UEFA - Liga mistrů 2021/2022 - výsledky, rozlosování, tabulky

kvalifikace - semifinále

22.06.202120:00
SS Folgore (SMR) - KF Priština (KOS)
0:2
22.06.202120:00
HB Tórshavn (FRO) - Inter Club Escaldes (AND)
0:1

kvalifikace - finále

25.06.202120:00
KF Priština (KOS) - Inter Club Escaldes (AND)
2:0

předkola - 1. předkolo - 1. zápasy

06.07.202118:00
HJK Helsinky (FIN) - Budućnost Podgorica (MNE)
3:1
06.07.202118:00
Ferencvárosi TC (HUN) - KF Priština (KOS)
3:0
06.07.202118:00
Flora Tallinn (EST) - Hibernians FC (MLT)
2:0
06.07.202119:00
CFR Cluj (ROU) - Borac Banja Luka (BIH)
3:1
06.07.202119:00
Žalgiris Vilnius (LTU) - Linfield FC (NIR)
3:1
06.07.202119:30
Fola Esch (LUX) - Lincoln Red Imps (GIB)
2:2
06.07.202120:00
FK Škendija (MKD) - NŠ Mura (SLO)
0:1
07.07.202118:00
FK Bodø/Glimt (NOR) - Legia Varšava (POL)
2:3
07.07.202118:00
Dinamo Tbilisi (GEO) - Neftçi Baku (AZE)
1:2
07.07.202118:30
Slovan Bratislava (SVK) - Shamrock Rovers (IRL)
2:0
07.07.202119:00
Malmö FF (SWE) - Riga FC (LAT)
1:0
07.07.202119:00
Teuta Durrës (ALB) - Sheriff Tiraspol (MDA)
0:4
07.07.202119:00
Maccabi Haifa (ISR) - Kairat Almaty (KAZ)
1:1
07.07.202119:00
Ludogorec Razgrad (BUL) - Šachtër Soligorsk (BLR)
1:0
07.07.202119:00
Dinamo Záhřeb (CRO) - Valur Reykjavík (ISL)
3:2
07.07.202120:00
Connah's Quay Nomads (WAL) - Alashkert FC (ARM)
2:2

předkola - 1. předkolo - odvety

13.07.202118:00
Lincoln Red Imps (GIB) - Fola Esch (LUX)
5:0
13.07.202118:00
Riga FC (LAT) - Malmö FF (SWE)
1:1
13.07.202118:00
Hibernians FC (MLT) - Flora Tallinn (EST)
0:3
13.07.202119:00
Sheriff Tiraspol (MDA) - Teuta Durrës (ALB)
1:0
13.07.202120:00
Borac Banja Luka (BIH) - CFR Cluj (ROU)
2:1e
13.07.202120:00
NŠ Mura (SLO) - FK Škendija (MKD)
5:0
13.07.202120:00
KF Priština (KOS) - Ferencvárosi TC (HUN)
1:3
13.07.202120:30
Budućnost Podgorica (MNE) - HJK Helsinky (FIN)
0:4
13.07.202120:45
Linfield FC (NIR) - Žalgiris Vilnius (LTU)
1:2
13.07.202121:00
Shamrock Rovers (IRL) - Slovan Bratislava (SVK)
2:1
13.07.202121:30
Šachtër Soligorsk (BLR) - Ludogorec Razgrad (BUL)
0:1
13.07.202122:00
Valur Reykjavík (ISL) - Dinamo Záhřeb (CRO)
0:2
14.07.202116:00
Kairat Almaty (KAZ) - Maccabi Haifa (ISR)
2:0
14.07.202117:00
Alashkert FC (ARM) - Connah's Quay Nomads (WAL)
1:0e
14.07.202119:00
Neftçi Baku (AZE) - Dinamo Tbilisi (GEO)
2:1
14.07.202120:00
Legia Varšava (POL) - FK Bodø/Glimt (NOR)
2:0

