Evropská liga - tabulky

základní skupiny - skupina A

1. Bayer Leverkusen (GER) (z: 6, s: 16:9, b: 13)

2. FC Curych (SUI) (z: 6, s: 7:6, b: 10)

3. AEK Larnaka (CYP) (z: 6, s: 6:12, b: 5)

4. Ludogorec Razgrad (BUL) (z: 6, s: 5:7, b: 4)


základní skupiny - skupina B

1. Red Bull Salzburg (AUT) (z: 6, s: 17:6, b: 18)

2. Celtic FC (SCO) (z: 6, s: 6:8, b: 9)

3. RB Lipsko (GER) (z: 6, s: 9:8, b: 7)

4. Rosenborg BK (NOR) (z: 6, s: 4:14, b: 1)


základní skupiny - skupina C

1. Zenit Petrohrad (RUS) (z: 6, s: 6:5, b: 11)

2. Slavia Praha (CZE) (z: 6, s: 4:3, b: 10)

3. Girondins Bordeaux (FRA) (z: 6, s: 6:6, b: 7)

4. FC Kodaň (DEN) (z: 6, s: 3:5, b: 5)


základní skupiny - skupina D

1. Dinamo Záhřeb (CRO) (z: 6, s: 11:3, b: 14)

2. Fenerbahçe SK (TUR) (z: 6, s: 7:7, b: 8)

3. Spartak Trnava (SVK) (z: 6, s: 4:7, b: 7)

4. RSC Anderlecht (BEL) (z: 6, s: 2:7, b: 3)


základní skupiny - skupina E

1. Arsenal FC (ENG) (z: 6, s: 12:2, b: 16)

2. Sporting CP (POR) (z: 6, s: 13:3, b: 13)

3. Vorskla Poltava (UKR) (z: 6, s: 4:13, b: 3)

4. Qarabağ Ağdam (AZE) (z: 6, s: 2:13, b: 3)


základní skupiny - skupina F

1. Real Betis (ESP) (z: 6, s: 7:2, b: 12)

2. Olympiakos Pireus (GRE) (z: 6, s: 11:6, b: 10)

3. AC Milán (ITA) (z: 6, s: 12:9, b: 10)

4. F91 Dudelange (LUX) (z: 6, s: 3:16, b: 1)


základní skupiny - skupina G

1. Villarreal CF (ESP) (z: 6, s: 12:5, b: 10)

2. Rapid Vídeň (AUT) (z: 6, s: 6:9, b: 10)

3. Rangers FC (SCO) (z: 6, s: 8:8, b: 6)

4. Spartak Moskva (RUS) (z: 6, s: 8:12, b: 5)


základní skupiny - skupina H

1. Eintracht Frankfurt (GER) (z: 6, s: 17:5, b: 18)

2. SS Lazio (ITA) (z: 6, s: 9:11, b: 9)

3. Apollon Limassol (CYP) (z: 6, s: 10:10, b: 7)

4. Olympique Marseille (FRA) (z: 6, s: 6:16, b: 1)


základní skupiny - skupina I

1. KRC Genk (BEL) (z: 6, s: 14:8, b: 11)

2. Malmö FF (SWE) (z: 6, s: 7:6, b: 9)

3. Beşiktaş JK (TUR) (z: 6, s: 9:11, b: 7)

4. Sarpsborg 08 FF (NOR) (z: 6, s: 8:13, b: 5)


základní skupiny - skupina J

1. Sevilla FC (ESP) (z: 6, s: 18:6, b: 12)

2. FK Krasnodar (RUS) (z: 6, s: 8:8, b: 12)

3. Standard Lutych (BEL) (z: 6, s: 7:9, b: 10)

4. Akhisar Belediyespor (TUR) (z: 6, s: 4:14, b: 1)


základní skupiny - skupina K

1. Dynamo Kyjev (UKR) (z: 6, s: 10:7, b: 11)

2. Stade Rennes (FRA) (z: 6, s: 7:8, b: 9)

3. FC Astana (KAZ) (z: 6, s: 7:7, b: 8)

4. FK Jablonec (CZE) (z: 6, s: 6:8, b: 5)


základní skupiny - skupina L

1. Chelsea FC (ENG) (z: 6, s: 12:3, b: 16)

2. BATE Borisov (BLR) (z: 6, s: 9:9, b: 9)

3. MOL Vidi FC (HUN) (z: 6, s: 5:7, b: 7)

4. PAOK Soluň (GRE) (z: 6, s: 5:12, b: 3)


zpět na nabídku soutěže

zpět na hlavní nabídku