UEFA - Evropská liga 2021/2022 - výsledky, rozlosování

předkola - 3. předkolo - hlavní část - 1. zápasy

05.08.202117:45
FK Jablonec (CZE) - Celtic FC (SCO)
2:4
05.08.202120:00
Galatasaray SK (TUR) - St. Johnstone FC (SCO)
1:1
05.08.202120:30
Rapid Vídeň (AUT) - Anorthosis Famagusta (CYP)
3:0

předkola - 3. předkolo - hlavní část - odvety

12.08.202119:00
Anorthosis Famagusta (CYP) - Rapid Vídeň (AUT)
2:1
12.08.202120:00
St. Johnstone FC (SCO) - Galatasaray SK (TUR)
2:4
12.08.202120:45
Celtic FC (SCO) - FK Jablonec (CZE)
3:0

předkola - 3. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

03.08.202119:00
Neftçi Baku (AZE) - HJK Helsinky (FIN)
2:2
05.08.202116:00
Kairat Almaty (KAZ) - Alashkert FC (ARM)
0:0
05.08.202118:00
Omonia Nikósie (CYP) - Flora Tallinn (EST)
1:0
05.08.202118:00
Lincoln Red Imps (GIB) - Slovan Bratislava (SVK)
1:3
05.08.202120:00
NŠ Mura (SLO) - Žalgiris Vilnius (LTU)
0:0

předkola - 3. předkolo - mistrovská část - odvety

10.08.202118:00
Flora Tallinn (EST) - Omonia Nikósie (CYP)
2:2p
10.08.202120:30
Slovan Bratislava (SVK) - Lincoln Red Imps (GIB)
1:1
12.08.202117:00
Alashkert FC (ARM) - Kairat Almaty (KAZ)
3:2e
12.08.202118:00
HJK Helsinky (FIN) - Neftçi Baku (AZE)
3:0
12.08.202119:00
Žalgiris Vilnius (LTU) - NŠ Mura (SLO)
0:1

předkola - 4. předkolo - 1. zápasy

17.08.202121:00
FK Crvena Zvezda (SRB) - CFR Cluj (ROU)
4:0
18.08.202120:45
Celtic FC (SCO) - AZ Alkmaar (NED)
2:0
19.08.202119:00
Omonia Nikósie (CYP) - Royal Antverpy FC (BEL)
4:2
19.08.202119:00
Randers FC (DEN) - Galatasaray SK (TUR)
1:1
19.08.202119:00
Slavia Praha (CZE) - Legia Varšava (POL)
2:2
19.08.202120:00
NŠ Mura (SLO) - SK Sturm Graz (AUT)
1:3
19.08.202120:45
Fenerbahçe SK (TUR) - HJK Helsinky (FIN)
1:0
19.08.202121:00
Rapid Vídeň (AUT) - Zarja Luhansk (UKR)
3:0
19.08.202121:00
Olympiakos Pireus (GRE) - Slovan Bratislava (SVK)
3:0
19.08.202121:00
Rangers FC (SCO) - Alashkert FC (ARM)
1:0

předkola - 4. předkolo - odvety

26.08.202117:00
Alashkert FC (ARM) - Rangers FC (SCO)
0:0
26.08.202118:00
HJK Helsinky (FIN) - Fenerbahçe SK (TUR)
2:5
26.08.202118:30
Zarja Luhansk (UKR) - Rapid Vídeň (AUT)
2:3
26.08.202120:00
Galatasaray SK (TUR) - Randers FC (DEN)
2:1
26.08.202120:15
AZ Alkmaar (NED) - Celtic FC (SCO)
2:1
26.08.202120:30
CFR Cluj (ROU) - FK Crvena Zvezda (SRB)
1:2
26.08.202120:45
Slovan Bratislava (SVK) - Olympiakos Pireus (GRE)
2:2
26.08.202121:00
SK Sturm Graz (AUT) - NŠ Mura (SLO)
2:0
26.08.202121:00
Royal Antverpy FC (BEL) - Omonia Nikósie (CYP)
3:0p
26.08.202121:00
Legia Varšava (POL) - Slavia Praha (CZE)
2:1