předkola - 2. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

20.07.202117:00
Alashkert FC (ARM) - Sheriff Tiraspol (MDA)
0:1
20.07.202118:00
Lincoln Red Imps (GIB) - CFR Cluj (ROU)
1:2
20.07.202120:00
Dinamo Záhřeb (CRO) - Omonia Nikósie (CYP)
2:0
20.07.202120:00
Ferencvárosi TC (HUN) - Žalgiris Vilnius (LTU)
2:0
21.07.202116:00
Kairat Almaty (KAZ) - FK Crvena Zvezda (SRB)
2:1
21.07.202119:00
Malmö FF (SWE) - HJK Helsinky (FIN)
2:1
21.07.202120:00
NŠ Mura (SLO) - Ludogorec Razgrad (BUL)
0:0
21.07.202120:30
Slovan Bratislava (SVK) - BSC Young Boys (SUI)
0:0
21.07.202121:00
Legia Varšava (POL) - Flora Tallinn (EST)
2:1
21.07.202121:00
Olympiakos Pireus (GRE) - Neftçi Baku (AZE)
1:0

předkola - 2. předkolo - mistrovská část - odvety

27.07.202118:00
Omonia Nikósie (CYP) - Dinamo Záhřeb (CRO)
0:1
27.07.202118:00
Flora Tallinn (EST) - Legia Varšava (POL)
0:1
27.07.202118:00
HJK Helsinky (FIN) - Malmö FF (SWE)
2:2
27.07.202119:00
Žalgiris Vilnius (LTU) - Ferencvárosi TC (HUN)
1:3
28.07.202119:00
Sheriff Tiraspol (MDA) - Alashkert FC (ARM)
3:1
28.07.202119:00
Neftçi Baku (AZE) - Olympiakos Pireus (GRE)
0:1
28.07.202119:30
CFR Cluj (ROU) - Lincoln Red Imps (GIB)
2:0
28.07.202120:00
Ludogorec Razgrad (BUL) - NŠ Mura (SLO)
3:1
28.07.202120:15
BSC Young Boys (SUI) - Slovan Bratislava (SVK)
3:2
28.07.202120:30
FK Crvena Zvezda (SRB) - Kairat Almaty (KAZ)
5:0

předkola - 2. předkolo - nemistrovská část - 1. zápasy

20.07.202120:30
Rapid Vídeň (AUT) - Sparta Praha (CZE)
2:1
20.07.202120:45
Celtic FC (SCO) - FC Midtjylland (DEN)
1:1
21.07.202121:00
PSV Eindhoven (NED) - Galatasaray SK (TUR)
5:1

předkola - 2. předkolo - nemistrovská část - odvety

28.07.202119:45
FC Midtjylland (DEN) - Celtic FC (SCO)
2:1e
28.07.202120:00
Galatasaray SK (TUR) - PSV Eindhoven (NED)
1:2
28.07.202120:30
Sparta Praha (CZE) - Rapid Vídeň (AUT)
2:0

předkola - 3. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

03.08.202119:00
Malmö FF (SWE) - Rangers FC (SCO)
2:1
03.08.202120:00
CFR Cluj (ROU) - BSC Young Boys (SUI)
1:1
03.08.202121:00
Olympiakos Pireus (GRE) - Ludogorec Razgrad (BUL)
1:1
03.08.202121:00
FK Crvena Zvezda (SRB) - Sheriff Tiraspol (MDA)
1:1
04.08.202120:00
Dinamo Záhřeb (CRO) - Legia Varšava (POL)
1:1
04.08.202120:00
Ferencvárosi TC (HUN) - Slavia Praha (CZE)
2:0

předkola - 3. předkolo - mistrovská část - odvety

10.08.202119:00
Sheriff Tiraspol (MDA) - FK Crvena Zvezda (SRB)
1:0
10.08.202119:00
Slavia Praha (CZE) - Ferencvárosi TC (HUN)
1:0
10.08.202120:00
Ludogorec Razgrad (BUL) - Olympiakos Pireus (GRE)
3:2p
10.08.202120:30
BSC Young Boys (SUI) - CFR Cluj (ROU)
3:1
10.08.202121:00
Legia Varšava (POL) - Dinamo Záhřeb (CRO)
0:1
10.08.202121:00
Rangers FC (SCO) - Malmö FF (SWE)
1:2

