Soud poslal Peltu za dotace do vězení na šest let, Kratochvílovou na 6,5 roku

Bývalý šéf českého fotbalu Miroslav Pelta dostal za zmanipulování sportovních dotací šest let vězení, pětiletý zákaz činnosti ve statutárních orgánech korporací a pětimilionový peněžitý trest. Někdejší náměstkyni ministerstva školství Simonu Kratochvílovou poslal soud do vězení na 6,5 roku, na šest let jí zakázal výkon funkcí ve veřejné správě a dal jí ještě dvoumilionový peněžitý trest. Dnešní rozsudek není pravomocný. Pelta, Kratochvílová i státní zastupitelství se proti němu na místě odvolali.  
VČERA | Aktuality | 195 komentářů
 

Slavia si chce s Teplicemi upevnit vedení v lize, Spartu čeká Liberec

Základní část první ligy se o víkendu 16. kolem přehoupne do své druhé poloviny. Obhájce titulu Slavia přivítá poslední tým tabulky Teplice a bude si chtít upevnit první místo. Slovácko bude hájit nečekanou druhou příčku v zápase v Českých Budějovicích a třetí Plzeň se proti Bohemians 1905 pokusí vrátit na vítěznou vlnu stejně jako čtvrtá Sparta proti rozjetému Liberci.  
VČERA | Aktuality | žádný komentář
 

Pelta označil rozsudek za poločas, podle Jansty chybovalo ministerstvo

Bývalý šéf českého fotbalu Miroslav Pelta označil dnešní rozhodnutí soudu v kauze sportovních dotací za "poločas". Proti rozsudku se hned na místě odvolal, stejně jako někdejší náměstkyně ministerstva školství Simona Kratochvílová. Soud jim za pokus o zmanipulování dotací nepravomocně uložil šest a 6,5 roku vězení, dále zákazy činnosti a peněžité tresty.  
VČERA | Aktuality | 30 komentářů
 

River Plate je po sedmi letech šampionem Argentiny

Hráči River Plate v argentinské lize porazili 4:0 Racing Avellaneda a tři kola před koncem si zajistili mistrovský titul. Domácí soutěž ovládli po sedmi letech a celkově mají na kontě 36 triumfů.  
VČERA | Aktuality | 11 komentářů
 

Na ligových zápasech nebudou hostující fanoušci

Fotbalové kluby se po vládním zpřísnění opatření proti koronaviru narychlo připravují na nové podmínky při víkendovém 16. kole první ligy, při němž může být v hledištích už jen maximálně tisícovka fanoušků. Podle aktualizovaného manuálu Ligové fotbalové asociace (LFA) nebudou na stadionech příznivci hostů a návštěvníci si kvůli zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejnosti nebudou moci koupit pivo...  
VČERA | Aktuality | 10 komentářů
 

Odpůrci zkrácení cyklu MS se podle Infantina bojí o ztrátu moci

Odpůrci zkrácení intervalu mistrovství světa ze čtyř na dva roky se podle Gianniho Infantina bojí, že je změna připraví o moc nad fotbalem. Předseda FIFA to prohlásil na kongresu africké konfederace v Káhiře.  
VČERA | Aktuality | 49 komentářů
 

Pioli pokračuje v AC Milán, dnes podepsal novou smlouvu

Další měsíce na lavičce milánského AC před sebou má Stefano Pioli. Holohlavý trenér odvádí u kormidla Rossoneri vynikající práci a odměnou mu je nová smlouva. Dnes došlo k podpisu, v následujících hodinách vše oficiálně potvrdí i vedení klubu...  
VČERA | Aktuality | 11 komentářů
 

Gólman Holec se o startu proti Rangers dozvěděl v den duelu, zpočátku byl v šoku

Brankář Sparty Dominik Holec se o startu proti Rangers na jejich hřišti v 5. kole skupiny Evropské ligy dozvěděl teprve v den zápasu. Přiznal, že zpočátku byl z toho v šoku, jelikož předtím neproběhly žádné náznaky, že by měl nahradit jedničku Florina Nitu. Holec nastoupil teprve do druhého soutěžní utkání za A-tým Sparty v probíhajícím ročníku.  
VČERA | Aktuality | 6 komentářů
 

Britská média po výhře Rangers nad Spartou řešila Van Bronckhorsta i Panáka

Britská média se po čtvrtečním vítězství glasgowských Rangers 2:0 nad pražskou Spartou v předposledním utkání skupiny Evropské ligy zabývala především úspěšným debutem domácího trenéra Giovanniho van Bronckhorsta a postupem do osmifinále. Řešila se také obrovská chyba hostujícího obránce Filipa Panáka.  
VČERA | Aktuality | 7 komentářů
 