základní skupiny - skupina A

16.09.202121:00
Rangers FC (SCO) - Olympique Lyon (FRA)
0:2
16.09.202121:00
Brøndby IF (DEN) - Sparta Praha (CZE)
0:0
30.09.202118:45
Sparta Praha (CZE) - Rangers FC (SCO)
1:0
30.09.202118:45
Olympique Lyon (FRA) - Brøndby IF (DEN)
3:0
21.10.202121:00
Sparta Praha (CZE) - Olympique Lyon (FRA)
3:4
21.10.202121:00
Rangers FC (SCO) - Brøndby IF (DEN)
2:0
04.11.202118:45
Olympique Lyon (FRA) - Sparta Praha (CZE)
3:0
04.11.202118:45
Brøndby IF (DEN) - Rangers FC (SCO)
1:1
25.11.202121:00
Rangers FC (SCO) - Sparta Praha (CZE)
2:0
25.11.202121:00
Brøndby IF (DEN) - Olympique Lyon (FRA)
1:3
09.12.202118:45
Sparta Praha (CZE) - Brøndby IF (DEN)
2:0
09.12.202118:45
Olympique Lyon (FRA) - Rangers FC (SCO)
1:1
 TýmZVRPSB
1.Olympique Lyon (FRA)651016:516
2.Rangers FC (SCO)62226:58
3.Sparta Praha (CZE)62136:97
4.Brøndby IF (DEN)60242:112
 TýmZVRPSB
1.Olympique Lyon (FRA)32107:17
2.Sparta Praha (CZE)32016:46
3.Rangers FC (SCO)32014:26
4.Brøndby IF (DEN)30212:42
 TýmZVRPSB
1.Olympique Lyon (FRA)33009:49
2.Rangers FC (SCO)30212:32
3.Sparta Praha (CZE)30120:51
4.Brøndby IF (DEN)30030:70

základní skupiny - skupina B

16.09.202121:00
PSV Eindhoven (NED) - Real Sociedad (ESP)
2:2
16.09.202121:00
AS Monaco (FRA) - SK Sturm Graz (AUT)
1:0
30.09.202118:45
Real Sociedad (ESP) - AS Monaco (FRA)
1:1
30.09.202118:45
SK Sturm Graz (AUT) - PSV Eindhoven (NED)
1:4
21.10.202121:00
PSV Eindhoven (NED) - AS Monaco (FRA)
1:2
21.10.202121:00
SK Sturm Graz (AUT) - Real Sociedad (ESP)
0:1
04.11.202118:45
Real Sociedad (ESP) - SK Sturm Graz (AUT)
1:1
04.11.202118:45
AS Monaco (FRA) - PSV Eindhoven (NED)
0:0
25.11.202121:00
PSV Eindhoven (NED) - SK Sturm Graz (AUT)
2:0
25.11.202121:00
AS Monaco (FRA) - Real Sociedad (ESP)
2:1
09.12.202118:45
Real Sociedad (ESP) - PSV Eindhoven (NED)
3:0
09.12.202118:45
SK Sturm Graz (AUT) - AS Monaco (FRA)
1:1
 TýmZVRPSB
1.AS Monaco (FRA)63307:412
2.Real Sociedad (ESP)62319:69
3.PSV Eindhoven (NED)62229:88
4.SK Sturm Graz (AUT)60243:102
 TýmZVRPSB
1.AS Monaco (FRA)32103:17
2.Real Sociedad (ESP)31205:25
3.PSV Eindhoven (NED)31115:44
4.SK Sturm Graz (AUT)30122:61
 TýmZVRPSB
1.AS Monaco (FRA)31204:35
2.PSV Eindhoven (NED)31114:44
 Real Sociedad (ESP)31114:44
4.SK Sturm Graz (AUT)30121:41

