Betis porazil Granadu, ale radost mu překazil městský rival

Letošní vítěz Copa del Rey Real Betis ještě mohl v případě vítězství zaútočit na Ligu mistrů, ale zatímco on své utkání nad Granadou zvládl a vyhrál 2:0, nepomohl mu výsledek souběžně hraného zápasu mezi Atléticem a Sevillou, který skončil 1:1. Betis tak skončí nejhůř na šestém místě. Granada bude muset o svojí prvoligovou příslušnost ještě zabojovat.
15.05. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Granada ve formě bojuje s Realem Betis o definitivu záchrany

Real Betis stále nevzdává boj o Ligu mistrů, i když teď už by mu mohl pomoci jen velký zázrak. Béticos ale do poslední chvíle věří a proto návštěvníky z Granady nečeká snadný úkol. Ti ale taky musí bodovat, protože jsou pořád hodně blízko sestupovým pozicím.
14.05. | Previews | žádný komentář

Valencia s Betisem prohrála o tři góly

Nešťastné utkání sehrála na Mestalle Valencia. Los Che už jenom dohrávají sezonu, přesto chtěli doma potěšit své fanoušky a porazit čerstvého vítěze Copa del Rey. Tyto plány ale vzaly za své, když ve druhém poločase poslal Verdiblancos do vedení Willian José. Betis pak v závěru přidal další dva góly a po výhře 3:0 zůstává ve hře o Ligu mistrů, i když musí doufat v zaváhání Atlética.
10.05. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Valencia chce Betisu vrátit prohrané finále

Je to jen pár dní od doby, kdy se oba týmy proti sobě postavily ve finále Copa del Rey. A Valencia tohle důležité utkání nezvládla, byť se rvala poměrně srdnatě. V úterý večer může svému soupeři tuhle ztrátu oplatit i s úroky, protože proti němu začne vložené 36. kolo LaLigy.
09.05. | Previews | žádný komentář

Real Betis se na Atlético nedotáhne, prohrál s Barcelonou

Velkou možnost dotáhnout se na čtvrté místo propásl Real Betis. Po domácí porážce s Barcelonou 1:2 zůstává na pátém místě a jeho ztráta na Ligu mistrů se může fatální zvýšit. Góly padaly na Estadio Benito Villamarín až v závěrečné čtvrthodině. Na trefu uzdraveného Fatiho sice rychle odpověděl Bartra, ale ve čtvrté minutě nastavení vstřelil rozhodující branku Alba.
07.05. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Barcelona chce druhé místo, Béticos touží po Lize mistrů

Závěrečný duel sobotního programu slibuje hodně napínavý a snad i góly proložený zápas. Barcelona chce stvrdit druhé místo v LaLize a proti ní se postaví domácí Real Betis. A Pellegriniho svěřenci doufají ve výhru, protože ještě rozhodně nevzdali boj o Ligu mistrů.
06.05. | Previews | 1 komentář

Utkání odlišných poločasů přineslo Getafe cenný bod. Betis v honbě za Ligou mistrů ztratil

Fotbalisté Betisu nedokázali ve 34. kole španělské LaLigy překonat výborného Davida Soriu v bráně soupeře a s Getafe pouze remizovali 0:0. První půli si drželi střeleckou převahu, ale po přestávce vytuhli a pustili k šancím také domácí. Zatímco klub ze Sevilly ztratil veledůležité body v boji o účast v Lize mistrů, madridský celek se dostal o krok blíž k záchraně.
03.05. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Getafe shání body na záchranu, Betisu jde o Ligu mistrů

Getafe pomalu ale jistě směřuje za záchranou a další cenné body si může připsat v pondělí večer. To se na jeho stadionu ukáže vítěz poslední edice Copa del Rey, Real Btis. Tým, který má stále šanci na Ligu mistrů a hodlá do ní dát všechno.
02.05. | Previews | žádný komentář

Isco opustí Real Madrid, usilovat o něho hodlá Betis

Andalusii v uplynulých letech vládla Sevilla, velký výkonnostní posun směrem vzhůru ale udělal Betis a své ambice hodlá ukázat i na přestupovém poli. Čerstvý vítěz Copa del Rey bojuje o účast v Lize mistrů a i na milionářskou soutěž by rád nalákal Isca...
26.04. | Aktuality | 49 komentářů

Betis slaví po 17 letech zisk poháru. Valencia opět bez Evropy

Betis porazil ve finále Copa del Rey Valencii 2:1 po penaltách a ze zisku poháru se radoval znovu po 17 letech. Nerozhodný stav po základní hrací době zařídili už v první půli Borja Iglesias a Hugo Duro. Fotbalisté v zelenobílých dresech mohli několikrát rozhodnout po změně stran, nakonec se to však podařilo až Juanu Mirandovi v páté sérii závěrečného rozstřelu.
24.04. | Komentáře a souhrny | 19 komentářů
16.05. Betis nechá odejít Roblese a Tella
Brankář Joel Robles a křídelník Cristian Tello po letošní sezoně odejdou z Betisu. Oběma končí smlouvy, o nových se nejedná a vedení jim prodloužení podle všeho nenabídne. (marca.com)
14.05. Realu Betis už nepomůže Bravo
Claudio Bravo ve zbytku sezony nebude k dispozici Realu Betis. Chilského brankáře trápí svalové zranění, které si odnesl ze zápasu s Barcelonou. (marca.com)
13.05. Willian José přestoupí do Betisu
Willian José hostuje z Realu Sociedad v Betisu a co nevidět se stane kmenovým hráčem sevillského celku. Kluby jsou podle španělského tisku domluveny na podmínkách trvalého přestupu, vše zbývá jen oficiálně potvrdit. (mundodeportivo.com)
12.05. Lainez požádal o odchod z Betisu
Diego Lainez v lednu 2019 přestupoval z Clubu América do Betisu a španělskému klubu se nevrátila investice čtrnáct milionů eur. Mexický útočník v Seville zklamal a neprosadil se ani letos, jeho někdejší zaměstnavatel začal jednat o návratu a fotbalista není proti, vedení Betisu požádal o uvolnění. (mundodeportivo.com)
10.05. Lainez jedná s Clubem América
Diego Lainez se neprosazuje v Betisu a znovu se spekuluje o jeho odchodu. Mexický křídelník by se mohl vrátit do mateřského celku, o transferu jedná Club América. (football-espana.net)
09.05. Montoya se konečně zapojil do tréninku
Martín Montoya si konečně znovu zatrénoval se spoluhráči z Betisu. Obránce je v pořádku po vážných problémech s kotníkem, kvůli nimž začátkem ledna absolvoval operaci, letos nastoupil jenom k deseti zápasům. (marca.com)
07.05. Betis musel střídat brankáře
Real Betis hrál s Barcelonou o poločase bez branek, už od 17. minuty však jeho svatyni strážila brankářská dvojka. Claudio Bravo opouštěl bránu drže se za zadní stehenní sval. (mundodeportivo.com)
06.05. Bellerín chybí v nominaci Betisu
V nominaci Betisu na utkání s Barcelonou není Héctor Bellerín, španělský obránce má zdravotní problémy. (marca.com)
05.05. Bartra a William Carvalho jsou fit
Obránce Marc Bartra a záložník William Carvalho se zbavili zdravotních problémů. Oba přišli o duel s Getafe, nyní trénují a budou k dispozici na zápas proti Barceloně. (mundodeportivo.com)