předkola - 3. předkolo - nemistrovská část - 1. zápasy

03.08.202119:00
Sparta Praha (CZE) - AS Monaco (FRA)
0:2
03.08.202120:00
PSV Eindhoven (NED) - FC Midtjylland (DEN)
3:0
03.08.202120:00
KRC Genk (BEL) - Šachtar Doněck (UKR)
1:2
04.08.202119:00
Spartak Moskva (RUS) - SL Benfica (POR)
0:2

předkola - 3. předkolo - nemistrovská část - odvety

10.08.202119:30
Šachtar Doněck (UKR) - KRC Genk (BEL)
2:1
10.08.202120:00
FC Midtjylland (DEN) - PSV Eindhoven (NED)
0:1
10.08.202120:00
AS Monaco (FRA) - Sparta Praha (CZE)
3:1
10.08.202121:00
SL Benfica (POR) - Spartak Moskva (RUS)
2:0

předkola - 4. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

17.08.202121:00
Red Bull Salzburg (AUT) - Brøndby IF (DEN)
2:1
17.08.202121:00
Sheriff Tiraspol (MDA) - Dinamo Záhřeb (CRO)
3:0
18.08.202121:00
BSC Young Boys (SUI) - Ferencvárosi TC (HUN)
3:2
18.08.202121:00
Malmö FF (SWE) - Ludogorec Razgrad (BUL)
2:0

předkola - 4. předkolo - mistrovská část - odvety

24.08.202121:00
Ferencvárosi TC (HUN) - BSC Young Boys (SUI)
2:3
24.08.202121:00
Ludogorec Razgrad (BUL) - Malmö FF (SWE)
2:1
25.08.202121:00
Brøndby IF (DEN) - Red Bull Salzburg (AUT)
1:2
25.08.202121:00
Dinamo Záhřeb (CRO) - Sheriff Tiraspol (MDA)
0:0

předkola - 4. předkolo - nemistrovská část - 1. zápasy

17.08.202121:00
AS Monaco (FRA) - Šachtar Doněck (UKR)
0:1
18.08.202121:00
SL Benfica (POR) - PSV Eindhoven (NED)
2:1

předkola - 4. předkolo - nemistrovská část - odvety

24.08.202121:00
PSV Eindhoven (NED) - SL Benfica (POR)
0:0
25.08.202121:00
Šachtar Doněck (UKR) - AS Monaco (FRA)
2:2e

základní skupiny - skupina A

15.09.202121:00
Manchester City (ENG) - RB Lipsko (GER)
6:3
15.09.202121:00
Club Bruggy (BEL) - Paris Saint-Germain (FRA)
1:1
28.09.202121:00
Paris Saint-Germain (FRA) - Manchester City (ENG)
2:0
28.09.202121:00
RB Lipsko (GER) - Club Bruggy (BEL)
1:2
19.10.202118:45
Club Bruggy (BEL) - Manchester City (ENG)
1:5
19.10.202121:00
Paris Saint-Germain (FRA) - RB Lipsko (GER)
3:2
03.11.202121:00
Manchester City (ENG) - Club Bruggy (BEL)
4:1
03.11.202121:00
RB Lipsko (GER) - Paris Saint-Germain (FRA)
2:2
24.11.202121:00
Manchester City (ENG) - Paris Saint-Germain (FRA)
2:1
24.11.202121:00
Club Bruggy (BEL) - RB Lipsko (GER)
0:5
07.12.202118:45
Paris Saint-Germain (FRA) - Club Bruggy (BEL)
4:1
07.12.202118:45
RB Lipsko (GER) - Manchester City (ENG)
2:1
 TýmZVRPSB
1.Manchester City (ENG)640218:1012
2.Paris Saint-Germain (FRA)632113:811
3.RB Lipsko (GER)621315:147
4.Club Bruggy (BEL)61146:204
 TýmZVRPSB
1.Manchester City (ENG)330012:59
2.Paris Saint-Germain (FRA)33009:39
3.RB Lipsko (GER)31115:54
4.Club Bruggy (BEL)30122:111
 TýmZVRPSB
1.RB Lipsko (GER)310210:93
2.Manchester City (ENG)31026:53
3.Club Bruggy (BEL)31024:93
4.Paris Saint-Germain (FRA)30214:52