základní skupiny - skupina C

15.09.202116:30
Spartak Moskva (RUS) - Legia Varšava (POL)
0:1
16.09.202121:00
Leicester City (ENG) - SSC Neapol (ITA)
2:2
30.09.202118:45
Legia Varšava (POL) - Leicester City (ENG)
1:0
30.09.202118:45
SSC Neapol (ITA) - Spartak Moskva (RUS)
2:3
20.10.202116:30
Spartak Moskva (RUS) - Leicester City (ENG)
3:4
21.10.202121:00
SSC Neapol (ITA) - Legia Varšava (POL)
3:0
04.11.202118:45
Legia Varšava (POL) - SSC Neapol (ITA)
1:4
04.11.202121:00
Leicester City (ENG) - Spartak Moskva (RUS)
1:1
24.11.202116:30
Spartak Moskva (RUS) - SSC Neapol (ITA)
2:1
25.11.202121:00
Leicester City (ENG) - Legia Varšava (POL)
3:1
09.12.202118:45
Legia Varšava (POL) - Spartak Moskva (RUS)
0:1
09.12.202118:45
SSC Neapol (ITA) - Leicester City (ENG)
3:2
 TýmZVRPSB
1.Spartak Moskva (RUS)631210:910
2.SSC Neapol (ITA)631215:1010
3.Leicester City (ENG)622212:118
4.Legia Varšava (POL)62044:116
 TýmZVRPSB
1.SSC Neapol (ITA)32018:56
2.Leicester City (ENG)31206:45
3.Legia Varšava (POL)31022:53
4.Spartak Moskva (RUS)31025:63
 TýmZVRPSB
1.Spartak Moskva (RUS)32105:37
2.SSC Neapol (ITA)31117:54
3.Leicester City (ENG)31026:73
4.Legia Varšava (POL)31022:63

základní skupiny - skupina D

16.09.202121:00
Olympiakos Pireus (GRE) - Royal Antverpy FC (BEL)
2:1
16.09.202121:00
Eintracht Frankfurt (GER) - Fenerbahçe SK (TUR)
1:1
30.09.202118:45
Royal Antverpy FC (BEL) - Eintracht Frankfurt (GER)
0:1
30.09.202118:45
Fenerbahçe SK (TUR) - Olympiakos Pireus (GRE)
0:3
21.10.202118:45
Fenerbahçe SK (TUR) - Royal Antverpy FC (BEL)
2:2
21.10.202121:00
Eintracht Frankfurt (GER) - Olympiakos Pireus (GRE)
3:1
04.11.202118:45
Olympiakos Pireus (GRE) - Eintracht Frankfurt (GER)
1:2
04.11.202121:00
Royal Antverpy FC (BEL) - Fenerbahçe SK (TUR)
0:3
25.11.202121:00
Olympiakos Pireus (GRE) - Fenerbahçe SK (TUR)
1:0
25.11.202121:00
Eintracht Frankfurt (GER) - Royal Antverpy FC (BEL)
2:2
09.12.202118:45
Royal Antverpy FC (BEL) - Olympiakos Pireus (GRE)
1:0
09.12.202118:45
Fenerbahçe SK (TUR) - Eintracht Frankfurt (GER)
1:1

