Ramose potkaly další komplikace a opět musí odložit debut v PSG

13.10. 22:21

Paris Saint-Germain v průběhu letošního léta získal několik zajímavých posil a hned dvě z nich začaly nové angažmá zraněními. Lionel Messi je po problémech s kolenem už v pořádku, na marodce naopak nadále zůstává Sergio Ramos, španělského obránce stále trápí lýtko...

Bývalý stoper Realu Madrid od července laboruje se svalovým problémem a datum jeho debutu v dresu francouzského vicemistra bylo opakovaně posunuto. Začátkem tohoto týdne to už vypadalo, že španělský reprezentant bude připraven na utkání s Angers, dnešní informace už tak příznivé nejsou a Ramos podle nich zůstává mimo hru.

"Sami nevíme, kdy bude k dispozici. Ačkoli ale nemáme stanovený žádný přesný termín, tak jsme optimisty a věříme, že ke každodenní rutině se vrátí už hodně brzy. Chce hrát, my ale nechceme nic uspěchat," řekl už před dvěma týdny trenér Mauricio Pochettino.

PSG začalo sezonu velmi dobře a v domácí nejvyšší soutěži ztratilo první body až před říjnovou reprezentační pauzou. V Lize mistrů na úvod ztratilo v Bruggách (1:1), aby si následně spravilo náladu proti Manchesteru City.

zpět na předchozí stránku

zpět na hlavní nabídku