základní skupiny - skupina B

15.09.202121:00
Atlético Madrid (ESP) - FC Porto (POR)
0:0
15.09.202121:00
Liverpool FC (ENG) - AC Milán (ITA)
3:2
28.09.202121:00
FC Porto (POR) - Liverpool FC (ENG)
1:5
28.09.202121:00
AC Milán (ITA) - Atlético Madrid (ESP)
1:2
19.10.202121:00
Atlético Madrid (ESP) - Liverpool FC (ENG)
2:3
19.10.202121:00
FC Porto (POR) - AC Milán (ITA)
1:0
03.11.202118:45
AC Milán (ITA) - FC Porto (POR)
1:1
03.11.202121:00
Liverpool FC (ENG) - Atlético Madrid (ESP)
2:0
24.11.202121:00
Atlético Madrid (ESP) - AC Milán (ITA)
0:1
24.11.202121:00
Liverpool FC (ENG) - FC Porto (POR)
2:0
07.12.202121:00
AC Milán (ITA) - Liverpool FC (ENG)
1:2
07.12.202121:00
FC Porto (POR) - Atlético Madrid (ESP)
1:3
 TýmZVRPSB
1.Liverpool FC (ENG)660017:618
2.Atlético Madrid (ESP)62137:87
3.FC Porto (POR)61234:115
4.AC Milán (ITA)61146:94
 TýmZVRPSB
1.Liverpool FC (ENG)33007:29
2.FC Porto (POR)31023:83
3.AC Milán (ITA)30123:51
4.Atlético Madrid (ESP)30122:41
 TýmZVRPSB
1.Liverpool FC (ENG)330010:49
2.Atlético Madrid (ESP)32015:46
3.AC Milán (ITA)31023:43
4.FC Porto (POR)30211:32

základní skupiny - skupina C

15.09.202118:45
Beşiktaş JK (TUR) - Borussia Dortmund (GER)
1:2
15.09.202121:00
Sporting CP (POR) - AFC Ajax (NED)
1:5
28.09.202118:45
AFC Ajax (NED) - Beşiktaş JK (TUR)
2:0
28.09.202121:00
Borussia Dortmund (GER) - Sporting CP (POR)
1:0
19.10.202118:45
Beşiktaş JK (TUR) - Sporting CP (POR)
1:4
19.10.202121:00
AFC Ajax (NED) - Borussia Dortmund (GER)
4:0
03.11.202121:00
Borussia Dortmund (GER) - AFC Ajax (NED)
1:3
03.11.202121:00
Sporting CP (POR) - Beşiktaş JK (TUR)
4:0
24.11.202118:45
Beşiktaş JK (TUR) - AFC Ajax (NED)
1:2
24.11.202121:00
Sporting CP (POR) - Borussia Dortmund (GER)
3:1
07.12.202121:00
Borussia Dortmund (GER) - Beşiktaş JK (TUR)
5:0
07.12.202121:00
AFC Ajax (NED) - Sporting CP (POR)
4:2
 TýmZVRPSB
1.AFC Ajax (NED)660020:518
2.Sporting CP (POR)630314:129
3.Borussia Dortmund (GER)630310:119
4.Beşiktaş JK (TUR)60063:190
 TýmZVRPSB
1.AFC Ajax (NED)330010:29
2.Borussia Dortmund (GER)32017:36
3.Sporting CP (POR)32018:66
4.Beşiktaş JK (TUR)30033:80
 TýmZVRPSB
1.AFC Ajax (NED)330010:39
2.Sporting CP (POR)31026:63
3.Borussia Dortmund (GER)31023:83
4.Beşiktaş JK (TUR)30030:110