základní skupiny - skupina E

16.09.202118:45
Galatasaray SK (TUR) - SS Lazio (ITA)
1:0
16.09.202118:45
Lokomotiv Moskva (RUS) - Olympique Marseille (FRA)
1:1
30.09.202121:00
SS Lazio (ITA) - Lokomotiv Moskva (RUS)
2:0
30.09.202121:00
Olympique Marseille (FRA) - Galatasaray SK (TUR)
0:0
21.10.202118:45
SS Lazio (ITA) - Olympique Marseille (FRA)
0:0
21.10.202121:00
Lokomotiv Moskva (RUS) - Galatasaray SK (TUR)
0:1
04.11.202118:45
Galatasaray SK (TUR) - Lokomotiv Moskva (RUS)
1:1
04.11.202121:00
Olympique Marseille (FRA) - SS Lazio (ITA)
2:2
25.11.202118:45
Galatasaray SK (TUR) - Olympique Marseille (FRA)
4:2
25.11.202118:45
Lokomotiv Moskva (RUS) - SS Lazio (ITA)
0:3
09.12.202121:00
SS Lazio (ITA) - Galatasaray SK (TUR)
0:0
09.12.202121:00
Olympique Marseille (FRA) - Lokomotiv Moskva (RUS)
1:0
 TýmZVRPSB
1.Galatasaray SK (TUR)63307:312
2.SS Lazio (ITA)62317:39
3.Olympique Marseille (FRA)61416:77
4.Lokomotiv Moskva (RUS)60242:92
 TýmZVRPSB
1.Galatasaray SK (TUR)32106:37
2.SS Lazio (ITA)31202:05
3.Olympique Marseille (FRA)31203:25
4.Lokomotiv Moskva (RUS)30121:51
 TýmZVRPSB
1.Galatasaray SK (TUR)31201:05
2.SS Lazio (ITA)31115:34
3.Olympique Marseille (FRA)30213:52
4.Lokomotiv Moskva (RUS)30121:41

základní skupiny - skupina F

16.09.202118:45
FC Midtjylland (DEN) - Ludogorec Razgrad (BUL)
1:1
16.09.202118:45
FK Crvena Zvezda (SRB) - SC Braga (POR)
2:1
30.09.202121:00
Ludogorec Razgrad (BUL) - FK Crvena Zvezda (SRB)
0:1
30.09.202121:00
SC Braga (POR) - FC Midtjylland (DEN)
3:1
21.10.202118:45
Ludogorec Razgrad (BUL) - SC Braga (POR)
0:1
21.10.202118:45
FC Midtjylland (DEN) - FK Crvena Zvezda (SRB)
1:1
04.11.202121:00
SC Braga (POR) - Ludogorec Razgrad (BUL)
4:2
04.11.202121:00
FK Crvena Zvezda (SRB) - FC Midtjylland (DEN)
0:1
25.11.202118:45
FC Midtjylland (DEN) - SC Braga (POR)
3:2
25.11.202118:45
FK Crvena Zvezda (SRB) - Ludogorec Razgrad (BUL)
1:0
09.12.202121:00
Ludogorec Razgrad (BUL) - FC Midtjylland (DEN)
0:0
09.12.202121:00
SC Braga (POR) - FK Crvena Zvezda (SRB)
1:1
 TýmZVRPSB
1.FK Crvena Zvezda (SRB)63216:411
2.SC Braga (POR)631212:910
3.FC Midtjylland (DEN)62317:79
4.Ludogorec Razgrad (BUL)60243:82
 TýmZVRPSB
1.SC Braga (POR)32108:47
2.FK Crvena Zvezda (SRB)32013:26
3.FC Midtjylland (DEN)31205:45
4.Ludogorec Razgrad (BUL)30120:21
 TýmZVRPSB
1.FK Crvena Zvezda (SRB)31203:25
2.FC Midtjylland (DEN)31112:34
3.SC Braga (POR)31024:53
4.Ludogorec Razgrad (BUL)30123:61

