základní skupiny - skupina A

14.09.202116:30
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - Alashkert FC (ARM)
4:1
16.09.202118:45
HJK Helsinky (FIN) - LASK Linz (AUT)
0:2
30.09.202118:45
LASK Linz (AUT) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
1:1
30.09.202118:45
Alashkert FC (ARM) - HJK Helsinky (FIN)
2:4
21.10.202116:30
HJK Helsinky (FIN) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
0:5
21.10.202118:45
Alashkert FC (ARM) - LASK Linz (AUT)
0:3
04.11.202118:45
LASK Linz (AUT) - Alashkert FC (ARM)
2:0
04.11.202118:45
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - HJK Helsinky (FIN)
3:0
25.11.202118:45
HJK Helsinky (FIN) - Alashkert FC (ARM)
1:0
25.11.202121:00
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - LASK Linz (AUT)
0:1
09.12.202118:45
LASK Linz (AUT) - HJK Helsinky (FIN)
3:0
09.12.202118:45
Alashkert FC (ARM) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
1:1
 TýmZVRPSB
1.LASK Linz (AUT)651012:116
2.Maccabi Tel-Aviv (ISR)632114:411
3.HJK Helsinky (FIN)62045:156
4.Alashkert FC (ARM)60154:151
 TýmZVRPSB
1.LASK Linz (AUT)32106:17
2.Maccabi Tel-Aviv (ISR)32017:26
3.HJK Helsinky (FIN)31021:73
4.Alashkert FC (ARM)30123:81
 TýmZVRPSB
1.LASK Linz (AUT)33006:09
2.Maccabi Tel-Aviv (ISR)31207:25
3.HJK Helsinky (FIN)31024:83
4.Alashkert FC (ARM)30031:70

základní skupiny - skupina B

16.09.202118:45
Flora Tallinn (EST) - KAA Gent (BEL)
0:1
16.09.202121:00
Anorthosis Famagusta (CYP) - FK Partizan (SRB)
0:2
30.09.202118:45
FK Partizan (SRB) - Flora Tallinn (EST)
2:0
30.09.202118:45
KAA Gent (BEL) - Anorthosis Famagusta (CYP)
2:0
21.10.202118:45
Anorthosis Famagusta (CYP) - Flora Tallinn (EST)
2:2
21.10.202121:00
FK Partizan (SRB) - KAA Gent (BEL)
0:1
04.11.202116:30
Flora Tallinn (EST) - Anorthosis Famagusta (CYP)
2:2
04.11.202118:45
KAA Gent (BEL) - FK Partizan (SRB)
1:1
25.11.202116:30
Flora Tallinn (EST) - FK Partizan (SRB)
1:0
25.11.202121:00
Anorthosis Famagusta (CYP) - KAA Gent (BEL)
1:0
09.12.202118:45
FK Partizan (SRB) - Anorthosis Famagusta (CYP)
1:1
09.12.202118:45
KAA Gent (BEL) - Flora Tallinn (EST)
1:0
 TýmZVRPSB
1.KAA Gent (BEL)64116:213
2.FK Partizan (SRB)62226:48
3.Anorthosis Famagusta (CYP)61326:96
4.Flora Tallinn (EST)61235:85
 TýmZVRPSB
1.KAA Gent (BEL)32104:17
2.FK Partizan (SRB)31113:24
3.Flora Tallinn (EST)31113:34
4.Anorthosis Famagusta (CYP)31113:44
 TýmZVRPSB
1.KAA Gent (BEL)32012:16
2.FK Partizan (SRB)31113:24
3.Anorthosis Famagusta (CYP)30213:52
4.Flora Tallinn (EST)30122:51

