Budoucnost nezávisí na mně, říká útočník Silva

14.02. 17:56

Výhradně na výkony v dresu Eintrachtu Frankfurt se koncentruje André Silva. Portugalský útočník v německém celku hostuje z AC Milán a platit to bude rovněž v příštím ligovém ročníku. Další budoucnost pak neplánuje, uvědomuje si, že rozhodovat o ní budou jiní...

Frankfurt si Silvovy služby začátkem září zajistil do června 2021 a fotbalista zatím nastoupil k osmnácti soutěžním zápasům, v nichž dal pět branek.

"Chci růst jako hráč i jako člověk. Soustředím se jenom na současnost a snažím se vytěžit maximum z příležitostí, které dostanu. Vůči AC Milán stále chovám velký obdiv, ale co se týče budoucnosti, ta nezávisí na mně," prohlásil Silva.

24letý Silva dříve střílel góly za FC Porto a odměnou mu byl přestup do AC Milán, kde se nedokázal prosadit do základní sestavy a u loni byl zapůjčen do Sevilly. Za Rossoneri dal jenom dvě ligové branky.

"Byla to krátká zkušenost bez jakékoli kontinuity. Samozřejmě že kdybych nastupoval pravidelněji, měl bych i větší sebevědomí. Ta zkušenost mi pomohla vyrůst," vrací se k době strávené na severu Itálie.

zpět na předchozí stránku

zpět na hlavní nabídku