Chorvatsko nadále povede Dalić, úspěšný kouč prodloužil smlouvu do Eura 2024

08.12.2021 12:31 - Aktuality
Zlatko Dalić (© twitter.com)
 
Zlatko Dalić zůstane i pro další kvalifikační cyklus trenérem chorvatské reprezentace. Úspěšný kouč, jenž před třemi lety získal s národním týmem historickou stříbrnou medaili na světovém šampionátu v Rusku, prodloužil smlouvu až do Eura 2024.

Pětapadesátiletý Dalić vede chorvatskou reprezentaci od roku 2017 a jako první kouč v historii s ní postoupil na tři velké turnaje v řadě. Úřadující vicemistři světa nebudou chybět ani za rok v Kataru.

"Několikrát jsem zopakoval, že pro mě neexistuje větší pocta než vést chorvatský národní tým. I když je tahle práce spojená s velkým tlakem a zodpovědností, poslední měsíce mě utvrdily v tom, že tým je na správné cestě," uvedl Dalić na webu národního svazu.

"Zlatkovi jsme všichni vděční za to, co s týmem dokázal na šampionátu v Rusku, ale i v dalších letech potvrdil, že je pro tuhle práci ten pravý. Splnil všechny cíle, prodloužení kontraktu je jen další logický krok," dodal prezident svazu Marijan Kustić.
Autor: ČTK
Počet zobrazení: 616
Komentáře (2 / 0 nových)
kattos
08.12.2021 12:45
#
Y.N.W.A
08.12.2021 14:26
#
Na to, že už je druhá zlatá generace skoro pryč, tak stále dobrý výsledky
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
Našli jste v článku chybu? Můžete nám ji oznámit.