Mistrovství světa - kvalifikace - tabulky

zóna UEFA (Evropa) - skupina A

1. Srbsko (z: 7, s: 16:8, b: 17)

2. Portugalsko (z: 6, s: 16:4, b: 16)

3. Lucembursko (z: 6, s: 5:14, b: 6)

4. Irsko (z: 6, s: 8:8, b: 5)

5. Ázerbájdžán (z: 7, s: 4:15, b: 1)


zóna UEFA (Evropa) - skupina B

1. Švédsko (z: 6, s: 12:3, b: 15)

2. Španělsko (z: 6, s: 13:5, b: 13)

3. Řecko (z: 6, s: 7:6, b: 9)

4. Gruzie (z: 7, s: 4:12, b: 4)

5. Kosovo (z: 7, s: 4:14, b: 4)


zóna UEFA (Evropa) - skupina C

1. Itálie (z: 6, s: 12:1, b: 14)

2. Švýcarsko (z: 6, s: 10:1, b: 14)

3. Bulharsko (z: 7, s: 6:10, b: 8)

4. Severní Irsko (z: 6, s: 5:7, b: 5)

5. Litva (z: 7, s: 4:18, b: 3)


zóna UEFA (Evropa) - skupina D

1. Francie (z: 6, s: 8:3, b: 12)

2. Ukrajina (z: 7, s: 9:8, b: 9)

3. Finsko (z: 6, s: 7:7, b: 8)

4. Bosna a Hercegovina (z: 6, s: 8:7, b: 7)

5. Kazachstán (z: 7, s: 5:12, b: 3)


zóna UEFA (Evropa) - skupina E

1. Belgie (z: 6, s: 21:4, b: 16)

2. Česko (z: 7, s: 12:9, b: 11)

3. Wales (z: 6, s: 8:7, b: 11)

4. Estonsko (z: 6, s: 8:16, b: 4)

5. Bělorusko (z: 7, s: 6:19, b: 3)


zóna UEFA (Evropa) - skupina F

1. Dánsko (z: 8, s: 27:0, b: 24)

2. Skotsko (z: 8, s: 13:7, b: 17)

3. Izrael (z: 8, s: 18:15, b: 13)

4. Rakousko (z: 8, s: 11:14, b: 10)

5. Faerské ostrovy (z: 8, s: 4:17, b: 4)

6. Moldavsko (z: 8, s: 4:24, b: 1)


zóna UEFA (Evropa) - skupina G

1. Nizozemsko (z: 8, s: 29:6, b: 19)

2. Norsko (z: 8, s: 15:6, b: 17)

3. Turecko (z: 8, s: 19:15, b: 15)

4. Černá Hora (z: 8, s: 11:11, b: 11)