základní skupiny - skupina G

16.09.202118:45
Bayer Leverkusen (GER) - Ferencvárosi TC (HUN)
2:1
16.09.202118:45
Real Betis (ESP) - Celtic FC (SCO)
4:3
30.09.202121:00
Celtic FC (SCO) - Bayer Leverkusen (GER)
0:4
30.09.202121:00
Ferencvárosi TC (HUN) - Real Betis (ESP)
1:3
19.10.202116:30
Celtic FC (SCO) - Ferencvárosi TC (HUN)
2:0
21.10.202118:45
Real Betis (ESP) - Bayer Leverkusen (GER)
1:1
04.11.202121:00
Bayer Leverkusen (GER) - Real Betis (ESP)
4:0
04.11.202121:00
Ferencvárosi TC (HUN) - Celtic FC (SCO)
2:3
25.11.202118:45
Bayer Leverkusen (GER) - Celtic FC (SCO)
3:2
25.11.202118:45
Real Betis (ESP) - Ferencvárosi TC (HUN)
2:0
09.12.202121:00
Celtic FC (SCO) - Real Betis (ESP)
3:2
09.12.202121:00
Ferencvárosi TC (HUN) - Bayer Leverkusen (GER)
1:0
 TýmZVRPSB
1.Bayer Leverkusen (GER)641114:513
2.Real Betis (ESP)631212:1210
3.Celtic FC (SCO)630313:159
4.Ferencvárosi TC (HUN)61055:123
 TýmZVRPSB
1.Bayer Leverkusen (GER)33009:39
2.Real Betis (ESP)32107:47
3.Celtic FC (SCO)32015:66
4.Ferencvárosi TC (HUN)31024:63
 TýmZVRPSB
1.Bayer Leverkusen (GER)31115:24
2.Celtic FC (SCO)31028:93
3.Real Betis (ESP)31025:83
4.Ferencvárosi TC (HUN)30031:60

základní skupiny - skupina H

16.09.202118:45
Dinamo Záhřeb (CRO) - West Ham United (ENG)
0:2
16.09.202118:45
Rapid Vídeň (AUT) - KRC Genk (BEL)
0:1
30.09.202121:00
KRC Genk (BEL) - Dinamo Záhřeb (CRO)
0:3
30.09.202121:00
West Ham United (ENG) - Rapid Vídeň (AUT)
2:0
21.10.202118:45
Rapid Vídeň (AUT) - Dinamo Záhřeb (CRO)
2:1
21.10.202121:00
West Ham United (ENG) - KRC Genk (BEL)
3:0
04.11.202118:45
KRC Genk (BEL) - West Ham United (ENG)
2:2
04.11.202121:00
Dinamo Záhřeb (CRO) - Rapid Vídeň (AUT)
3:1
25.11.202118:45
Dinamo Záhřeb (CRO) - KRC Genk (BEL)
1:1
25.11.202118:45
Rapid Vídeň (AUT) - West Ham United (ENG)
0:2
09.12.202121:00
KRC Genk (BEL) - Rapid Vídeň (AUT)
0:1
09.12.202121:00
West Ham United (ENG) - Dinamo Záhřeb (CRO)
0:1
 TýmZVRPSB
1.West Ham United (ENG)641111:313
2.Dinamo Záhřeb (CRO)63129:610
3.Rapid Vídeň (AUT)62044:96
4.KRC Genk (BEL)61234:105
 TýmZVRPSB
1.West Ham United (ENG)32015:16
2.Dinamo Záhřeb (CRO)31114:44
3.Rapid Vídeň (AUT)31022:43
4.KRC Genk (BEL)30122:61
 TýmZVRPSB
1.West Ham United (ENG)32106:27
2.Dinamo Záhřeb (CRO)32015:26
3.KRC Genk (BEL)31112:44
4.Rapid Vídeň (AUT)31022:53

předkolo - 1. zápasy

17.02.202218:45
FC Barcelona (ESP) - SSC Neapol (ITA)
1:1
17.02.202218:45
Borussia Dortmund (GER) - Rangers FC (SCO)
2:4
17.02.202218:45
Sheriff Tiraspol (MDA) - SC Braga (POR)
2:0
17.02.202218:45
Zenit Petrohrad (RUS) - Real Betis (ESP)
2:3
17.02.202221:00
Atalanta Bergamo (ITA) - Olympiakos Pireus (GRE)
2:1
17.02.202221:00
FC Porto (POR) - SS Lazio (ITA)
2:1
17.02.202221:00
RB Lipsko (GER) - Real Sociedad (ESP)
2:2
17.02.202221:00
Sevilla FC (ESP) - Dinamo Záhřeb (CRO)
3:1

