Mihajlović si kvůli odstupnému stěžoval u UEFA na Sporting

30.04. 19:44

Trenér Siniša Mihajlović pohrozil Sportingu Lisabon, že se u vedení UEFA zasadí, aby byl vyloučen z evropských pohárů. Portugalský klub, ve kterém současný kouč Boloni strávil kratičké angažmá v roce 2018, mu stále nevyplatil odstupné tři miliony eur (asi 81 milionů korun).

Mihajlović se Sportingem podepsal tříletou smlouvu, v klubu ale po výměně vedení strávil pouhých devět dní a byl propuštěn. S lisabonským celkem se poté úspěšně soudil o odstupné. "Sporting mi stále nevyplatil peníze, které mi dluží. Od začátku roku, kdy uznal, že na odstupné mám nárok, nedělal nic jiného, než platbu zdržoval," uvedl Mihajlović v prohlášení.

"V posledních měsících přišel s několika návrhy, ale když se ukázalo, že jde pouze o zdržovací taktiku, rozhodli jsme se obrátit na UEFA," přidal Mihajlović. "Teprve poté Sporting poslal část peněz. To je nepřijatelné a pokud budu muset, udělám všechno pro to, abych peníze dostal, i kdyby to mělo znamenat vyloučení Sportingu z evropských pohárů," uvedl srbský kouč.

zpět na předchozí stránku

zpět na hlavní nabídku