základní skupiny - skupina D

15.09.202118:45
Sheriff Tiraspol (MDA) - Šachtar Doněck (UKR)
2:0
15.09.202121:00
Inter Milán (ITA) - Real Madrid (ESP)
0:1
28.09.202118:45
Šachtar Doněck (UKR) - Inter Milán (ITA)
0:0
28.09.202121:00
Real Madrid (ESP) - Sheriff Tiraspol (MDA)
1:2
19.10.202121:00
Šachtar Doněck (UKR) - Real Madrid (ESP)
0:5
19.10.202121:00
Inter Milán (ITA) - Sheriff Tiraspol (MDA)
3:1
03.11.202118:45
Real Madrid (ESP) - Šachtar Doněck (UKR)
2:1
03.11.202121:00
Sheriff Tiraspol (MDA) - Inter Milán (ITA)
1:3
24.11.202118:45
Inter Milán (ITA) - Šachtar Doněck (UKR)
2:0
24.11.202121:00
Sheriff Tiraspol (MDA) - Real Madrid (ESP)
0:3
07.12.202121:00
Real Madrid (ESP) - Inter Milán (ITA)
2:0
07.12.202121:00
Šachtar Doněck (UKR) - Sheriff Tiraspol (MDA)
1:1
 TýmZVRPSB
1.Real Madrid (ESP)650114:315
2.Inter Milán (ITA)63128:510
3.Sheriff Tiraspol (MDA)62137:117
4.Šachtar Doněck (UKR)60242:122
 TýmZVRPSB
1.Inter Milán (ITA)32015:26
2.Real Madrid (ESP)32015:36
3.Sheriff Tiraspol (MDA)31023:63
4.Šachtar Doněck (UKR)30211:62
 TýmZVRPSB
1.Real Madrid (ESP)33009:09
2.Inter Milán (ITA)31113:34
3.Sheriff Tiraspol (MDA)31114:54
4.Šachtar Doněck (UKR)30031:60

základní skupiny - skupina E

14.09.202121:00
FC Barcelona (ESP) - Bayern Mnichov (GER)
0:3
14.09.202121:00
Dynamo Kyjev (UKR) - SL Benfica (POR)
0:0
29.09.202121:00
Bayern Mnichov (GER) - Dynamo Kyjev (UKR)
5:0
29.09.202121:00
SL Benfica (POR) - FC Barcelona (ESP)
3:0
20.10.202118:45
FC Barcelona (ESP) - Dynamo Kyjev (UKR)
1:0
20.10.202121:00
SL Benfica (POR) - Bayern Mnichov (GER)
0:4
02.11.202121:00
Bayern Mnichov (GER) - SL Benfica (POR)
5:2
02.11.202121:00
Dynamo Kyjev (UKR) - FC Barcelona (ESP)
0:1
23.11.202118:45
Dynamo Kyjev (UKR) - Bayern Mnichov (GER)
1:2
23.11.202121:00
FC Barcelona (ESP) - SL Benfica (POR)
0:0
08.12.202121:00
Bayern Mnichov (GER) - FC Barcelona (ESP)
3:0
08.12.202121:00
SL Benfica (POR) - Dynamo Kyjev (UKR)
2:0
 TýmZVRPSB
1.Bayern Mnichov (GER)660022:318
2.SL Benfica (POR)62227:98
3.FC Barcelona (ESP)62132:97
4.Dynamo Kyjev (UKR)60151:111
 TýmZVRPSB
1.Bayern Mnichov (GER)330013:29
2.SL Benfica (POR)32015:46
3.FC Barcelona (ESP)31111:34
4.Dynamo Kyjev (UKR)30121:31
 TýmZVRPSB
1.Bayern Mnichov (GER)33009:19
2.FC Barcelona (ESP)31021:63
3.SL Benfica (POR)30212:52
4.Dynamo Kyjev (UKR)30030:80

