Gündoğan má volnou ruku, City mu prý nebudou bránit v odchodu

İlkay Gündoğan dokončuje šestou a dost možná poslední sezonu v dresu Manchesteru City. Jednatřicetiletý německý záložník si podle britského tisku může hledat nové angažmá, anglický klub s ním údajně přestává počítat a dal mu svolení k odchodu...
DNES | Aktuality | 85 komentářů

Man City ztratil na West Hamu a dramatizuje se boj o titul

West Ham remizoval v duelu 37. kola Premier League s Manchesterem City 2:2 a hosté tak ještě dávají Liverpoolu šanci v boji o titul. Pokud Reds v předposledním kole nezaváhají, budou na Citizens ztrácet jediný bod. Domácí poslal do dvoubrankového vedení Bowen, hosté srovnali díky Grealishovi a vlastní brance Coufala.
15.05. | Komentáře a souhrny | 3 komentáře

Předposlední krok Man City v cestě za titulem = West Ham

West Ham United hostí ve 37. kole Premier League Manchester City. Hammers stále usilují o postup do Evropské ligy, na který ze sedmého místa ztrácí tři body a vzhledem k aktuální formě Manchesteru United by se jim to mohlo podařit. Citizens jsou na první příčce s tříbodovým náskokem na druhý Liverpool.
14.05. | Previews | 3 komentáře

Čtyřgólový De Bruyne v Man City přivítal Hålanda imitací jeho oslavy

Záložník Kevin De Bruyne, který čtyřmi brankami rozhodl o vítězství Manchesteru City 5:1 nad Wolverhamptonem a lídry tabulky přiblížil k obhajobě anglického titulu, stylově přivítal letní posilu Erlinga Hålanda. Belgický reprezentant po završení hattricku napodobil gólovou oslavu norského kanonýra.
12.05. | Aktuality | 155 komentářů

Famózní De Bruyne čtyřmi trefami pomohl Manchesteru City ke skalpu Wolves

Manchester City v dohrávce třiatřicátého kola znovu odskočil druhému Liverpoolu na rozdíl tří bodů a stále drží titulové trumfy pevně ve svých rukou. Wolverhampton mu moc odporu nekladl, především se mu pak nezdařilo jakkoli eliminovat hrozbu jménem Kevin De Bruyne, který si na své konto připsal hned čtyři branky, a to přesně během úvodních šedesáti minut.
12.05. | Komentáře a souhrny | 5 komentářů

Manchester City může proti Wolves udělat další krok k titulu

Wolverhampton hostí v dohrávce 33. kola Premier League Manchester City. Ten má na čele tabulky tříbodový náskok na druhý Liverpool, domácí jsou osmí pět bodů za postupem do Evropské konferenční ligy.
10.05. | Previews | 5 komentářů

Manchester City se dohodl s Dortmundem na příchodu kanonýra Hålanda

Norský fotbalový kanonýr Erling Håland bude od 1. července působit v Manchesteru City. Mistr anglické ligy dnes na webu oznámil, že se na přestupu jednadvacetiletého útočníka dohodl s jeho dosavadním zaměstnavatelem Borussií Dortmund. Podle krátkého klubového prohlášení zbývají ještě doladit detaily smlouvy mezi týmem a hráčem.
10.05. | Aktuality | 549 komentářů

Håland je blízko odchodu z Dortmundu do Manchesteru City

Norský fotbalový útočník Erling Håland je blízko přestupu z Dortmundu do Manchesteru City. Podle německé verze televize Sky už jednadvacetiletý kanonýr informoval vedení Borussie o svém odchodu a anglický velkoklub je připraven zaplatit jeho výstupní klauzuli ve výši 75 milionů eur (1,8 miliardy korun).
09.05. | Aktuality | 321 komentářů

Všichni v této zemi včetně médií podporují Liverpool, prohlásil Guardiola

Manažer Manchesteru City Pep Guardiola si myslí, že Liverpool v boji o anglický titul podporují všichni včetně médií kvůli tomu, jakou historii má za sebou v evropských pohárech. Zároveň si do Reds rýpl, že v anglické lize vyhráli od roku 1990 jediný titul. Citizens po nedělní výhře 5:0 nad Newcastlem vedou tabulku před Liverpoolem tři kola před koncem sezony o tři body.
09.05. | Aktuality | 218 komentářů

