Plzeň chce konečně zvítězit, šanci má proti Bohemians

Z relativně bezpečného vedení pád až na třetí místo. Plzni se v posledních týdnech nedaří a svou bilanci si chce vylepšit proti soupeři ze středu tabulky. Bohemians naopak minule prolomili sérii porážek.
DNES | Previews | 3 komentáře

Bohemians 1905 přehráli České Budějovice

Bohemians 1905 vyhráli utkání patnáctého ligového kola s Českými Budějovicemi 3:1. Domácí zvítězili díky trefám Keïty, Hronka a Koubka, za hosty si čestnou trefu připsal Bassey.
20.11. | Komentáře a souhrny | 2 komentáře

Bohemka po pauze vyzve Budějovice

Bohemians 1905 se v patnáctém kole české fotbalové ligy utkají s Českými Budějovicemi. Domácí jsou v tabulce až na třinácté příčce, hosté mají o šest bodů více a jsou sedmí.
19.11. | Previews | 2 komentáře

Bohemians žádali o vyřazení sudích Štěrby a Hurycha, KR jim nevyhověla

Komise rozhodčích FAČR nevyhověla žádosti Bohemians 1905 o vyřazení arbitrů Václava Štěrby a Jana Hurycha z listiny sudích pro profesionální soutěže organizované LFA. Pražský klub se cítil poškozený po ligovém utkání s Libercem, kde po chybných verdiktech videoarbitrů prohrál 1:2 a žádal trest také pro hlavního sudího sobotního duelu Marka Radinu.
10.11. | Aktuality | 121 komentářů

Záložník Vodháněl opustí Bohemians a od ledna posílí Admiru Mödling

Jan Vodháněl na konci roku skončí v Bohemians 1905, kde od února nenastupoval, a jako volný hráč zamíří do Admiry Mödling. Rakouský klub podle svého webu se čtyřiadvacetiletým záložníkem v lednu podepíše dlouhodobou smlouvu.
09.11. | Aktuality | 34 komentářů

Bohemians v ligovém zápase v Liberci dvakrát poškodili rozhodčí

Hráče Bohemians 1905 v sobotním utkání 14. kola první ligy v Liberci při porážce 1:2 dvakrát poškodily výroky sudích pod vedením hlavního arbitra Marka Radiny. Podle Komise rozhodčích FAČR neměl platit první gól Slovanu a Pražané měli kopat penaltu.
08.11. | Aktuality | 51 komentářů

Bohemians cítili po neodpískané penaltě křivdu, podle Libereckých o faul nešlo

Hráči Bohemians 1905 a jejich trenér Luděk Klusáček cítili po porážce 1:2 v Liberci ve 14. kole první ligy křivdu. Pražané byli přesvědčeni, že v 87. minutě za stavu 1:1 měli zahrávat penaltu po zákroku domácího Matěje Chaluše na Martina Dostála. Podle kouče Slovanu Luboše Kozla naopak o faul nešlo.
06.11. | Aktuality | 7 komentářů

Liberec si poradil s Bohemkou a navázal na předchozí výsledky

Třetí vítězství v řadě si připsal Liberec. V souboji s přímým konkurentem si poradil s Bohemkou 2:1, když se během závěrečné dvacetiminutovky prosadili Chaluš a Tupta. Mezitím vyrovnával Puškáč.
06.11. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Bohemians chtějí v Liberci ukončit sérii nezdarů

Liberec učinil v posledních dvou měsících značný progres a už se nemusí tolik bát záchrany. Bohemians naopak v poslední době sbírali spíše porážky, avšak poté, co minulý víkend odpočívali, se hodlají znovu nastartovat.
05.11. | Previews | 1 komentář

