Lazaro se popere o místo v Interu, Conteho chce přesvědčit o svých kvalitách

10.10.2019 17:25

Valentino Lazaro na přelomu června a července přestoupil z berlínské Herthy do Interu Milán a první část angažmá v Itálii si jistě představoval jinak. Rakouskému křídlu se nedaří, vysedává na lavičce náhradníků a tisk už spekuluje o rychlém odchodu, sám fotbalista je ale připraven se o svou šanci v Nerazzurri poprat...

Inter za Lazara zaplatil 22 milionů eur a hráč své angažmá na Apeninském poloostrově začal svalovým zraněním. Debut si na své konto připsal v polovině září během souboje se Slavií, od té doby se ovšem na hřiště nepodíval a vysedává mezi náhradníky.

V tisku se už začínají rojit spekulace a ty informují o možném návratu rakouského reprezentanta do Berlína, vyloučeno údajně není hostování v Hertě.

"Musím trenérovi (Antonio Conte) ukázat, že jsem tak dobrý, aby mě nemohl nechávat sedět na lavičce. Všichni chtějí hrát v každém zápase a rovněž já jsem ambiciózní, těším se na svůj další růst. Minulý týden proti nám stáli Messi a Cristiano Ronaldo a to jsou další důležité kroky v mojí kariéře. Stále je mi jen 23 a teprve začínám," prohlásil Lazaro.

"Italský fotbal je taktičtější, po trénincích zůstáváme na trávníku několik dalších hodin a studujeme taktické mechanismy. Co se týče přístupu, preferuji útok a mým snem je to, abych ve třiceti nebo pětatřiceti letech mohl říct, že jsem se stal tím nejlepším možným Lazarem," dodal.

zpět na předchozí stránku

zpět na hlavní nabídku