City převálcovali Newcastle a navýšili svůj náskok na čele tabulky

Manchester City porazil Newcastle United v utkání 36. kola Premier League 5:0 a díky zaváhání Liverpoolu navýšil svůj náskok na tři body. Proti Magpies se dvakrát trefil Raheem Sterling, po jednom gólu přidali Aymeric Laporte, Rodri a Phil Foden.
08.05. | Komentáře a souhrny | 3 komentáře
16.05. Porro bude kmenovým hráčem Sportingu
Pedro Porro dva roky hostoval z Manchesteru City v lisabonském Sportingu a dnes byl potvrzen jeho přestup do portugalského klubu. Španělský obránce podepsal tříletý kontrakt, jeho součástí je výstupní klauzule nastavená na 45 milionů eur. (abola.pt)
16.05. Citizens prý nepočítají s Gündoğanem
İlkay Gündoğan si podle tisku bude hledat nové angažmá. Německý záložník je na odchodu z Manchesteru City, vedení mu mělo sdělit, že s ním nepočítá. (dailymail.co.uk)
13.05. V Manchesteru odhalili sochu Agüerovi
Manchester City odhalil před stadionem sochu bývalého útočníka Sergia Agüera. Argentinský fotbalista je zobrazen při oslavě gólu, kterým v nastavení posledního kola sezony 2011/12 rozhodl o zisku titulu. "Velmi si toho vážím, že moje působení v Manchesteru bylo takhle oceněno. Je to opravdu výjimečné," citovala agentura DPA třiatřicetiletého Agüera, který je s 260 góly nejlepším střelcem v historii City. Proti Queens Parku však dal asi svou nejslavnější branku v manchesterském celku. City totiž tehdy k zisku prvního titulu od roku 1968 potřebovalo zvítězit, protože jeho městský rival United si poradil 1:0 se Sunderlandem. City ještě v nastavení prohrávalo 1:2, ale v 92. minutě vyrovnal někdejší teplický útočník Edin Džeko a dvě minuty nato Agüero rozhodl o vítězství. City tak ovládlo tabulku před United díky lepšímu skóre. (ČTK)
09.05. Pogba odmítl Manchester City
Manchester United s velkou pravděpodobností opustí Paul Pogba, jenž se nestane posilou městského konkurenta City. Francouzský reprezentant možný přesun k Citizens odmítl. (getfootballnewsfrance.com)
09.05. Arsenal zvažuje Sterlinga
Raheem Sterling má s Manchesterem City smlouvu do konce příští sezony a nevypadá to, že dojde k prodloužení, což přitahuje pozornost jiných klubů. Jedním z nich je Arsenal, který zvažuje možný příchod 27letého křídelníka. (sport-express.ru)
08.05. Stones, Días a Walker už City nepomohou
Manchester City se do konce sezony bude muset obejít bez Kylea Walkera, Rúbena Diase a Johna Stonese. Poslední jmenovaný si znovu natáhl zadní stehenní sval, Walker si podruhé v krátké době poranil stejný kotník a Días si rovněž léčí svalové zranění. Prohlásil to Pep Guardiola na tiskové konferenci. (skysports.com)
05.05. Walker je znovu na marodce
Jenom na sedmdesát minut se Kyle Walker vrátil do sestavy Manchesteru City - obránce včera v souboji proti Realu Madrid utrpěl další zranění a v průběhu druhého poločasu musel střídat. (abola.pt)
05.05. Guardiola vyrovnal rekord Mourinha
Manchester City včera prohrál odvetu semifinále Ligy mistrů s Realem Madrid a do finále se nepodívá. Pro manažera Pepa Guardiolu se jednalo o šesté vyřazení v semifinále, čímž vyrovnal rekordní zápis Josého Mourinha. (abola.pt)
05.05. Vyřazení musíme přijmout, řekl Guardiola
Manchester City v semifinále Ligy mistrů s Realem Madrid vyhrál první zápas a vedl i v odvetě v Madridu, španělský celek ale dvěma slepenými góly zázračně dovedl utkání do prodloužení a v něm rozhodl o postupu Karim Benzema. "Byli jsme blízko, hodně blízko, ale nedokázali jsme to. Fotbal je nevyzpytatelný, musíme to přijmout a vstřebat," řekl po vyřazení Manchesteru City manažer Pep Guardiola. (ČTK)
04.05. Real Madrid ve finále LM vyzve Liverpool
Výsledek odvety semifinále Ligy mistrů: Real Madrid - Manchester City 3:1 po prodloužení (90. a 90+1. Rodrygo, 95. z penalty Benzema - 73. Mahrez), první zápas 3:4, postupuje Real Madrid.