5. Lotyšsko (z: 8, s: 8:13, b: 5)

6. Gibraltar (z: 8, s: 3:34, b: 0)


zóna UEFA (Evropa) - skupina H

1. Rusko (z: 8, s: 13:5, b: 19)

2. Chorvatsko (z: 8, s: 13:3, b: 17)

3. Slovensko (z: 8, s: 9:8, b: 10)

4. Slovinsko (z: 8, s: 9:9, b: 10)

5. Malta (z: 8, s: 8:17, b: 5)

6. Kypr (z: 8, s: 3:13, b: 5)


zóna UEFA (Evropa) - skupina I

1. Anglie (z: 8, s: 24:3, b: 20)

2. Polsko (z: 8, s: 25:8, b: 17)

3. Albánie (z: 8, s: 11:7, b: 15)

4. Maďarsko (z: 8, s: 13:12, b: 11)

5. Andorra (z: 8, s: 7:19, b: 6)

6. San Marino (z: 8, s: 1:32, b: 0)


zóna UEFA (Evropa) - skupina J

1. Německo (z: 8, s: 23:3, b: 21)

2. Rumunsko (z: 8, s: 11:8, b: 13)

3. Severní Makedonie (z: 8, s: 15:10, b: 12)

4. Arménie (z: 8, s: 8:11, b: 12)

5. Island (z: 8, s: 11:15, b: 8)

6. Lichtenštejnsko (z: 8, s: 2:23, b: 1)


zóna CONMEBOL (Jižní Amerika) - základní část

1. Brazílie (z: 11, s: 26:4, b: 31)

2. Argentina (z: 11, s: 19:6, b: 25)

3. Ekvádor (z: 12, s: 20:13, b: 17)

4. Kolumbie (z: 12, s: 16:16, b: 16)

5. Uruguay (z: 12, s: 14:17, b: 16)

6. Chile (z: 12, s: 14:14, b: 13)

7. Bolívie (z: 12, s: 17:25, b: 12)

8. Paraguay (z: 12, s: 9:17, b: 12)

9. Peru (z: 12, s: 10:19, b: 11)

10. Venezuela (z: 12, s: 8:22, b: 7)


zóna CONCACAF (Severní, Střední Amerika a Karibik) - první fáze - skupina A

1. Salvador (z: 4, s: 13:1, b: 10)

2. Montserrat (z: 4, s: 9:4, b: 8)

3. Antigua a Barbuda (z: 4, s: 6:5, b: 7)

4. Grenada (z: 4, s: 2:5, b: 3)

5. Panenské ostrovy USA (z: 4, s: 0:15, b: 0)


zóna CONCACAF (Severní, Střední Amerika a Karibik) - první fáze - skupina B

1. Kanada (z: 4, s: 27:1, b: 12)

2. Surinam (z: 4, s: 15:4, b: 9)

3. Bermudy (z: 4, s: 7:12, b: 4)

4. Aruba (z: 4, s: 3:19, b: 3)

5. Kajmanské ostrovy (z: 4, s: 2:18, b: 1)


zóna CONCACAF (Severní, Střední Amerika a Karibik) - první fáze - skupina C

1. Curaçao (z: 4, s: 15:1, b: 10)

2. Guatemala (z: 4, s: 14:0, b: 10)

3. Kuba (z: 4, s: 7:3, b: 6)

4. Svatý Vincent a Grenadiny (z: 4, s: 3:16, b: 3)

5. Britské panenské ostrovy (z: 4, s: 0:19, b: 0)


zóna CONCACAF (Severní, Střední Amerika a Karibik) - první fáze - skupina D

1. Panama (z: 4, s: 19:1, b: 12)

2. Dominikánská republika (z: 4, s: 8:4, b: 7)

3. Barbados (z: 4, s: 3:3, b: 5)

4. Dominika (z: 4, s: 5:4, b: 4)

5. Anguilla (z: 4, s: 0:23, b: 0)


zóna CONCACAF (Severní, Střední Amerika a Karibik) - první fáze - skupina E

1. Haiti (z: 3, s: 13:0, b: 9)

2. Nikaragua (z: 3, s: 10:1, b: 6)

3. Belize (z: 3, s: 5:5, b: 3)

4. Svatá Lucie (z: 0, s: 0:0, b: 0)

5. Turks a Caicos (z: 3, s: 0:22, b: 0)