základní skupiny - skupina C

16.09.202121:00
FK Bodø/Glimt (NOR) - Zarja Luhansk (UKR)
3:1
16.09.202121:00
AS Řím (ITA) - CSKA Sofia (BUL)
5:1
30.09.202118:45
CSKA Sofia (BUL) - FK Bodø/Glimt (NOR)
0:0
30.09.202118:45
Zarja Luhansk (UKR) - AS Řím (ITA)
0:3
21.10.202118:45
FK Bodø/Glimt (NOR) - AS Řím (ITA)
6:1
21.10.202121:00
CSKA Sofia (BUL) - Zarja Luhansk (UKR)
0:1
04.11.202118:45
Zarja Luhansk (UKR) - CSKA Sofia (BUL)
2:0
04.11.202121:00
AS Řím (ITA) - FK Bodø/Glimt (NOR)
2:2
25.11.202121:00
AS Řím (ITA) - Zarja Luhansk (UKR)
4:0
25.11.202121:00
FK Bodø/Glimt (NOR) - CSKA Sofia (BUL)
2:0
09.12.202118:45
CSKA Sofia (BUL) - AS Řím (ITA)
2:3
09.12.202118:45
Zarja Luhansk (UKR) - FK Bodø/Glimt (NOR)
1:1
 TýmZVRPSB
1.AS Řím (ITA)641118:1113
2.FK Bodø/Glimt (NOR)633014:512
3.Zarja Luhansk (UKR)62135:117
4.CSKA Sofia (BUL)60153:131
 TýmZVRPSB
1.FK Bodø/Glimt (NOR)330011:29
2.AS Řím (ITA)321011:37
3.Zarja Luhansk (UKR)31113:44
4.CSKA Sofia (BUL)30122:41
 TýmZVRPSB
1.AS Řím (ITA)32017:86
2.FK Bodø/Glimt (NOR)30303:33
3.Zarja Luhansk (UKR)31022:73
4.CSKA Sofia (BUL)30031:90

základní skupiny - skupina D

16.09.202121:00
FK Jablonec (CZE) - CFR Cluj (ROU)
1:0
16.09.202121:00
Randers FC (DEN) - AZ Alkmaar (NED)
2:2
30.09.202118:45
AZ Alkmaar (NED) - FK Jablonec (CZE)
1:0
30.09.202118:45
CFR Cluj (ROU) - Randers FC (DEN)
1:1
21.10.202121:00
FK Jablonec (CZE) - Randers FC (DEN)
2:2
21.10.202121:00
CFR Cluj (ROU) - AZ Alkmaar (NED)
0:1
04.11.202118:45
AZ Alkmaar (NED) - CFR Cluj (ROU)
2:0
04.11.202118:45
Randers FC (DEN) - FK Jablonec (CZE)
2:2
25.11.202121:00
FK Jablonec (CZE) - AZ Alkmaar (NED)
1:1
25.11.202121:00
Randers FC (DEN) - CFR Cluj (ROU)
2:1
09.12.202118:45
AZ Alkmaar (NED) - Randers FC (DEN)
1:0
09.12.202118:45
CFR Cluj (ROU) - FK Jablonec (CZE)
2:0
 TýmZVRPSB
1.AZ Alkmaar (NED)64208:314
2.Randers FC (DEN)61419:97
3.FK Jablonec (CZE)61326:86
4.CFR Cluj (ROU)61144:74
 TýmZVRPSB
1.AZ Alkmaar (NED)33004:09
2.Randers FC (DEN)31206:55
3.FK Jablonec (CZE)31204:35
4.CFR Cluj (ROU)31113:24
 TýmZVRPSB
1.AZ Alkmaar (NED)31204:35
2.Randers FC (DEN)30213:42
3.FK Jablonec (CZE)30122:51
4.CFR Cluj (ROU)30031:50

