0 : 1 (0:0)
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 1.70 - 3.99 - 5.30

Rossoneri vezou body z Madridu, v závěru je spasil Messias

Junior Messias (© AFP)

AC Milán do utkání vstupoval z posledního místa tabulky, především kvůli katastrofálnímu startu do skupiny B, když prohrál tři úvodní duely. Po vítězství 1:0 nad Atléticem Madrid však může v posledním kole reálně zabojovat o postup do jarní fáze Ligy mistrů. O jediný gól zápasu se v 87. minutě postaral útočník Junior Messsias.

Utkání na Wanda Metropolitano začalo ve velkém tempu a už ve druhé minutě mohli madridští rozjásat domácí tribuny. Tătăruşanu ale De Paulovu tutovku bravurně zlikvidoval. Po hříchu šlo o ojedinělou brankovou příležitost za prvních čtyřicet pět minut. Oba týmy se během první půle střídaly v držení míče, ale taktická svázanost zápasu, kdy ani jeden nechtěl udělat chybu, jim bránila ve větší snaze ohrozit bránu soupeře a podpoře útoku. De Paulova šance tak byla zároveň jedinou střelou na branku v první půli.

Ani druhý poločas dlouho nepřinášel pohledný fotbal a zajímavých okamžiků bylo pomálu. Tempu zápasu pomohlo až několika násobné střídání na obou stranách. Trenér Pioli poslal na hřiště Ibrahimoviće, Bakayoka, Florenziho a Messiase. Diego Simeone kontroval Correou s Lodim. Následující šanci milánských vypracovali právě příchozí opory, když Messias našel ve druhé vlně Bakayoka a jeho střelu směřující do sítě na poslední chvíli zastavil obránce Savić. Hosté odpověděli o pár minut později ranou De Paula.

Ofenzivu domácích pak ještě přišli podpořit Cunha, Vrsaljko. Jenže prim v té době hrál celek ze San Sira, který se za kýženým vedoucím gólem tlačil o poznání výrazněji. A v 86. minutě už byl blízko. Po vydařené kombinaci Rossoneri se do zakončení v pokutovém území dostal nestárnoucí Zlatan Ibrahimović. Jan Oblak ale předvedl svou extratřídu a jeho šanci zpacifikoval.

Následně byl Zlatanovi odpískán ofsajd, takže by případný zásah stejně neplatil. Jenže hned o minutu nato, už hosté oslavovali! Po prudkém pasu do křídla poslal Franck Kessié z levé strany vápna nadýchaný oblouček přesně na hlavu nabíhajícího Juniora Messiase a brazilský útočník prudkou hlavičkou překonal Oblaka a ve svém premiérovém startu v Champions League vstřelil vítězný gól.

Záhy mohl výhru Rossoneri pečetit Ismael Bennacer, jenže to by v brance nemohl stát jeden z nejlepších gólmanů současnosti, který jeho projektil zneškodnil. Z gólu se naopak mohlo na druhé straně radovat Atlético, když se do poslední šance utkání dostal střídající Ángel Correa. Ze skvělé pozice ale pálil vedle a přisoudil tak vítězství milánskému AC.
#
Skoda zraneni, AC bude chybat najviac Tomori, este aj Leao je otazny, Rebic je out. AC to bude mat tazke, ale verim do poslednej minuty. Ak zopakuju vykon aky podali s nimi doma nic nie je stratene.
#
Jaký tahák? AC hraje v této skupině zatím jen roli sparringpartnera.
Diavolo65
25.11.2021 15:26
#
nebyt tragickeho vykonu tureckeho osla (rozhodca) v zapase s Atletikom doma tak AC by pred zapasom malo 4 body a prave Atletiko len 1. Atletiko je jednoznacne najslabsi ucastnik skupiny
#
Tohle se musi zvladnout, jinak je pravdepodobne po nadejich. Sestava, kterou Cholo na treninku se mi libi, krome Felixe a Trippiera to bude plna palba. Zaplnena Wanda by mela hnat hrace dopredu, tak snad to bude dobry
maras93
24.11.2021 12:10
#
S Tomorim a Rebičem bych věřil, že můžeme i vyhrát. Takhle budu doufat, že alespoň předvedeme slušný výkon bez zbytečných chyb, zejména v obraně.
#
Koke trapnej matlák. Zas píská nakej vocas.
LesyJePan
24.11.2021 21:29
#
Ten zmrd Koke uz mal mat minimalne zltu.
#
To je těžký... když je tam Ibra, tak si šance ve finální třetině vytváříme, ale často je pálíme. A když je tam Giroud, tak si je nevytvoříme, i když bychom je asi míň pálili... mám pocit, že tam ten Giroud je trošku k ničemu, protože se ani k těm šancím nedostaneme. Snad jedna jednou přijde a on to tam dá.
LesyJePan
24.11.2021 21:48
#
Tie krysy z atletica by mali uz tak 3-4 zlte keby sa to teatralne filmovanie trestalo spravodlivo.
maras93
24.11.2021 22:25
#
Doufám, že Koke dostane pořádnou čočku od někoho, aby měl opravdu důvod si lehnout.
#
Je to tam. Myslim sa ze zasluzene. Atletico nic nepredviedlo ak neratame to valanie po zemi
fRRR
#
Skvělý! Konečně a mám radost i z výkonu, Messias mohl mít i assist, snad se rozjede. Ideální reakce na Fiorentinu.
rossoneri89
#
Cigáni z Madridu ochutnali vlastnú medicínu.... Simulanti, plackovia... Na čele s psychicky narušeným trénerom ktorý ani ruku nevie podať po zápase... Čistý hnoj a hnus...

