AC Milán řešil potíže s brankáři, zraněného Maignana nahradí Mirante

13.10. 20:36

Nepříjemnosti s obsazením brankářských postů muselo v první polovině tohoto týdne řešit vedení milánského AC. Mezi tyčemi slavného italského klubu se jen tak neobjeví letní posila z Lille Mike Maignan, jehož by do jisté míry měl nahradit Antonio Mirante...

Maignan v letošní sezoně ještě nevynechal ani minutu, přestože zranění utrpěl již před čtrnácti dny. V utkání s Atléticem Madrid mu hostující útočník Luis Suárez šlápl na ruku a brankář duel dochytal, o několik dní později pak nastoupil i proti Atalantě. Přetrvávající bolesti si ale vyžádaly další vyšetření a to odhalilo zlomeninu zápěstí, kterou nyní musela spravit operace. Příjemná není ani délka absence, gólman se na trávníky vrátí až koncem prosince.

Rossoneri na to rychle zareagovali a přivedli Antonia Miranteho. Již 38letý brankář byl od odchodu z AS Řím volným hráčem a na severu Itálie podepsal smlouvu do konce sezony, součástí dohody je opce na další rok.

Maignan není jediným brankářem na marodce AC Milán, po operaci kolena chybí a až do ledna chybět bude Alessandro Plizzari. Z původní trojice zůstal fit jen Ciprian Tătăruşanu, který nyní dočasně přebere pozici jedničky.

zpět na předchozí stránku

zpět na hlavní nabídku