Ronaldo byl zvolen nejlepším hráčem loňské sezony italské ligy

03.12.2019 09:31

Lionel Messi si včera převzal svůj už šestý Zlatý míč a přítomen u toho nebyl Cristiano Ronaldo. Ten dal přednost galavečeru, na němž byli oceněni nejlepší hráči loňského ročníku italské Serie A a portugalský reprezentant byl hodně vidět, domů si odnesl několik cen včetně té nejprestižnější...

Ronaldo loni v létě odešel z Realu Madrid do Juventusu a 21 góly mu pomohl k další obhajobě mistrovského titulu. Odměnou se mu nyní stalo nejen ocenění pro nejlepšího útočníka sezony, ale také nejlepšího hráče.

"Pokusím se mluvit italsky. Jsem pyšný na to, že mě považují za nejlepšího útočníka v Itálii. Děkuji spoluhráčům a fotbalistům, kteří mi dali hlas. Po necelých dvou letech v Itálii mohu říct, že Serie A je hodně náročnou soutěží. Děkuji všem za to, že mě volili a snad to za rok bude stejné," prohlásil po své korunovaci.

Ocenění Gran Gala del Calcio 2019:
Nejlepší hráč: Cristiano Ronaldo (Juventus)
Nejlepší trenér: Gian Piero Gasperini (Atalanta)
Nejlepší rozhodčí: Gianluca Rocchi
Nejlepší gól: Fabio Quagliarella (Sampdoria proti Neapoli)
Nejlepší tým: Atalanta
Ideální sestava: Samir Handanović (Inter) - Aleksandar Kolarov (AS Řím), Giorgio Chiellini (Juventus), Kalidou Koulibaly (Neapol), João Cancelo (Juventus) - Miralem Pjanić (Juventus), Josip Iličić (Atalanta), Nicolo Barella (Cagliari) - Fabio Quagliarella (Sampdoria), Cristiano Ronaldo (Juventus), Duván Zapata (Atalanta).

zpět na předchozí stránku

zpět na hlavní nabídku