základní skupiny - skupina E

14.09.202116:30
Maccabi Haifa (ISR) - Feyenoord Rotterdam (NED)
0:0
16.09.202118:45
Slavia Praha (CZE) - Union Berlín (GER)
3:1
30.09.202121:00
Feyenoord Rotterdam (NED) - Slavia Praha (CZE)
2:1
30.09.202121:00
Union Berlín (GER) - Maccabi Haifa (ISR)
3:0
21.10.202118:45
Maccabi Haifa (ISR) - Slavia Praha (CZE)
1:0
21.10.202118:45
Feyenoord Rotterdam (NED) - Union Berlín (GER)
3:1
04.11.202121:00
Slavia Praha (CZE) - Maccabi Haifa (ISR)
1:0
04.11.202121:00
Union Berlín (GER) - Feyenoord Rotterdam (NED)
1:2
25.11.202118:45
Maccabi Haifa (ISR) - Union Berlín (GER)
0:1
25.11.202118:45
Slavia Praha (CZE) - Feyenoord Rotterdam (NED)
2:2
09.12.202121:00
Feyenoord Rotterdam (NED) - Maccabi Haifa (ISR)
2:1
09.12.202121:00
Union Berlín (GER) - Slavia Praha (CZE)
1:1
 TýmZVRPSB
1.Feyenoord Rotterdam (NED)642011:614
2.Slavia Praha (CZE)62228:78
3.Union Berlín (GER)62138:97
4.Maccabi Haifa (ISR)61142:74
 TýmZVRPSB
1.Feyenoord Rotterdam (NED)33007:39
2.Slavia Praha (CZE)32106:37
3.Union Berlín (GER)31115:34
4.Maccabi Haifa (ISR)31111:14
 TýmZVRPSB
1.Feyenoord Rotterdam (NED)31204:35
2.Union Berlín (GER)31023:63
3.Slavia Praha (CZE)30122:41
4.Maccabi Haifa (ISR)30031:60

základní skupiny - skupina F

16.09.202118:45
Slovan Bratislava (SVK) - FC Kodaň (DEN)
1:3
16.09.202118:45
Lincoln Red Imps (GIB) - PAOK Soluň (GRE)
0:2
30.09.202121:00
FC Kodaň (DEN) - Lincoln Red Imps (GIB)
3:1
30.09.202121:00
PAOK Soluň (GRE) - Slovan Bratislava (SVK)
1:1
21.10.202118:45
FC Kodaň (DEN) - PAOK Soluň (GRE)
1:2
21.10.202121:00
Slovan Bratislava (SVK) - Lincoln Red Imps (GIB)
2:0
04.11.202118:45
Lincoln Red Imps (GIB) - Slovan Bratislava (SVK)
1:4
04.11.202121:00
PAOK Soluň (GRE) - FC Kodaň (DEN)
1:2
25.11.202118:45
Slovan Bratislava (SVK) - PAOK Soluň (GRE)
0:0
25.11.202118:45
Lincoln Red Imps (GIB) - FC Kodaň (DEN)
0:4
09.12.202121:00
PAOK Soluň (GRE) - Lincoln Red Imps (GIB)
2:0
09.12.202121:00
FC Kodaň (DEN) - Slovan Bratislava (SVK)
2:0
 TýmZVRPSB
1.FC Kodaň (DEN)650115:515
2.PAOK Soluň (GRE)63218:411
3.Slovan Bratislava (SVK)62228:78
4.Lincoln Red Imps (GIB)60062:170
 TýmZVRPSB
1.FC Kodaň (DEN)32016:36
2.PAOK Soluň (GRE)31114:34
3.Slovan Bratislava (SVK)31113:34
4.Lincoln Red Imps (GIB)30031:100
 TýmZVRPSB
1.FC Kodaň (DEN)33009:29
2.PAOK Soluň (GRE)32104:17
3.Slovan Bratislava (SVK)31115:44
4.Lincoln Red Imps (GIB)30031:70

