:210
3.Rumunsko21011:23
4.Chorvatsko41031:103
5.Litva40131:141
6.Moldavsko40040:140

zóna UEFA (Evropa) - skupinová fáze - skupina H

16.09.202118:00 
Turecko - Portugalsko
1:1
18.09.202116:07 
Německo - Bulharsko
7:0
19.09.202118:00 
Izrael - Portugalsko
0:4
21.09.202116:00 
Německo - Srbsko
5:1
21.10.202117:00 
Turecko - Bulharsko
1:0
21.10.202118:00 
Izrael - Německo
0:1
21.10.202119:00 
Portugalsko - Srbsko
2:1
26.10.202116:05 
Německo - Izrael
7:0
26.10.202117:00 
Bulharsko - Portugalsko
0:5
26.10.202118:00 
Srbsko - Turecko
2:0
25.11.202116:00 
Srbsko - Bulharsko
3:0
25.11.202119:00 
Portugalsko - Izrael
4:0
26.11.202116:00 
Německo - Turecko
8:0
30.11.202115:00 
Bulharsko - Srbsko
1:4
30.11.202116:00 
Turecko - Izrael
3:2
30.11.202119:00 
Portugalsko - Německo
1:3
23.02.202215:00 
Turecko - Srbsko
2:5
07.04.202215:00 
Bulharsko - Turecko
0:2
07.04.202218:00 
Srbsko - Izrael
4:0
09.04.202216:10 
Německo - Portugalsko
3:0
12.04.202216:00 
Srbsko - Německo
3:2
12.04.202218:00 
Izrael - Turecko
1:0
12.04.202220:00 
Portugalsko - Bulharsko
3:0
23.06.2022? 
Bulharsko - Izrael
info
02.09.2022? 
Izrael - Bulharsko
info
02.09.2022? 
Srbsko - Portugalsko
info
02.09.2022? 
Turecko - Německo
info
06.09.2022? 
Portugalsko - Turecko
info
06.09.2022? 
Izrael - Srbsko
info
06.09.2022? 
Bulharsko - Německo
info
 TýmZVRPSB
1.Německo870136:521
2.Srbsko860223:1218
3.Portugalsko851220:816
4.Turecko83149:1910
5.Izrael71063:233
6.Bulharsko70071:250
 TýmZVRPSB
1.Německo550030:115
2.Srbsko440012:212
3.Portugalsko430110:49
4.Turecko42117:87
5.Izrael31021:53
6.Bulharsko30031:110
 TýmZVRPSB
1.Portugalsko421110:47
2.Německo32016:46
3.Srbsko420211:106
4.Turecko41032:113
5.Bulharsko40040:140
6.Izrael40042:180

zóna UEFA (Evropa) - skupinová fáze - skupina I

17.09.202117:00 
Řecko - Francie
0:10
17.09.202118:00 
Estonsko - Slovinsko
0:4
17.09.202120:15 
Wales - Kazachstán
6:0
21.09.202119:00 
Estonsko - Wales
0:1
21.09.202119:00 
Řecko - Kazachstán
3:2
21.09.202121:00 
Slovinsko - Francie
2:3
22.10.202113:00 
Kazachstán - Řecko
0:1
22.10.202120:15 
Slovinsko - Wales
1:1
22.10.202121:10 
Francie - Estonsko
11:0
26.10.202117:00 
Kazachstán - Francie
0:5
26.10.202119:00 
Řecko - Slovinsko
1:4
26.10.202120:15 
Wales - Estonsko
4:0
26.11.202118:00 
Slovinsko - Estonsko
6:0
26.11.202120:15 
Wales - Řecko
5:0
26.11.202121:10 
Francie - Kazachstán
6:0
30.11.202118:00 
Slovinsko - Řecko
0:0
30.11.202121:10 
Francie - Wales
2:0
08.04.202214:00 
Kazachstán - Slovinsko
0:2
08.04.202218:00 
Estonsko - Řecko
1:3
08.04.202220:45 
Wales - Francie
1:2
12.04.202215:00 
Kazachstán - Wales
0:3
12.04.202219:00 
Řecko - Estonsko
3:0
12.04.202221:10 
Francie - Slovinsko
1:0
28.06.2022? 
Estonsko - Kazachstán
info
02.09.2022? 
Slovinsko - Kazachstán
info
02.09.2022? 
Estonsko - Francie
info
02.09.2022? 
Řecko - Wales
info
06.09.2022? 
Kazachstán - Estonsko
info
06.09.2022? 
Wales - Slovinsko
info
06.09.2022? 
Francie - Řecko
info
 TýmZVRPSB
1.Francie880040:324
2.Wales851221:516
3.Slovinsko842219:614
4.Řecko841311:2213
5.Kazachstán70072:260
6.Estonsko70071:320
 TýmZVRPSB
1.Francie440020:012
2.Wales430116:29
3.Řecko42027:166
4.Slovinsko41219:45
5.Estonsko30031:80
6.Kazachstán40040:110
 TýmZVRPSB
1.Francie440020:312
2.Slovinsko430110:29
3.Wales42115:37
4.Řecko42114:67
5.Kazachstán30032:150
6.Estonsko40040:240

