Higuaín nikdy nepřemýšlel o odchodu z Juventusu

12.09.2019 18:21

Gonzalo Higuaín prý neměl během léta ani na chvíli myšlenky na to, že by měl opustit Juventus. Přestože v médiích se během přestupního termínu objevovaly informace o námluvách s AS Řím, Higuaín chtěl celou dobu zůstat v Turíně.

"Od chvíle, co jsem se do Turína vrátil, jsem měl naprosto jasnou hlavu. Chtěl jsem zůstat v Juventusu, řekl Higuaín pro Sky Italia.

"Upřímně, nikdo mi nic nesliboval. Přišel jsem, snažil jsem se pracovat co nejlíp a ukázat, že stojím za to, aby si mě nechali. Juventus je skvělý klub, se skvělými fanoušky. Jsem šťastný, že za něj mohu hrát," dodal argentinský útočník, který strávil jaro na hostování v Chelsea, kde jej vedl současný kouč Juventusu Maurizio Sarri.

Novou kapitolu v Turíně začal s novým číslem na zádech. Místo devítky nosí nyní jednadvacítku. "Byla to moje volba. Jednadvacátého se narodila moje dcera," vysvětlil jednatřicetiletý útočník.

Higuaín si nakonec místo v kádru Juventusu vybojoval a po letech se znovu v jednom týmu sešel s Cristianem Ronaldem, s nímž se potkal i v Realu Madrid. "Když jsem s ním hrál naposledy, tak byl mladší. Teď je z něj ale mnohem komplexnější hráč. Neskutečně vyrostl díky svým ambicím a touze vyhrát všechno, co může a stanovit nové rekordy. Jsem vážně moc rád, že s ním zase můžu být v jednom týmu," dodal Higuaín.

zpět na předchozí stránku

zpět na hlavní nabídku