zóna CONCACAF (Severní, Střední Amerika a Karibik) - první fáze - skupina F

1. Svatý Kryštof a Nevis (z: 4, s: 8:2, b: 9)

2. Trinidad a Tobago (z: 4, s: 6:1, b: 8)

3. Portoriko (z: 4, s: 10:2, b: 7)

4. Guyana (z: 4, s: 4:8, b: 3)

5. Bahamy (z: 4, s: 0:15, b: 1)


zóna CONCACAF (Severní, Střední Amerika a Karibik) - třetí fáze

1. Mexiko (z: 6, s: 10:3, b: 14)

2. USA (z: 6, s: 9:4, b: 11)

3. Kanada (z: 6, s: 10:4, b: 10)

4. Panama (z: 6, s: 6:6, b: 8)

5. Kostarika (z: 6, s: 4:5, b: 6)

6. Jamajka (z: 6, s: 4:8, b: 5)

7. Salvador (z: 6, s: 2:7, b: 5)

8. Honduras (z: 6, s: 2:10, b: 3)


zóna CAF (Afrika) - druhá fáze - skupina A

1. Alžírsko (z: 4, s: 19:2, b: 10)

2. Burkina Faso (z: 4, s: 9:1, b: 10)

3. Niger (z: 4, s: 5:14, b: 3)

4. Džibutsko (z: 4, s: 2:18, b: 0)


zóna CAF (Afrika) - druhá fáze - skupina B

1. Tunisko (z: 4, s: 8:0, b: 10)

2. Rovníková Guinea (z: 4, s: 4:4, b: 7)

3. Zambie (z: 4, s: 3:6, b: 4)

4. Mauritánie (z: 4, s: 1:6, b: 1)


zóna CAF (Afrika) - druhá fáze - skupina C

1. Nigérie (z: 4, s: 6:2, b: 9)

2. Kapverdy (z: 4, s: 5:4, b: 7)

3. Středoafrická republika (z: 4, s: 2:4, b: 4)

4. Libérie (z: 4, s: 2:5, b: 3)


zóna CAF (Afrika) - druhá fáze - skupina D

1. Pobřeží slonoviny (z: 4, s: 7:2, b: 10)

2. Kamerun (z: 4, s: 7:3, b: 9)

3. Malawi (z: 4, s: 2:7, b: 3)

4. Mozambik (z: 4, s: 1:5, b: 1)


zóna CAF (Afrika) - druhá fáze - skupina E

1. Mali (z: 4, s: 7:0, b: 10)

2. Uganda (z: 4, s: 2:0, b: 8)

3. Keňa (z: 4, s: 1:7, b: 2)

4. Rwanda (z: 4, s: 1:4, b: 1)


zóna CAF (Afrika) - druhá fáze - skupina F

1. Egypt (z: 4, s: 6:1, b: 10)

2. Libye (z: 4, s: 3:5, b: 6)

3. Gabon (z: 4, s: 5:6, b: 4)

4. Angola (z: 4, s: 3:5, b: 3)


zóna CAF (Afrika) - druhá fáze - skupina G

1. Jihoafrická republika (z: 4, s: 5:1, b: 10)

2. Ghana (z: 4, s: 5:2, b: 9)

3. Etiopie (z: 4, s: 2:5, b: 3)

4. Zimbabwe (z: 4, s: 1:5, b: 1)


zóna CAF (Afrika) - druhá fáze - skupina H

1. Senegal (z: 4, s: 12:3, b: 12)

2. Togo (z: 4, s: 3:5, b: 4)

3. Namibie (z: 4, s: 4:8, b: 4)

4. Kongo (z: 4, s: 4:7, b: 2)


zóna CAF (Afrika) - druhá fáze - skupina I

1. Maroko (z: 4, s: 14:1, b: 12)

2. Guinea Bissau (z: 4, s: 5:11, b: 4)

3. Guinea (z: 4, s: 5:8, b: 3)

4. Súdán (z: 4, s: 5:9, b: 2)


zóna CAF (Afrika) - druhá fáze - skupina J

1. Tanzanie (z: 4, s: 5:4, b: 7)

2. Benin (z: 4, s: 3:2, b: 7)

3. DR Kongo (z: 4, s: 4:3, b: 5)

4. Madagaskar (z: 4, s: 3:6, b: 3)


zóna AFC (Asie) - druhá fáze - skupina A

1. Sýrie (z: 8, s: 22:7, b: 21)

2. Čína (z: 8, s: 30:3, b: 19)