Soud rozhodne v kauze sportovních dotací ministerstva školství

Pražský městský soud dnes vynese rozsudek v kauze rozdělování sportovních dotací na ministerstvu školství. Mezi obžalovanými je bývalá náměstkyně Simona Kratochvílová, někdejší šéf českého fotbalu Miroslav Pelta či předseda České unie sportu (ČUS) Miroslava Jansta. Státní zástupce žádá nejdelší - desetileté - vězení pro Kratochvílovou. Peltu chce poslat za mříže na devět let, navrhl pro něj také peněžitý trest 25 milionů korun.  
VČERA | Aktuality | 17 komentářů
 

Češi se dozví soupeře pro semifinále play off o postup na MS

Čeští fotbalisté se dnes dozvědí soupeře pro semifinále play off o mistrovství světa v příštím roce v Kataru. Svěřenci trenéra Jaroslava Šilhavého budou mezi nenasazenými celky a dostanu jednoho z šestice Portugalsko, Skotsko, Itálie, Rusko, Švédsko a Wales.  
VČERA | Aktuality | 254 komentářů
 

Trefil jsem to, jak jsem chtěl, řekl Kratochvíl o gólové hlavičce proti Alkmaaru

Jablonecký Miloš Kratochvíl nepovažoval svou branku při čtvrteční domácí remíze 1:1 s Alkmaarem v Evropské konferenční lize za náhodnou, protože míč hlavou trefil přesně tak, jak chtěl. Podle pětadvacetiletého záložníka mají Severočeši velkou šanci postoupit ze skupiny D, i když před závěrečným šestým utkáním v Kluži klesli na třetí místo tabulky o bod za Randers.  
VČERA | Aktuality | žádný komentář
 

Dostat tak laciný gól se často nevidí, řekl k Panákově chybě Vrba

Trenéra Sparty Pavla Vrbu po utkání předposledního 5. kola skupiny Evropské ligy na hřišti Rangers mrzela druhá inkasovaná branka po velké chybě stopera Filipa Panáka. Kouč Pražanů označil gól za laciný a málo vídaný. Letenští po prohře 0:2 přišli o možnost postoupit do jarní vyřazovací fáze soutěže. Stále se však můžou představit v play off nově vzniklé Evropské konferenční ligy.  
VČERA | Aktuality | 19 komentářů
 

Kuchta by svůj gól vyměnil za vítězství Slavie

Slávista Jan Kuchta měl v minulých dnech lehkou virózu, přesto nastoupil do druhého poločasu dnešního utkání Evropské konferenční ligy proti Feyenoordu Rotterdam a vstřelil gól na 2:1. Branku by však vyměnil za to, kdyby Pražané v přesilovce udrželi vedení a nedostali v nastavení gól na 2:2. Reprezentačního útočníka navíc mrzí, že kvůli třetí žluté kartě v soutěži přijde o poslední zápas skupiny v Berlíně s Unionem.  
25.11. | Aktuality | 5 komentářů
 