zóna UEFA (Evropa) - baráž - semifinále - 1. zápasy

nenalezeny žádné zápasy

zóna UEFA (Evropa) - baráž - semifinále - odvety

nenalezeny žádné zápasy

zóna UEFA (Evropa) - baráž - finále - 1. zápasy

nenalezeny žádné zápasy

zóna UEFA (Evropa) - baráž - finále - odvety

nenalezeny žádné zápasy
12.04. Češky nestačily na Islanďanky
Kvalifikace MS 2023 fotbalistek v Teplicích:
Skupina C:
ČR - Island 0:1 (0:1).
Branka:
36. G. Jónsdóttirová
Sestava ČR: Votíková - Šlajsová, Bertholdová, Necidová, Dlasková - Krejčiříková, Cahynová - Bartoňová (86. Černá), K. Dubcová (81. Chlastáková), Szewieczková (67. Martínková) - Stašková. Trenér: K. Rada. (ČTK)
27.11.2021 Češky remizovaly s Nizozemkami
Utkání skupiny C kvalifikace MS 2023 fotbalistek v Ostravě:
ČR - Nizozemsko 2:2 (1:0).
Branky:
11. Svitková, 60. Necidová - 51. Van de Donková, 90.+3 Van der Gragtová.
Sestava ČR: Votíková - Šlajsová, Bertholdová, Necidová, Dlasková - Svitková, Cahynová, Dubcová, Szewieczková (84. Černá) - Martínková (84. Krejčiříková), Stašková (89. Mrázová). Trenér: Rada. (ČTK)
26.11.2021 Češky nastoupí až v sobotu
Dnešní zápas českých fotbalistek proti Nizozemsku o postup na mistrovství světa byl kvůli sněhové kalamitě odložen. Duel ve Vítkovicích se odehraje v sobotu od 12 hodin. Informoval o tom twitterový účet českého ženského fotbalu. Pro svěřenkyně trenéra Karla Rady půjde o čtvrtý z osmi kvalifikačních zápasů. Proti obhájkyním stříbra a úřadujícím evropským šampionkám se pokusí znovu překvapit a navázat na senzační venkovní remízu 1:1 z úvodního vzájemného duelu ve skupině. V úterý reprezentantky uzavřou kalendářní rok dalším domácím utkáním s Běloruskem. (ČTK)
12.10.2021 Uruguay proti Brazílii bez Araúja
Ronald Araújo nepomůže uruguayské reprezentaci v zápase kvalifikace MS 2022 proti Brazílii. Obránce Barcelony si v předchozím duelu s Argentinou (0:3) poranil stehenní sval. (lequipe.fr)
21.09.2021 Česko - Kypr 8:0
Utkání skupiny C kvalifikace mistrovství světa žen 2023 v Liberci:
Česko - Kypr 8:0 (4:0)
Branky:
9. a 63. Stašková, 56. a 65. Martínková, 12. vlastní Charalambusová, 26. Dubcová, 42. Krejčiříková, 90.+3 Cvrčková.
Sestava Česka: Votíková - Šlajsová (71. Ringelová), Bertholdová, Necidová, Bartoňová (57. Mrázová) - Krejčíříková (58. Bužková), Cahynová, Dubcová - Stašková, Martínková (71. Cvrčková), Szewieczková (57. Chlastáková). Trenér: Rada. (ČTK)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
12.04.
Malta - Rusko
neh.
12.04.
Arménie - Albánie
0:4
12.04.
Černá Hora - Bosna a Hercegovina
0:2
12.04.
Kazachstán - Wales
0:3
12.04.
Srbsko - Německo
3:2
12.04.
Litva - Moldavsko
4:0
12.04.
Chorvatsko - Rumunsko
0:1
12.04.
Finsko - Gruzie
6:0
12.04.
Česko - Island
0:1
12.04.
Švýcarsko - Itálie
0:1
12.04.
Lucembursko - Severní Makedonie
2:1
12.04.
Dánsko - Ázerbájdžán
2:0
12.04.
Izrael - Turecko
1:0
12.04.
Švédsko - Irsko
1:1
12.04.
Norsko - Polsko
2:1
12.04.
Řecko - Estonsko
3:0
12.04.
Rakousko - Lotyšsko
8:0
12.04.
Portugalsko - Bulharsko
3:0
12.04.
Kosovo - Belgie
1:6
12.04.
Skotsko - Španělsko
0:2
12.04.
Severní Irsko - Anglie
0:5
12.04.
Francie - Slovinsko
1:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
23.06.?
Bulharsko - Izrael
info
24.06.?
Ukrajina - Skotsko
info
24.06.?
Lotyšsko - Lucembursko
info
24.06.?
Moldavsko - Rumunsko
info
Všechny zápasy