3. Filipíny (z: 8, s: 12:11, b: 11)

4. Maledivy (z: 8, s: 7:20, b: 7)

5. Guam (z: 8, s: 2:32, b: 0)


zóna AFC (Asie) - druhá fáze - skupina B

1. Austrálie (z: 8, s: 28:2, b: 24)

2. Kuvajt (z: 8, s: 19:7, b: 14)

3. Jordánsko (z: 8, s: 13:3, b: 14)

4. Nepál (z: 8, s: 4:22, b: 6)

5. Tchaj-wan (z: 8, s: 4:34, b: 0)


zóna AFC (Asie) - druhá fáze - skupina C

1. Írán (z: 8, s: 34:4, b: 18)

2. Irák (z: 8, s: 14:4, b: 17)

3. Bahrajn (z: 8, s: 15:4, b: 15)

4. Hongkong (z: 8, s: 4:13, b: 5)

5. Kambodža (z: 8, s: 2:44, b: 1)


zóna AFC (Asie) - druhá fáze - skupina D

1. Saúdská Arábie (z: 8, s: 22:4, b: 20)

2. Uzbekistán (z: 8, s: 18:9, b: 15)

3. Palestina (z: 8, s: 10:10, b: 10)

4. Singapur (z: 8, s: 7:22, b: 7)

5. Jemen (z: 8, s: 6:18, b: 5)


zóna AFC (Asie) - druhá fáze - skupina E

1. Katar (z: 8, s: 18:1, b: 22)

2. Omán (z: 8, s: 16:6, b: 18)

3. Indie (z: 8, s: 6:7, b: 7)

4. Afghánistán (z: 8, s: 5:15, b: 6)

5. Bangladéš (z: 8, s: 3:19, b: 2)


zóna AFC (Asie) - druhá fáze - skupina F

1. Japonsko (z: 8, s: 46:2, b: 24)

2. Tádžikistán (z: 8, s: 14:12, b: 13)

3. Kyrgyzstán (z: 8, s: 19:12, b: 10)

4. Mongolsko (z: 8, s: 3:27, b: 6)

5. Myanmar (z: 8, s: 6:35, b: 6)


zóna AFC (Asie) - druhá fáze - skupina G

1. Spojené arabské emiráty (z: 8, s: 23:7, b: 18)

2. Vietnam (z: 8, s: 13:5, b: 17)

3. Malajsie (z: 8, s: 10:12, b: 12)

4. Thajsko (z: 8, s: 9:9, b: 9)

5. Indonésie (z: 8, s: 5:27, b: 1)


zóna AFC (Asie) - druhá fáze - skupina H

1. Korejská republika (z: 6, s: 22:1, b: 16)

2. Libanon (z: 6, s: 11:8, b: 10)

3. Turkmenistán (z: 6, s: 8:11, b: 9)

4. Srí Lanka (z: 6, s: 2:23, b: 0)

5. Korejská LDR (z: 0, s: 0:0, b: 0)


zóna AFC (Asie) - třetí fáze - skupina A

1. Írán (z: 4, s: 6:1, b: 10)

2. Korejská republika (z: 4, s: 4:2, b: 8)

3. Libanon (z: 4, s: 3:3, b: 5)

4. Spojené arabské emiráty (z: 4, s: 3:4, b: 3)

5. Irák (z: 4, s: 2:5, b: 3)

6. Sýrie (z: 4, s: 4:7, b: 1)


zóna AFC (Asie) - třetí fáze - skupina B

1. Saúdská Arábie (z: 4, s: 8:3, b: 12)

2. Austrálie (z: 4, s: 8:3, b: 9)

3. Omán (z: 4, s: 5:5, b: 6)

4. Japonsko (z: 4, s: 3:3, b: 6)

5. Čína (z: 4, s: 5:9, b: 3)

6. Vietnam (z: 4, s: 4:10, b: 0)


zóna OFC (Oceánie) - první fáze


zóna OFC (Oceánie) - druhá fáze - skupina A


zóna OFC (Oceánie) - druhá fáze - skupina B


zóna OFC (Oceánie) - třetí fáze - skupina A


zóna OFC (Oceánie) - třetí fáze - skupina B


zpět na nabídku soutěže

zpět na hlavní nabídku