základní skupiny - skupina F

14.09.202118:45
BSC Young Boys (SUI) - Manchester United (ENG)
2:1
14.09.202121:00
Villarreal CF (ESP) - Atalanta Bergamo (ITA)
2:2
29.09.202118:45
Atalanta Bergamo (ITA) - BSC Young Boys (SUI)
1:0
29.09.202121:00
Manchester United (ENG) - Villarreal CF (ESP)
2:1
20.10.202121:00
BSC Young Boys (SUI) - Villarreal CF (ESP)
1:4
20.10.202121:00
Manchester United (ENG) - Atalanta Bergamo (ITA)
3:2
02.11.202121:00
Atalanta Bergamo (ITA) - Manchester United (ENG)
2:2
02.11.202121:00
Villarreal CF (ESP) - BSC Young Boys (SUI)
2:0
23.11.202118:45
Villarreal CF (ESP) - Manchester United (ENG)
0:2
23.11.202121:00
BSC Young Boys (SUI) - Atalanta Bergamo (ITA)
3:3
08.12.202121:00
Manchester United (ENG) - BSC Young Boys (SUI)
1:1
09.12.202119:00
Atalanta Bergamo (ITA) - Villarreal CF (ESP)
2:3
 TýmZVRPSB
1.Manchester United (ENG)632111:811
2.Villarreal CF (ESP)631212:910
3.Atalanta Bergamo (ITA)613212:136
4.BSC Young Boys (SUI)61237:125
 TýmZVRPSB
1.Manchester United (ENG)32106:47
2.Atalanta Bergamo (ITA)31115:54
3.Villarreal CF (ESP)31114:44
4.BSC Young Boys (SUI)31116:84
 TýmZVRPSB
1.Villarreal CF (ESP)32018:56
2.Manchester United (ENG)31115:44
3.Atalanta Bergamo (ITA)30217:82
4.BSC Young Boys (SUI)30121:41

základní skupiny - skupina G

14.09.202118:45
Sevilla FC (ESP) - Red Bull Salzburg (AUT)
1:1
14.09.202121:00
Lille OSC (FRA) - VfL Wolfsburg (GER)
0:0
29.09.202121:00
Red Bull Salzburg (AUT) - Lille OSC (FRA)
2:1
29.09.202121:00
VfL Wolfsburg (GER) - Sevilla FC (ESP)
1:1
20.10.202118:45
Red Bull Salzburg (AUT) - VfL Wolfsburg (GER)
3:1
20.10.202121:00
Lille OSC (FRA) - Sevilla FC (ESP)
0:0
02.11.202118:45
VfL Wolfsburg (GER) - Red Bull Salzburg (AUT)
2:1
02.11.202121:00
Sevilla FC (ESP) - Lille OSC (FRA)
1:2
23.11.202121:00
Sevilla FC (ESP) - VfL Wolfsburg (GER)
2:0
23.11.202121:00
Lille OSC (FRA) - Red Bull Salzburg (AUT)
1:0
08.12.202121:00
Red Bull Salzburg (AUT) - Sevilla FC (ESP)
1:0
08.12.202121:00
VfL Wolfsburg (GER) - Lille OSC (FRA)
1:3
 TýmZVRPSB
1.Lille OSC (FRA)63217:411
2.Red Bull Salzburg (AUT)63128:610
3.Sevilla FC (ESP)61325:56
4.VfL Wolfsburg (GER)61235:105
 TýmZVRPSB
1.Red Bull Salzburg (AUT)33006:29
2.Lille OSC (FRA)31201:05
3.Sevilla FC (ESP)31114:34
4.VfL Wolfsburg (GER)31114:54
 TýmZVRPSB
1.Lille OSC (FRA)32016:46
2.Sevilla FC (ESP)30211:22
3.Red Bull Salzburg (AUT)30122:41
4.VfL Wolfsburg (GER)30121:51

