Nemám v plánu opustit Paris Saint-Germain, oznámil Verratti

15.04. 20:56

Marco Verratti dlouhodobě patří k oporám Paris Saint-Germain, na čemž by se ani do budoucna nemělo nic změnit. Italský reprezentant uvedl, že nemyslí na odchod ze svého současného působiště...

Šestadvacetiletý odchovanec Pescary dorazil do hlavního města Francie před necělými sedmi lety, během nichž se postupně zařadil k hlavním tahounům ambiciózního klubu.

Paris Saint-Germain je během uplynulých let největším favoritem Ligue 1, což potvrzuje i letos, kdy má namířeno k dalšímu titulu. Ten by byl pro Verrattiho již šestým v pořadí.

Jednatřicetinásobný reprezentant Itálie je však stále spojován s odchodem, přičemž nejvíce se mluví o velkoklubech z Anglie nebo Španělska. Sám Verratti ale na změnu dresu nemyslí. "Pokud mě nebude chtít klub prodat, zůstanu hráčem PSG," potvrdil Verratti pro "Téléfoot".

Jedním z důvodů, které by údajně měly vést Verrattiho k myšlenkám o odchodu, jsou neúspěchy PSG v milionářské Lize mistrů. Tam neuspěl bohatý celek ani letos, když po úvodním vítězství 2:0 nezvládl odvetu osmifinále s Manchesterem United a vypadl po prohře 1:3.

"Fanoušci jsou pochopitelně zklamaní. Kdybychom takový zápas hráli desetkrát, devětkrát bychom vyhráli," nepochybuje středopolař. "Nepotřebujeme velké změny. Máme skvělého trenéra a nejlepší světové hráče v podobě Neymara a Kyliana Mbappého," uvedl Verratti.

zpět na předchozí stránku

zpět na hlavní nabídku