Bohemians zdolali Jihlavu 1:0 a jsou prvními čtvrtfinalisty poháru

Bohemians 1905 se stali prvními čtvrtfinalisty domácího poháru MOL Cupu. Pražský tým na svém hřišti porazil druholigovou Jihlavu 1:0. Jediný gól vstřelil Roman Květ v 55. minutě z penalty, první pokutový kop "Klokanů" v úvodním poločase neproměnil Vojtěch Novák.
26.10. | Aktuality | 16 komentářů
12.11. Chrudim - Bohemians 1905 0:3 (0:1)
Přípravné utkání:
Chrudim - Bohemians Praha 1905 0:3 (0:1)
Branky:
81. a 82. Ugwu, 23. Keita.
Sestava Bohemians: Le Giang (46. Bačkovský) - Vala, Kadlec (46. Köstl), Bederka (66. Levin), Kovařík (66. Vondra) - Jindřišek, Nový - Dostál (46. Vacek), Květ (46. Ugwu), Bartek (66. Lehovec) - Keita. Trenér: Klusáček. (ČTK)
26.10. Bohemians - Jihlava 1:0
Osmifinále českého poháru MOL Cupu:
Bohemians Praha 1905 - Vysočina Jihlava 1:0 (0:0)
Branka: 55. Květ z pen. Rozhodčí: Klíma - Šimáček, Slavíček.
Sestava Bohemians: Bačkovský - Dostál, Köstl, Krch, Vondra - Ljovin, Květ (90.+2 Ugwu) - Novák (77. Vacek), Hronek (77. Jindřišek), Nový (69. Fulnek) - Koubek (77. Keita). Trenér: Klusáček. (ČTK)
08.10. Bohemians 1905 - Dukla 3:4
Přípravné utkání v Libčicích nad Vltavou:
Bohemians Praha 1905 - Dukla Praha 3:4 (1:1)
Branky:
15. Jindřišek, 76. Krch, 87. Dostál - 18. a 55. Adediran, 52. Kozel, 64. Hrubeš.
Sestava Bohemians Bačkovský - Dostál, Bederka, Vondra (46. Köstl) - Fulnek, Jindřišek, Vacek (46. Krch), Nový (68. Kadlec) - Puškáč (46. Chramosta, 68. Vondra), Necid (14. Osmančík, 46. Hronek), Ugwu (46. Keïta) Trenér: Klusáček. (ČTK)
22.09. Prostějov - Bohemians Praha 1905 0:4
3. kolo českého poháru MOL Cupu:
Prostějov - Bohemians Praha 1905 0:4 (0:0).
Branky:
68. Kovařík z pen., 73. Necid, 84. Koubek, 90.+2 Hronek.
Sestava Bohemians: Bačkovský - Nový, Köstl, Bederka, Kovařík (76. Dostál) - Fulnek (65. Vondra), Květ (65. Vacek), Ljovin, Novák (84. Hronek) - Koubek, Necid (84. Chramosta). Trenér: Klusáček. (ČTK)
25.08. Sokolov - Bohemians 1905 0:6
2. kolo českého poháru MOL Cupu:
Sokolov - Bohemians Praha 1905 0:6 (0:2)
Branky:
9. a 85. Fulnek, 35. a 51. Novák, 60. Köstl, 75. Květ.
Sestava Bohemians: Le Giang - Nový, Köstl, Krch, Bartek (75. Lehovec) - Fulnek, Jindřišek (75. Vacek), Květ (75. Ljovin), Novák (78. Hronek) - Chramosta (63. Necid), Koubek. Trenér: Klusáček. (ČTK)
17.07. Bohemians ztratili obránce Hůlku
Lukáše Hůlku čeká minimálně půlroční nucená přestávka od fotbalu. Obránce Bohemians 1905 si na rakouském soustředění přetrhl přední zkřížený vaz v koleni. (twitter.com/bohemians1905)
16.07. Bohemians Praha 1905 - Senica 5:0
Přípravné utkání v Euratsfeldu (Rakousko):
Bohemians Praha 1905 - Senica 5:0 (3:0).
Branky:
22. a 55. z pen. Chramosta, 29. Dostál, 31. Hronek, 85. Necid.
Sestava Bohemians: Bačkovský - Dostál (76. Kadlec), Köstl, Bederka, Vondra (62. Bartek) - Fulnek (76. Lehovec), Hronek (46. Novák), Vacek (62. Krch), Kovařík - Puškáč (46. Koubek), Chramosta (62. Necid). Trenér: Klusáček. (ČTK)
12.07. Bohemians Praha 1905 - Achmat Groznyj 3:1
Přípravné utkání v rakouském Ottensheimu:
Bohemians Praha 1905 - Achmat Groznyj 3:1 (1:1).
Branky:
20. Koubek, 66. Kovařík, 80. Novák - 7. Alsultanov.
Sestava Bohemians: Bačkovský - Dostál (46. Bartek), Bederka (68. Kadlec), Köstl (46. Krch), Vondra - Fulnek (65. Vacek), Ljovin, Hronek (65. Novák), Kovařík - Puškáč (46. Necid), Koubek (46. Chramosta). Trenér: Klusáček. (ČTK)
10.07. St. Pölten - Bohemians 1905 1:0
Přípravné utkání v Linci:
St. Pölten - Bohemians Praha 1905 1:0 (0:0)
Branka:
80. Hong z pen.
Sestava Bohemians:
I. poločas:
Le Giang - Bederka, Köstl, Vondra - Lehovec (21. Dostál), Květ, Novák, Kovařík - Koubek, Necid, Fulnek.
II. poločas: Le Giang - Kadlec, Krch, Hůlka (58. Fulnek) - Dostál, Hronek, Novák, Ljovin, Bartek - Chramosta, Puškáč. Trenér: Klusáček (ČTK)
07.07. Bohemians 1905 si vypůjčili Fulneka
Fotbalisty Bohemians 1905 posílil univerzál Jakub Fulnek. Pražané získali sedmadvacetiletého hráče z Mladé Boleslavi na roční hostování s opcí. Kluby o tom informovaly na svých webech. Bývalý mládežnický reprezentant Fulnek odehrál v dresu středočeského celku a Jihlavy 148 ligových zápasů, v nichž si připsal šest branek a 13 asistencí. K vršovickému celku se připojil na startu letní přípravy. "Od začátku jsem byl nadšený a zájem Bohemky mě potěšil. Poslední půlrok pro mě nebyl úplně jednoduchý a nevěděl jsem, jak to bude dál. Jsem moc rád za tuto šanci," řekl Fulnek. (ČTK)