Naopak AC krása....
mojmira
24.11.2021 22:57
#
Simeone je největší mrdka mezi trenéry. Snad skončí poslední.
#
Podává ruku vždy před zápasem, po zápase nikdy...
#
GRAZIE RAGGAZI!!SIMEONE FIGLIO DI PUTTANA!!
maras93
24.11.2021 22:55
#
Atletiko téměř nulový, zasloužená výhra. Jsem rád, že máme naději do posledního zápasu. Díky do Liverpoolu.
Yanek
#
Jedi knight
#
Hm, nebolo by už načase poďakovať sa Simeonemu a hľadať nového trénera ?
#
Moc hezký výkon. Bojovali jsme až do konce a rozhodčí si myslím pískal spravedlivě a nechal hru pěkně svižnou. Zároveň bych chtěl dodat, že takto a né-li lépe mohl vypadat první vzájemný zápas kdyby se Kessie nenechal vyloučit. Jen jsme potvrdili, že letos na Atlético umíme. Gratulace chlapci.
REPLIKATOR
24.11.2021 23:03
#
Ubožáci z Atlétika prohráli Snad postoupí Porto.
#
Zaslouzena prohra. Silenej vykon, v Portu se s timhle pristupem urcite nevyhraje. Ten postup by byl i dost nezaslouzenej vzhledem k vykonum ve skupine.
PP
25.11.2021 07:09
#
čím to? Chápu roky předtím, ale poslední dva roky má zvlášť do útočné vozby sakra silné hráče a taková jalovost. Kdyby alespon zkoušel nějakou změnu, ale krom loňského roku o tom nevím.
Berlin bleibt Rot
24.11.2021 23:46
#
Všade inde by sa za predvedenú hru a za zlé výsledky pod trénerom otriasala stolička, ale v Atléticu je to proste inak. Hociktorý hráč, ktorý by vedel rozhodovať zápasy, by sa pod Cholom stal hráčom, ktorý by si musel 80 minút plniť defenzívne úlohy a až následne uvažovať nad tým, ako vyhrať zápas respektíve streliť gól.
Jirkapica
25.11.2021 00:01
#
Cholo by sám potřeboval novou výzvu a netvrďte opak. Jeho základy pojetí fotbalu, které se dali i obdivovat, jsou naprosto vyhořelý a se soupeři, co se aspoň trochu snaží hrát konstruktivně, nad rámec průměrné kvality, je to poslední roky herně mnohdy až nedůstojný vytírání prdele. Oba zápasy s AC to zase jenom potvrdily.
eder
25.11.2021 04:59
#
V této skupině si španělský klub nezaslouží ani kvalifikaci do Evropské ligy. Hlavně ten afektovaný argentinský kašpar nikomu chybět nebude...
#
Simeone by mal mat stipku sebareflexie a po nepostupe zo skupiny, (mozno aj poslednemu miestu) ale hlavne po tom futbale co predvadza, rezignovat
Takyto kader skoro za miliardu a taketo zabijanie tej ofenzivnej kvality co ma k dispozicii, tak to je az nechutne z jeho strany a
Tento nechutny styl mal niekedy aspon vysledky, no teraz to je už ubohosť z jeho strany
Kaka14
25.11.2021 09:49
#
Konecne zapas AC v LM na ktory som cakal niekolko rokov
Forza Milan
aj ked pred poslednym kolom hrame proti silnemu Liverpoolu, ktoremu uz nepojde o nic a Porto hraje doma so slabym Atleticom
Oskar
25.11.2021 10:09
#
Atletico může být rádo, že v prvním zápase je spasil Cakyr aka kok** .