Trpišovský: Restrikce vloni ničemu nepomohly, nevím, zda to pomůže letos

Fotbalisté Slavie jsou velmi zklamaní, že po dalším zpřísnění vládních opatření proti koronaviru znovu dojde k omezení návštěvnosti a od páteku bude moci do hledišť stadionů pouze tisícovka diváků. Trenér Pražanů Jindřich Trpišovský si není jist, zda další restrikce k něčemu pomohou. Omezená kapacita se dotkne už víkendového 16. kola první ligy.  
25.11. | Aktuality | 80 komentářů
19:35 Rodríguez oznámil konec kariéry
Kopačky na hřebík se rozhodl pověsit Maxi Rodríguez. Čtyřicetiletý bývalý argentinský reprezentant má za sebou bohatou kariéru, během níž vystřídal Espanyol Barcelona, Atlético Madrid nebo Liverpool, loučení chystá v mateřském Newell's Old Boys. (kicker.de)
19:10 Liverpool skautuje Camaru
Dalšího guinejského záložníka by si k Nabymu Keitovi mohl přivést Liverpool. Na čtvrtečním zápase Olympiakosu s Fenerbahçe byl přítomen skaut Reds, aby bedlivě pozoroval 20letého záložníka Aguiboua Camaru. (sport24.gr)
18:59 Babajan pokračuje v Navbahoru
Bývalý trenér uzbecké reprezentace či šampionů z Pakhtakoru Samvel Babajan nebude ani v nejbližší době měnit zaměstnavatele a dohodl se na další roční spolupráci s Navbahorem. (championat.ru)
18:52 Ligue 1 - výsledky
Výsledky dnešních zápasů francouzské ligy: Lille - Nantes 1:1 (9. Yilmaz - 24. Blas).
18:45 Sturridge včera sám nechtěl hrát
Jen těžko si zatím na fotbalový život v Austrálii zvyká anglický veterán Daniel Sturridge. Ten podle vlastníka Perth Glory včera odmítl nastoupit proti Western United, protože prý "není zvyklý na čtyřhodinové lety" a necítil, že by byl ku prospěchu. (footballaustralia.com.au)
18:26 Barcelona se domluvila s Koemanem
Ronald Koeman byl před několika týdny propuštěn z funkce trenéra Barcelony a katalánský klub mu musí zaplatit finanční kompenzaci. Původně se mělo jednat o dvanáct milionů eur, podle posledních zpráv se ale obě strany dohodly na částce deset milionů. (dailymail.co.uk)
18:13 LaLiga - výsledky
Výsledky dnešních zápasů španělské ligy: Deportivo Alavés - Celta Vigo 1:2 (21. Joselu - 11. Mina, 70. Aspas), Valencia - Rayo 1:1 (19. Soler z penalty - 64. Palazón).
18:06 Håland dal jubilejní gól
Fotbalisté Dortmundu zvítězili ve 13. kole německé ligy 3:1 na hřišti Wolfsburgu a nejméně do večerního utkání Bayernu s Bielefeldem se posunuli do čela tabulky. Jubilejní 50. gól v bundeslize vstřelil Erling Håland. (ČTK)
17:56 Premier League - výsledky
Výsledky dnešních zápasů anglické ligy: Arsenal - Newcastle 2:0 (56. Saka, 66. Martinelli), Crystal Palace - Aston Villa 1:2 (90+5. Guehi - 15. Targett, 86. McGinn), Liverpool - Southampton 4:0 (2. a 32. Jota, 37. Thiago, 52. Van Dijk), Norwich - Wolverhampton 0:0.
17:31 V Evropské lize se dařilo Cherkimu
Rayan Cherki si do své sbírky přidá ocenění pro nejlepšího hráče pátého hracího dne Evropské ligy. Mladý útočník Lyonu zářil v souboji s Brøndby, pod triumf 3:1 se podepsal dvěma góly. (uefa.com)
Další expres zprávy
Výsledkový servis
26.11.
Německo - Turecko
8:0
26.11.
Chorvatsko - Litva
0:0
26.11.
Itálie - Švýcarsko
1:2
26.11.
Kypr - Bělorusko
1:1
26.11.
Slovinsko - Estonsko
6:0
26.11.
Malta - Černá Hora
0:2
26.11.
Rumunsko - Moldavsko
3:0
26.11.
Wales - Řecko
5:0
26.11.
Skotsko - Ukrajina
1:1
26.11.
Francie - Kazachstán
6:0
12:00
Česko - Nizozemsko
2:2
13:30
Anglie - Rakousko
1:0
Kompletní výsledky
21:00
SE Palmeiras - CR Flamengo
info
Kompletní výsledky
13:30
Arsenal FC - Newcastle United
2:0
16:00
Crystal Palace - Aston Villa
1:2
16:00
Liverpool FC - Southampton FC
4:0
16:00
Norwich City - Wolverhampton
0:0
18:30
Brighton - Leeds United
info
28.11.
Brentford FC - Everton FC
info
