Chelsea dále ztrácí. Tentokrát nedokázala porazit Brighton

Chelsea po dnešní remíze ztrácí na první Citizens už dvanáct bodů, navíc má o zápas více. Seagulls jsou na klidném 9. místě. Stav 1-1 svítil na ukazateli od 60. minuty, poté co domácí Webster odpověděl na zásah Ziyecha z první půle. I přes snahu obou týmů jsme se už dalšího střeleckého úspěchu nedočkali.
18.01. | Komentáře a souhrny | 3 komentáře

Chelsea přestala vyhrávat, sérii hodlá nakopnout v Brightonu

Chelsea začala pravidelně ztrácet body, na Manchester City se dívá s už třináctibodovým odstupem a pokud nechce mít problémy s kvalifikací do Ligy mistrů, měla by se co nejdříve vrátit na vítěznou vlnu. Blues tentokráte čeká výlet do Brightonu.
18.01. | Previews | 3 komentáře

Brighton se s Palace o body podělil

Brighton remizoval v utkání 22. kola Premier League s Crystal Palace 1:1. Hosty poslal do vedení Conor Gallagher, nešťastníkem zápasu se však stal Joachim Andersen, který si tři minuty před koncem dal vlastní gól.
15.01. | Komentáře a souhrny | 5 komentářů

Brighton v předehrávce hostí Crystal Palace

V zápase 22. kola Premier League přivítá Brighton na svém stadionu Crystal Palace. Domácím patří v průběžné tabulce devátá příčka, hosté jsou dvanáctí a oba celky dělí čtyři body.
13.01. | Previews | 5 komentářů

Everton je dal v krizi, padl s Brightonem

Fotbalisté Evertonu nezvládli úvodní duel letošního roku a ve 21. kole Premier League prohráli na domácí půdě s Brightonem 2:3. Za domácí se dvakrát prosadil Anthony Gordon, za hosty se dvakrát trefil Alexis Mac Alister a jednou Daniel Burn. Toffeess tak mohou litovat neproměněné penalty Dominica Calvert-Lewina z prvního poločasu.
02.01. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Brighton míří na Everton

Everton hostí v zápase jednadvacátého kola Premier League Brighton. Domácí jsou na tom v letošním ročníku zatím překvapivě špatně a momentálně jim patří až patnácté místo. Hosté mají o pět bodů více a jsou na desáté příčce, s čímž jsou určitě spokojeni.
01.01. | Previews | 1 komentář

Brighton opět loví v Polsku, přivádí teenagera Kozłowskiho

Brighton & Hove Albion v průběhu příštího týdne oznámí zisk dalšího polského talentu. Zhruba za 8 milionů liber má do Anglie z Pogońu Szczecin přesídlit 18letá naděje Kacper Kozłowski. Brighton nejspíš poté mladého seniorského reprezentačního záložníka pro zbytek sezony odešle na hostování.
31.12.2021 | Aktuality | 20 komentářů

Chelsea se vymstil horší výkon, v závěru přišla o výhru

Chelsea doma herně a nakonec ani výsledkově nezvládla utkání proti Brightonu a zaznamenala třetí remízu z posledních čtyřech zápasů, v tomto kole dopadla jenom o něco málo lépe než Liverpool. O dva body přišli Blues až v samotném závěru.
30.12.2021 | Komentáře a souhrny | 6 komentářů

Chelsea má v plánu využít další nezdar Liverpoolu

Chelsea se vrátila na vítěznou vlnu a ve středu večer dostane možnost osamostatnit se na druhém místě tabulky. Liverpool padl v Leicesteru a Blues toho hodlají využít, proti Brightonu budou doma jasným favoritem.
28.12.2021 | Previews | 6 komentářů

Brighton přehrál Brentford a konečně zapisuje tři body

Fotbalisté Brightonu ukončili jedenáctizápasovou sérii bez vítězství, když na vlastním hřišti přehráli nováčka z Brentfordu 2:0. Domácí sice do duelu nevstoupili úplně nejlépe, postupně však přebírali otěže do svých rukou a díky dvěma brankám ze střední vzdálenosti si v první půli vybudovali komfortní dvougólový náskok. Druhá půle už sice patřila spíše hostům, ti se ale prosadit nedokázali, a tak utkání dospělo ke konečnému výsledku 2:0.
28.12.2021 | Komentáře a souhrny | žádný komentář
13.01. Man Utd chce získat Lampteyho
Tariq Lamptey je na anglickém přestupovém trhu hodně žádaným hráčem a jedním ze zájemců o jeho služby je Manchester United. Aktuálně sedmý celek Premier League má být ochotný nabídnout 30 milionů liber, Brighton však požaduje o 10 milionů vyšší sumu. (skysports.com)
09.01. Scherpen chce odejít na hostování
Brighton do konce ledna zřejmě opustí Kjell Scherpen. Náhradní brankář chce odejít na hostování, protože za první tým nastoupil jedinkrát. (vi.nl)
06.01. Østigard vypomůže Janovu
Na Apeninském poloostrově bude ve druhé polovině sezony působit Leo Østigard. Kmenový obránce Brightonu místo Stoke City zamířil na hostování do Janova CFC. (transfermarkt.de)
06.01. Locadia zamířil do Bochumi
Bochum posílil ofenzivní univerzál Jürgen Locadia. Bývalá velká naděje PSV Eindhoven přichází z Brightonu a bundesligovému nováčkovi se upsala do konce sezony. (kicker.de)
05.01. Kozłowski odvelen do Belgie
Kacper Kozłowski dle očekávání po příchodu do Brightonu jaro stráví na hostování ve spřízněném belgickém klubu Union St. Gilloise, který s Albionem sdílí majitele a aktuálně vede ligu. (skysports.com)
02.01. Connolly dohraje sezonu v Middlesbrough
Na větší herní vytížení se může těšit Aaron Connolly, útočník odešel z Brightonu na hostování do Middlesbrough. (transfermarkt.de)
31.12.2021 Kozlowski dalším Polákem v Brightonu
Brighton v průběhu příštího týdne oznámí zisk dalšího polského talentu. Zhruba za 8 milionů liber má do Anglie z Pogońu Szczecin přesídlit 18letá naděje Kacper Kozlowski, která se na jihu země potká s krajanem Jakubem Moderem. Brighton mladého záložníka nejspíš pro zbytek sezony odešle na hostování. (theathletic.com)
29.12.2021 Connolly má nakročeno do Boro
Druholigové anglické Middlesbrough je blízko dohodě o hostování irského útočníka Aarona Connollyho. Ten by měl dorazit na výpomoc do konce sezony z prvoligového Brightonu. (dailymail.co.uk)
22.12.2021 O Rodona je zájem
Newcastle United patří k zájemcům o čtyřiadvacetiletého Velšana Joea Rodona z Tottenhamu. Ten by rád vyrazil jinam minimálně na hostování, protože nedostává moc příležitostí v prvním týmu. Vedle Newcastlu o něj ale stojí podle britských médií i Brighton a situaci monitorují Watford s Leedsem. Ve hře má být půlroční hostování případně i trvalý přestup. (telegraph.co.uk, thetimes.co.uk)
16.12.2021 Manchester United - Brighton odloženo
Sobotní zápas 18. kola anglické ligy Manchester United - Brighton byl odložený. Stejně jako u dnešního utkání mezi Leicesterem City a Tottenhamem je na vině koronavirus. (lequipe.fr)