Skvělý výkon v obou zápasech, tentokrát se správným výsledkem.
#
Lovely story. This guy came to Europe ten years ago, his first amateur contract was signed because they agreed to give him a job of delivering fridges. Didn't turn professional until he was 28 in 2019, got his team into Serie A a year later, was signed by Milan and now scored a last minute winner away at the Spanish champions which might prove to keep his club in the CL.
10
25.11.2021 16:28
#
13:48 Foden má problémy s kotníkem
Phil Foden půjde na podrobné vyšetření, lékaři se zaměří na jeho kotník. Ofenzivní záložník Manchesteru City nedohrál včerejší utkání na půdě RB Lipsko. (dailymail.co.uk)
12:54 Haller je premiantem Ligy mistrů
Sébastien Haller je prvním hráčem, který dal gól ve svých úvodních šesti startech v Lize mistrů. Kanonýr Ajaxu letos v milionářské soutěži debutuje a vletěl do ní ve velkém stylu - Sportingu, Beşiktaşi a Dortmundu nastřílel celkem deset branek. (bbc.com)
08:33 Liverpool vytvořil anglický rekord
Liverpool se stal prvním anglickým týmem, který vyhrál v základní skupině Ligy mistrů všech šest zápasů. Perfektní bilanci zpečetil včerejším vítězství 2:1 na půdě AC Milán. (Twitter @OptaJoe)
07.12. Šest červených je rekord LM
Celkem šest červených karet viděli hráči v dnešních osmi zápasech Ligy mistrů, což je sdílený rekord. Stejný karetní mariáš se odehrál ještě 21. října 2009. (Twitter @OptaJoe)
07.12. Kroos dal 1000. gól Realu v LM
Toni Kroos se v dresu Realu trefil v 17. minutě utkání proti Interu Milán a otevřel skóre. Zároveň to byla 1000. branka Realu Madrid v Lize mistrů.
07.12. Liga mistrů - výsledky (2)
Výsledky večerních zápasů Ligy mistrů: AC Milán - Liverpool 1:2 (29. Tomori - 36. Salah, 55. Origi), Porto - Atlético Madrid 1:3 (90.+6 S. Oliveira z pen. - 56. Griezmann, 90. Correa, 90.+2 De Paul), Dortmund - Besiktas 5:0 (29. Malen, 45.+2 z pen a 53. Reus, 68. a 81. Håland), Ajax - Sporting 4:2 (8. Haller z pen., 42. Antony, 58. Neres, 62. Berghuis - 22. Santos, 78. Tabata), Real Madrid - Inter Milán 2:0 (17. Kroos, 79. Asensio), Šachtar Doněck - Šeriff Tiraspol 1:1 (42. Fernando - 90.+3 Nikolov).
07.12. Suárez střídal se zraněním
Luis Suárez z Atlética Madrid musel předčasně odstoupit z utkání Ligy mistrů proti Portu. Uruguayec se zranil a z trávníku šel už v 13. minutě.
07.12. Liga mistrů - výsledky
Výsledky podvečerních utkání Ligy mistrů: Paris Saint Germain - Bruggy 4:1 (2. a 7. Mbappé, 38. a 76. z pen. Messi - 68. Rits), Lipsko - Manchester City 2:1 (24. Szoboszlai, 71. André Silva - 77. Mahrez).
07.12. Barcelona zítra možná bez Alby
Jordi Alba by mohl chybět Barceloně v zítřejším utkání Ligy mistrů proti Bayernu Mnichov. Španělského obránce trápí svalové zranění. (sport-express.ru)
07.12. Juventusu týden nepomůže Kulusevski
Dejan Kulusevski bude v zápase Ligy mistrů proti Malmö a v ligovém duelu proti Benátkám chybět v sestavě Juventusu. Švédský reprezentant má za sebou operaci zánětu dutin. (football-italia.net)