0 : 0 (0:0)
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 3.23 - 3.07 - 2.57

Lille a Sevilla zůstávají bez výhry, boj o postup ale je vyrovnaný

Hráči Lille (© AFP)

Skupině G po polovině odehraných zápasů jasně kraluje Salzburg, za ním se pak v minimálním kontaktu seřadili všichni další účastníci. Ani trochu světla do postupového případu nepřineslo utkání Lille se Sevillou, diváci na branku čekali marně.

Přitom šance se urodily a především první poločas jich přinesl poměrně dost. Ve dvacáté minutě se do velké šance dostal Rafa Mir, překonal Grbiće a za toho na brankové čáře zaskočil jeden z obránců. Bono na druhé straně pak práci už měl, ve 27. minutě se až před něho dostal Sanches a marocký brankář předvedl vynikající zákrok.

Grbić se nenechal zahanbit, když na rohový kop vytěsnil pokus Ocampose, který to znovu zkoušel ve 33. minutě a jeho střela tentokráte postrádala jak razanci, tak i lepší umístění.

Závěrečné minuty prvního poločasu pak patřily Susovi. Ofenzivně laděný fotbalista Sevilly ovšem neměl ani jednou přesně seřízená mířidla a do kabin se tak šlo za bezbrankového stavu.

Druhý poločas už tak zajímavý nebyl, ani jeden z týmů nechtěl riskovat a hosté se v 53. minutě nedočkali pomoci ani ze strany rozhodčího Olivera, Tiago Djalo měl zahrát ve vápně rukou, sudí ale prohřešek neviděl a penaltu nenařídil.

V 55. minutě si prostor ve vápně našel Jonathan Bamba a jeho pokus zablokoval jeden z obránců. Grbić pak Lille podržel deset minut před koncem, to si poradil se zakončením Lamely. A když v samém závěru neuspěl z trestného kopu ani Rakitić, rozešly se Lille se Sevillou bez branek.
#
Ten Fernando bude mat dnes napilno, ked hra na dvoch postoch.
Rikomescudi
20.10.2021 17:43
#
17.05. Alaba se zapojil do tréninku
David Alaba si dnes znovu zatrénoval se spoluhráči z Realu Madrid. Rakouský obránce si v dubnu přivodil svalové zranění a přišel o posledních pět soutěžních zápasů, ohrožena ale není jeho účast ve finále Ligy mistrů. (mundodeportivo.com)
12.05. Fabinho přijde o finále FA Cupu
Vyloučen je v tuto chvíli start Fabinha v sobotním finále FA Cupu proti Chelsea. Záložník Liverpoolu si tento týden poranil stehenní sval, manažer Jürgen Klopp zůstává pozitivně naladěn ohledně fotbalistova startu ve finále Ligy mistrů. (dailymail.co.uk)
11.05. Turpin bude pískat finále Ligy mistrů
Finálový zápas Ligy mistrů mezi Liverpoolem a Realem Madrid odřídí francouzský rozhodčí Clément Turpin. Na čarách mu pomohou krajané Nicolas Danos a Cyril Gringore, jako čtvrtý sudí bude připravený Benoît Bastien. VAR dostali na starost Jérôme Brisard, Willy Delajod, Massimiliano Irrati a Filippo Meli. (uefa.com)
05.05. Courtois hráčem týdne v Lize mistrů
Thibaut Courtois získal další ocenění a byl zvolen nejlepším hráčem semifinálových odvet letošního ročníku Ligy mistrů. Belgický brankář měl výrazný podíl na postupu Realu Madrid přes Manchester City. (sport-express.ru)
05.05. Walker je znovu na marodce
Jenom na sedmdesát minut se Kyle Walker vrátil do sestavy Manchesteru City - obránce včera v souboji proti Realu Madrid utrpěl další zranění a v průběhu druhého poločasu musel střídat. (abola.pt)
05.05. Guardiola vyrovnal rekord Mourinha
Manchester City včera prohrál odvetu semifinále Ligy mistrů s Realem Madrid a do finále se nepodívá. Pro manažera Pepa Guardiolu se jednalo o šesté vyřazení v semifinále, čímž vyrovnal rekordní zápis Josého Mourinha. (abola.pt)
05.05. Courtois nejlepším hráčem semifinále
Nejlepším hráčem odvety semifinále Ligy mistrů mezi Realem Madrid a Manchesterem City se stal Thibaut Courtois. Belgický reprezentant pouze jednou inkasoval a udržel tím naděje Merengues na pozdější obrat. (abola.pt)
05.05. Vyřazení musíme přijmout, řekl Guardiola
Manchester City v semifinále Ligy mistrů s Realem Madrid vyhrál první zápas a vedl i v odvetě v Madridu, španělský celek ale dvěma slepenými góly zázračně dovedl utkání do prodloužení a v něm rozhodl o postupu Karim Benzema. "Byli jsme blízko, hodně blízko, ale nedokázali jsme to. Fotbal je nevyzpytatelný, musíme to přijmout a vstřebat," řekl po vyřazení Manchesteru City manažer Pep Guardiola. (ČTK)
04.05. Real Madrid ve finále LM vyzve Liverpool
Výsledek odvety semifinále Ligy mistrů: Real Madrid - Manchester City 3:1 po prodloužení (90. a 90+1. Rodrygo, 95. z penalty Benzema - 73. Mahrez), první zápas 3:4, postupuje Real Madrid.
04.05. Real senzačně dotáhl do prodloužení
Výsledek odvety semifinále Ligy mistrů po 90 minutách: Real Madrid - Manchester City 2:1 (90. a 90+1. Rodrygo - 73. Mahrez), první zápas 3:4.