předkolo - odvety

24.02.202218:45
Olympiakos Pireus (GRE) - Atalanta Bergamo (ITA)
0:3
24.02.202218:45
SS Lazio (ITA) - FC Porto (POR)
2:2
24.02.202218:45
Real Sociedad (ESP) - RB Lipsko (GER)
1:3
24.02.202218:45
Dinamo Záhřeb (CRO) - Sevilla FC (ESP)
1:0
24.02.202221:00
SSC Neapol (ITA) - FC Barcelona (ESP)
2:4
24.02.202221:00
Rangers FC (SCO) - Borussia Dortmund (GER)
2:2
24.02.202221:00
SC Braga (POR) - Sheriff Tiraspol (MDA)
3:0p
24.02.202221:00
Real Betis (ESP) - Zenit Petrohrad (RUS)
0:0

osmifinále - 1. zápasy

09.03.202218:45
FC Porto (POR) - Olympique Lyon (FRA)
0:1
09.03.202218:45
Real Betis (ESP) - Eintracht Frankfurt (GER)
1:2
10.03.202218:45
Sevilla FC (ESP) - West Ham United (ENG)
1:0
10.03.202218:45
RB Lipsko (GER) - Spartak Moskva (RUS)
neh.
10.03.202221:00
Rangers FC (SCO) - FK Crvena Zvezda (SRB)
3:0
10.03.202221:00
SC Braga (POR) - AS Monaco (FRA)
2:0
10.03.202221:00
Atalanta Bergamo (ITA) - Bayer Leverkusen (GER)
3:2
10.03.202221:00
FC Barcelona (ESP) - Galatasaray SK (TUR)
0:0

osmifinále - odvety

17.03.202218:45
FK Crvena Zvezda (SRB) - Rangers FC (SCO)
2:1
17.03.202218:45
AS Monaco (FRA) - SC Braga (POR)
1:1
17.03.202218:45
Bayer Leverkusen (GER) - Atalanta Bergamo (ITA)
0:1
17.03.202218:45
Galatasaray SK (TUR) - FC Barcelona (ESP)
1:2
17.03.202221:00
Olympique Lyon (FRA) - FC Porto (POR)
1:1
17.03.202221:00
West Ham United (ENG) - Sevilla FC (ESP)
2:0e
17.03.202221:00
Spartak Moskva (RUS) - RB Lipsko (GER)
neh.
17.03.202221:00
Eintracht Frankfurt (GER) - Real Betis (ESP)
1:1e

čtvrtfinále - 1. zápasy

07.04.202218:45
RB Lipsko (GER) - Atalanta Bergamo (ITA)
1:1
07.04.202221:00
SC Braga (POR) - Rangers FC (SCO)
1:0
07.04.202221:00
Eintracht Frankfurt (GER) - FC Barcelona (ESP)
1:1
07.04.202221:00
West Ham United (ENG) - Olympique Lyon (FRA)
1:1

čtvrtfinále - odvety

14.04.202218:45
Atalanta Bergamo (ITA) - RB Lipsko (GER)
0:2
14.04.202221:00
Rangers FC (SCO) - SC Braga (POR)
3:1e
14.04.202221:00
FC Barcelona (ESP) - Eintracht Frankfurt (GER)
2:3
14.04.202221:00
Olympique Lyon (FRA) - West Ham United (ENG)
0:3

semifinále - 1. zápasy

28.04.202221:00
RB Lipsko (GER) - Rangers FC (SCO)
1:0
28.04.202221:00
West Ham United (ENG) - Eintracht Frankfurt (GER)
1:2

semifinále - odvety

05.05.202221:00
Rangers FC (SCO) - RB Lipsko (GER)
3:1
05.05.202221:00
Eintracht Frankfurt (GER) - West Ham United (ENG)
1:0