základní skupiny - skupina H

14.09.202121:00
Chelsea FC (ENG) - Zenit Petrohrad (RUS)
1:0
14.09.202121:00
Malmö FF (SWE) - Juventus FC (ITA)
0:3
29.09.202118:45
Zenit Petrohrad (RUS) - Malmö FF (SWE)
4:0
29.09.202121:00
Juventus FC (ITA) - Chelsea FC (ENG)
1:0
20.10.202121:00
Chelsea FC (ENG) - Malmö FF (SWE)
4:0
20.10.202121:00
Zenit Petrohrad (RUS) - Juventus FC (ITA)
0:1
02.11.202118:45
Malmö FF (SWE) - Chelsea FC (ENG)
0:1
02.11.202121:00
Juventus FC (ITA) - Zenit Petrohrad (RUS)
4:2
23.11.202121:00
Chelsea FC (ENG) - Juventus FC (ITA)
4:0
23.11.202121:00
Malmö FF (SWE) - Zenit Petrohrad (RUS)
1:1
08.12.202118:45
Juventus FC (ITA) - Malmö FF (SWE)
1:0
08.12.202118:45
Zenit Petrohrad (RUS) - Chelsea FC (ENG)
3:3
 TýmZVRPSB
1.Juventus FC (ITA)650110:615
2.Chelsea FC (ENG)641113:413
3.Zenit Petrohrad (RUS)612310:105
4.Malmö FF (SWE)60151:141
 TýmZVRPSB
1.Chelsea FC (ENG)33009:09
2.Juventus FC (ITA)33006:29
3.Zenit Petrohrad (RUS)31117:44
4.Malmö FF (SWE)30121:51
 TýmZVRPSB
1.Juventus FC (ITA)32014:46
2.Chelsea FC (ENG)31114:44
3.Zenit Petrohrad (RUS)30123:61
4.Malmö FF (SWE)30030:90

osmifinále - 1. zápasy

15.02.202221:00
Paris Saint-Germain (FRA) - Real Madrid (ESP)
1:0
15.02.202221:00
Sporting CP (POR) - Manchester City (ENG)
0:5
16.02.202221:00
Inter Milán (ITA) - Liverpool FC (ENG)
0:2
16.02.202221:00
Red Bull Salzburg (AUT) - Bayern Mnichov (GER)
1:1
22.02.202221:00
Chelsea FC (ENG) - Lille OSC (FRA)
2:0
22.02.202221:00
Villarreal CF (ESP) - Juventus FC (ITA)
1:1
23.02.202221:00
Atlético Madrid (ESP) - Manchester United (ENG)
1:1
23.02.202221:00
SL Benfica (POR) - AFC Ajax (NED)
2:2

osmifinále - odvety

08.03.202221:00
Liverpool FC (ENG) - Inter Milán (ITA)
0:1
08.03.202221:00
Bayern Mnichov (GER) - Red Bull Salzburg (AUT)
7:1
09.03.202221:00
Real Madrid (ESP) - Paris Saint-Germain (FRA)
3:1
09.03.202221:00
Manchester City (ENG) - Sporting CP (POR)
0:0
15.03.202221:00
Manchester United (ENG) - Atlético Madrid (ESP)
0:1
15.03.202221:00
AFC Ajax (NED) - SL Benfica (POR)
0:1
16.03.202221:00
Lille OSC (FRA) - Chelsea FC (ENG)
1:2
16.03.202221:00
Juventus FC (ITA) - Villarreal CF (ESP)
0:3

čtvrtfinále - 1. zápasy

05.04.202221:00
Manchester City (ENG) - Atlético Madrid (ESP)
1:0
05.04.202221:00
SL Benfica (POR) - Liverpool FC (ENG)
1:3
06.04.202221:00
Chelsea FC (ENG) - Real Madrid (ESP)
1:3
06.04.202221:00
Villarreal CF (ESP) - Bayern Mnichov (GER)
1:0

čtvrtfinále - odvety

12.04.202221:00
Real Madrid (ESP) - Chelsea FC (ENG)
2:3e
12.04.202221:00
Bayern Mnichov (GER) - Villarreal CF (ESP)
1:1
13.04.202221:00
Atlético Madrid (ESP) - Manchester City (ENG)
0:0
13.04.202221:00
Liverpool FC (ENG) - SL Benfica (POR)
3:3

semifinále - 1. zápasy

26.04.202221:00
Manchester City (ENG) - Real Madrid (ESP)
4:3
27.04.202221:00
Liverpool FC (ENG) - Villarreal CF (ESP)
2:0

semifinále - odvety

03.05.202221:00
Villarreal CF (ESP) - Liverpool FC (ENG)
2:3
04.05.202221:00
Real Madrid (ESP) - Manchester City (ENG)
3:1e