základní skupiny - skupina G

16.09.202118:45
Stade Rennes (FRA) - Tottenham Hotspur (ENG)
2:2
16.09.202118:45
NŠ Mura (SLO) - SBV Vitesse (NED)
0:2
30.09.202121:00
Tottenham Hotspur (ENG) - NŠ Mura (SLO)
5:1
30.09.202121:00
SBV Vitesse (NED) - Stade Rennes (FRA)
1:2
21.10.202118:45
NŠ Mura (SLO) - Stade Rennes (FRA)
1:2
21.10.202118:45
SBV Vitesse (NED) - Tottenham Hotspur (ENG)
1:0
04.11.202121:00
Stade Rennes (FRA) - NŠ Mura (SLO)
1:0
04.11.202121:00
Tottenham Hotspur (ENG) - SBV Vitesse (NED)
3:2
25.11.202118:45
Stade Rennes (FRA) - SBV Vitesse (NED)
3:3
25.11.202118:45
NŠ Mura (SLO) - Tottenham Hotspur (ENG)
2:1
09.12.202121:00
Tottenham Hotspur (ENG) - Stade Rennes (FRA)
0:3k
09.12.202121:00
SBV Vitesse (NED) - NŠ Mura (SLO)
3:1
 TýmZVRPSB
1.Stade Rennes (FRA)642013:714
2.SBV Vitesse (NED)631212:910
3.Tottenham Hotspur (ENG)621311:117
4.NŠ Mura (SLO)61055:143
 TýmZVRPSB
1.Tottenham Hotspur (ENG)32018:66
2.SBV Vitesse (NED)32015:36
3.Stade Rennes (FRA)31206:55
4.NŠ Mura (SLO)31023:53
 TýmZVRPSB
1.Stade Rennes (FRA)33007:29
2.SBV Vitesse (NED)31117:64
3.Tottenham Hotspur (ENG)30123:51
4.NŠ Mura (SLO)30032:90