finále

18.05.202221:00
Eintracht Frankfurt (GER) - Rangers FC (SCO)
2:1p
19.05. Nejlepším hráčem finále byl zvolen Trapp
Kevin Trapp dostal cenu pro nejlepšího hráče finále Evropské ligy. Frankfurt nakonec porazil Rangers a německý brankář zářil v závěru, nejprve zlikvidoval tutovku Ryana Kenta a zachránil německému klubu penaltový rozstřel, v němž si na něj jako jediný ze všech střelců nepřišel Aaron Ramsey. (sport-express.ru)
19.05. Frankfurt napodobil Villarreal a Chelsea
Frankfurt opanoval Evropskou ligu a k triumfu dokráčel bez jediné porážky, to se v minulosti povedlo jenom Villarrealu a Chelsea. Německý klub sehrál celkem třináct zápasů, v březnu zaváhal proti Betisu, postup si ale nakonec vybojoval v prodloužení. (sport-express.ru)
18.05. Evropskou ligu vyhrál Frankfurt
Výsledek finále Evropské ligy: Frankfurt - Rangers 1:1 i po prodloužení, 5:4 na penalty (69. Borré - 57. Aribo).
18.05. V Seville se bude prodlužovat
Výsledek finále Evropské ligy: Frankfurt - Rangers 1:1 (69. Borré - 57. Aribo), prodlužuje se.
18.05. Tuta si poranil stehenní sval
V Seville se hraje finále Evropské ligy mezi Frankfurtem a Rangers a tento duel nedohraje Tuta, obránce německého klubu si poranil stehenní sval.
18.05. V Seville zatím branka nepadla
Poločasový výsledek finále Evropské ligy: Frankfurt - Rangers 0:0.
18.05. Sestavy: Frankfurt - Rangers
Základní sestavy pro finále Evropské ligy:
Frankfurt:
Trapp - Tuta, Touré, Ndicka - Knauff, Sow, Rode, Kostić - Lindström, Kamada - Borré.
Rangers: McGregor - Tavernier, Goldson, Bassey, Barišić - Jack, Lundstram - Kent, Wright, Kamara - Aribo.
18.05. Policie zatkla pět fanoušků Frankfurtu
Policie v Seville má napilno a už zatkla pět fanoušků Frankfurtu. Německý klub dnes čeká finále Evropské ligy proti Rangers a jeho příznivci se dopustili výtržností, několik skupinek napadlo i fanoušky skotského celku. (mundodeportivo.com)
17.05. Roofe bude k dispozici Rangers
Rangers FC se před zítřejším finále Evropské ligy vrací Kemar Roofe. Devětadvacetiletý útočník se zotavil z neupřesněných zdravotních problémů. (vi.nl)
17.05. Smartwings pomůže s dopravou na finále EL
Český letečtí dopravci Smartwings a ČSA vypraví tento týden 11 speciálních letů do dějiště fotbalového finále Evropské ligy ve španělské Seville. Dopravci by měli přepravit kolem 2500 fanoušků ze Skotska a Německa. ČTK to dnes sdělila mluvčí Smartwings Group Vladimíra Dufková. Finále Evropské ligy se uskuteční ve středu večer, o trofej se utkají skotští Rangers a německý Eintracht Frankfurt. První lety dopravci vypravili v pondělí, další budou pokračovat až do čtvrtka. Aerolinky k tomu využijí celkem sedm letadel, šest z nich bude v barvách Smartwings a jedno pak od ČSA. (ČTK)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
18.05.
Eintracht Frankfurt - Rangers FC
2:1p
Všechny zápasy
Následující zápasy
nenalezeny žádné zápasy
Anketa
Kdo zvítězí ve finále Evropské ligy?
Eintracht Frankfurt (173 / 84%)
Rangers (33 / 16%)
Anketa byla ukončena!