finále

28.05.202221:00
Liverpool FC (ENG) - Real Madrid (ESP)
info
17.05. Alaba se zapojil do tréninku
David Alaba si dnes znovu zatrénoval se spoluhráči z Realu Madrid. Rakouský obránce si v dubnu přivodil svalové zranění a přišel o posledních pět soutěžních zápasů, ohrožena ale není jeho účast ve finále Ligy mistrů. (mundodeportivo.com)
12.05. Fabinho přijde o finále FA Cupu
Vyloučen je v tuto chvíli start Fabinha v sobotním finále FA Cupu proti Chelsea. Záložník Liverpoolu si tento týden poranil stehenní sval, manažer Jürgen Klopp zůstává pozitivně naladěn ohledně fotbalistova startu ve finále Ligy mistrů. (dailymail.co.uk)
11.05. Turpin bude pískat finále Ligy mistrů
Finálový zápas Ligy mistrů mezi Liverpoolem a Realem Madrid odřídí francouzský rozhodčí Clément Turpin. Na čarách mu pomohou krajané Nicolas Danos a Cyril Gringore, jako čtvrtý sudí bude připravený Benoît Bastien. VAR dostali na starost Jérôme Brisard, Willy Delajod, Massimiliano Irrati a Filippo Meli. (uefa.com)
05.05. Courtois hráčem týdne v Lize mistrů
Thibaut Courtois získal další ocenění a byl zvolen nejlepším hráčem semifinálových odvet letošního ročníku Ligy mistrů. Belgický brankář měl výrazný podíl na postupu Realu Madrid přes Manchester City. (sport-express.ru)
05.05. Walker je znovu na marodce
Jenom na sedmdesát minut se Kyle Walker vrátil do sestavy Manchesteru City - obránce včera v souboji proti Realu Madrid utrpěl další zranění a v průběhu druhého poločasu musel střídat. (abola.pt)
05.05. Guardiola vyrovnal rekord Mourinha
Manchester City včera prohrál odvetu semifinále Ligy mistrů s Realem Madrid a do finále se nepodívá. Pro manažera Pepa Guardiolu se jednalo o šesté vyřazení v semifinále, čímž vyrovnal rekordní zápis Josého Mourinha. (abola.pt)
05.05. Courtois nejlepším hráčem semifinále
Nejlepším hráčem odvety semifinále Ligy mistrů mezi Realem Madrid a Manchesterem City se stal Thibaut Courtois. Belgický reprezentant pouze jednou inkasoval a udržel tím naděje Merengues na pozdější obrat. (abola.pt)
05.05. Vyřazení musíme přijmout, řekl Guardiola
Manchester City v semifinále Ligy mistrů s Realem Madrid vyhrál první zápas a vedl i v odvetě v Madridu, španělský celek ale dvěma slepenými góly zázračně dovedl utkání do prodloužení a v něm rozhodl o postupu Karim Benzema. "Byli jsme blízko, hodně blízko, ale nedokázali jsme to. Fotbal je nevyzpytatelný, musíme to přijmout a vstřebat," řekl po vyřazení Manchesteru City manažer Pep Guardiola. (ČTK)
04.05. Real Madrid ve finále LM vyzve Liverpool
Výsledek odvety semifinále Ligy mistrů: Real Madrid - Manchester City 3:1 po prodloužení (90. a 90+1. Rodrygo, 95. z penalty Benzema - 73. Mahrez), první zápas 3:4, postupuje Real Madrid.
04.05. Real senzačně dotáhl do prodloužení
Výsledek odvety semifinále Ligy mistrů po 90 minutách: Real Madrid - Manchester City 2:1 (90. a 90+1. Rodrygo - 73. Mahrez), první zápas 3:4.
Další expres zprávy
Poslední zápasy
03.05.
Villarreal CF - Liverpool FC
2:3
04.05.
Real Madrid - Manchester City
3:1e
Všechny zápasy
Následující zápasy
28.05.21:00
Liverpool FC - Real Madrid
info
Všechny zápasy
Anketa
Kdo vyhraje finále Ligy mistrů?
Hlasovat