základní skupiny - skupina H

16.09.202116:30
Kairat Almaty (KAZ) - Omonia Nikósie (CYP)
0:0
16.09.202118:45
Qarabağ Ağdam (AZE) - FC Basilej (SUI)
0:0
30.09.202121:00
FC Basilej (SUI) - Kairat Almaty (KAZ)
4:2
30.09.202121:00
Omonia Nikósie (CYP) - Qarabağ Ağdam (AZE)
1:4
21.10.202118:45
Qarabağ Ağdam (AZE) - Kairat Almaty (KAZ)
2:1
21.10.202121:00
FC Basilej (SUI) - Omonia Nikósie (CYP)
3:1
04.11.202116:30
Kairat Almaty (KAZ) - Qarabağ Ağdam (AZE)
1:2
04.11.202118:45
Omonia Nikósie (CYP) - FC Basilej (SUI)
1:1
25.11.202116:30
Kairat Almaty (KAZ) - FC Basilej (SUI)
2:3
25.11.202118:45
Qarabağ Ağdam (AZE) - Omonia Nikósie (CYP)
2:2
09.12.202121:00
FC Basilej (SUI) - Qarabağ Ağdam (AZE)
3:0
09.12.202121:00
Omonia Nikósie (CYP) - Kairat Almaty (KAZ)
0:0
 TýmZVRPSB
1.FC Basilej (SUI)642014:614
2.Qarabağ Ağdam (AZE)632110:811
3.Omonia Nikósie (CYP)60425:104
4.Kairat Almaty (KAZ)60246:112
 TýmZVRPSB
1.FC Basilej (SUI)330010:39
2.Qarabağ Ağdam (AZE)31204:35
3.Omonia Nikósie (CYP)30212:52
4.Kairat Almaty (KAZ)30123:51
 TýmZVRPSB
1.Qarabağ Ağdam (AZE)32016:56
2.FC Basilej (SUI)31204:35
3.Omonia Nikósie (CYP)30213:52
4.Kairat Almaty (KAZ)30123:61
13.05. PSV Eindhoven musí zaplatit pokutu
Dvě pokuty ve shodné výši 25 tisíc eur dostal PSV Eindhoven za chování fanoušků ve čtvrtfinále Evropské konferenční ligy proti Leicesteru City. Foxes zaplatí o deset tisíc eur nižší částku. (vi.nl)
13.05. Malacia může stihnout finále KL
Feyenoordu by pro finále Evropské konferenční ligy proti AS Řím mohl být k dispozici Tyrell Malacia. Podle trenéra Arneho Slota může do 25. května vyléčit zraněný stehenní sval, určitě nezasáhne však do závěrečného kola Eredivisie proti Twente. (vi.nl)
12.05. Malacia laboruje se svalovým zraněním
Feyenoord ve včerejším utkání na půdě Go Ahead Eagles (1:0) postrádal Tyrella Malaciu, jenž má zraněný stehenní sval. Trojnásobný nizozemský reprezentant podstoupí podrobné vyšetření, aby se určila délka jeho absence, předpokládá se však, že mu skončila sezona. (vi.nl)
11.05. Finále Konferenční ligy odřídí Kovács
Rumunský sudí István Kovács bude pískat finále Evropské konferenční ligy mezi AS Řím a Feyenoordem. Krajané Vasile Florin Marinescu a Mihai-Ovidiu Artene obsadí pozice asistentů, čtvrtým rozhodčím je Sandro Schärer ze Švýcarska. K VARu zasedne německá dvojice Marco Fritz a Christian Dingert. (uefa.com)
06.05. Individuální ocenění pro Abrahama
AS Řím porazil Leicester (1:0), je ve finále Konferenční ligy a jedinou branku dal Tammy Abraham - anglický útočník si vysloužil ocenění pro hráče týdne v EKL. (uefa.com)
06.05. V Marseille dalších 17 zatčených
Dalších 17 lidí bylo zatčeno v Marseille po odvetě semifinále Evropské konferenční ligy mezi domácím Olympique a Feyenoordem (0:0). Převážně se jednalo o příznivce francouzského klubu, jenž zůstal před branami finále. Už před zápasem bylo 20 zatčených. (lequipe.fr)
06.05. Je to neskutečné, řekl po postupu Dessers
Feyenoord na Stade Vélodrome v Marseille zapsal bezgólovou remízu a po výhře 3:2 z domácího utkání postoupil do finále Konferenční ligy, kde se střetne s AS Řím. "Ne vždy je to o pěkném fotbalu, ukázali jsme, že se umíme o výsledek i poprat. Teď jsme ve finále evropského poháru, kdo by si to na začátku sezony pomyslel? Je to neskutečné," prohlásil útočník Cyriel Dessers. (ČTK)
05.05. Konferenční liga - výsledky
Výsledky semifinálových odvet Konferenční ligy: AS Řím - Leicester 1:0 (11. Abraham), první zápas 1:1, postupuje AS Řím. Marseille - Feyenoord 0:0, první zápas 2:3, postupuje Feyenoord.
05.05. Marseille pokračuje bez zraněného Payeta
Marseille dohání proti Feyenoordu manko z prvního zápasu (2:3) a obejít se musí bez jednoho z klíčových hráčů. První poločas nedohrál Dimitri Payet, ofenzivně laděný fotbalista se zranil a musel střídat. (lequipe.fr)
05.05. V Marseille bylo zatčeno 20 fanoušků
Hodně napilno měla policie v Marseille. Před odvetou semifinále Evropské konferenční ligy mezi domácím Olympique a Feyenoordem bylo v noci při potyčkách zatčeno 20 fanoušků. (lequipe.fr)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
05.05.
Olympique Marseille - Feyenoord
0:0
05.05.
AS Řím - Leicester City
1:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
25.05.21:00
AS Řím - Feyenoord Rotterdam
info
Všechny zápasy
Anketa
Kdo ovládne finále Konferenční ligy?
Hlasovat