28.11.
Burnley FC - Tottenham Hotspur
info
28.11.
Leicester City - Watford FC
info
28.11.
Manchester City - West Ham United
info
28.11.
Chelsea FC - Manchester United
info
26.11.
W. B. A. - Nottingham Forest
0:0
13:30
Preston North End - Fulham FC
1:1
16:00
Birmingham City - Blackpool FC
1:0
16:00
AFC Bournemouth - Coventry City
2:2
16:00
Huddersf. - Middlesbrough FC
1:2
16:00
Hull City - Millwall FC
2:1
16:00
Peterborough United - Barnsley FC
0:0
16:00
Stoke City - Blackburn Rovers
0:1
16:00
Luton Town - Cardiff City
1:2
16:00
Swansea City - Reading FC
2:3
28.11.
Sheffield United - Bristol City
info
16:00
AFC Wimbledon - Fleetwood Town
2:2
16:00
Bolton Wanderers - Cheltenham Town
2:2
16:00
Burton Albion - Doncaster Rovers
2:0
16:00
Cambridge United - Sunderland AFC
1:2
16:00
Gillingham FC - Portsmouth FC
0:1
16:00
Morecambe FC - Milton Keynes Dons
0:4
16:00
Oxford United - Rotherham United
0:0
16:00
Plymouth Argyle - Wigan Athletic
1:2
16:00
Sheff. Wed - Wycombe Wanderers
2:2
16:00
Shrewsbury Town - Charlton Athletic
1:0
16:15
Lincoln City - Accrington Stanley
0:1
28.11.
Ipswich Town - Crewe Alexandra
info
26.11.
Colchester United - Newport County
1:1
16:00
Carlisle United - Walsall FC
1:0
16:00
Crawley Town - Mansfield Town
1:2
16:00
Forest Green - Bristol Rovers
2:0
16:00
Northampton Town - Leyton Orient
1:0
16:00
Port Vale - Hartlepool United
2:0
16:00
Rochdale AFC - Exeter City
1:1
16:00
Salford City - Oldham Athletic
2:0
16:00
Scunthorpe United - Bradford City
1:1
16:00
Sutton United - Barrow AFC
1:0
16:00
Swindon Town - Harrogate Town
1:1
16:00
Tranmere Rovers - Stevenage FC
odl.
16:00
Altrincham FC - Southend United
1:2
16:00
Eastleigh FC - Solihull Moors
odl.
16:00
Grimsby Town - Boreham Wood
odl.
16:00
King's Lynn FC - Aldershot Town
0:1
16:00
Maidenhead United - Chesterfield FC
odl.
16:00
Torquay United - Halifax Town
2:3
16:00
Wealdstone FC - Stockport County
1:4
16:00
Woking FC - Barnet FC
1:2
16:00
Yeovil Town - Dover Athletic
1:1
16:00
Wrexham FC - Bromley FC
2:0
18:20
Notts County - Dagenham & Redbridge
info
Kompletní výsledky
26.11.
Athletic Bilbao - Granada CF
2:2
14:00
Deportivo Alavés - Celta Vigo
1:2
16:15
Valencia CF - Rayo Vallecano
1:1
18:30
RCD Mallorca - Getafe CF
info
21:00
Villarreal CF - FC Barcelona
info
28.11.
Real Betis - Levante UD
info
28.11.
Espanyol Barcelona - Real Sociedad
info
28.11.
Cádiz CF - Atlético Madrid
info
28.11.
Real Madrid - Sevilla FC
info
26.11.
AD Alcorcón - CD Lugo
1:1
26.11.
CD Mirandés - Real Oviedo
1:1
16:00
Burgos CF - Málaga CF
3:0
18:15
UD Almería - SD Huesca
info
18:15
Sporting Gijón - CF Fuenlabrada
info
20:30
Real Valladolid - FC Cartagena
info
28.11.
CD Leganés - UD Las Palmas
info
28.11.
SD Amorebieta - Real Zaragoza
info
28.11.
UD Ibiza - SD Ponferradina
info
28.11.
CD Tenerife - Real Sociedad B
info
Kompletní výsledky
26.11.
Cagliari Calcio - Salernitana
1:1
15:00
Empoli FC - ACF Fiorentina
2:1
15:00
UC Sampdoria - Hellas Verona
3:1
18:00
Juventus FC - Atalanta Bergamo
info
20:45
Venezia FC - Inter Milán
info
28.11.
Udinese Calcio - Janov CFC
info
28.11.
AC Milán - US Sassuolo
info
28.11.
Spezia Calcio - Bologna FC
info
28.11.
AS Řím - Turín FC
info
28.11.
SSC Neapol - SS Lazio
info
26.11.
FC Crotone - L.R. Vicenza Virtus
0:1
26.11.
US Lecce - Ternana Calcio
3:3
14:00
Alessandria Calcio - US Cremonese
1:0
14:00
Ascoli Calcio - AC Monza Brianza
1:1
14:00
Benevento Calcio - Reggina 1914
4:0
14:00
Frosinone Calcio - Pordenone Calcio
2:2
14:00
Cosenza Calcio - SPAL 2013
0:1
16:15
Brescia Calcio - AC Pisa 1909
0:1
18:30
Perugia Calcio - AS Cittadella
info
28.11.
Como 1907 - Parma Calcio
info
17:30
AC FeralpiSalò - US Pergolettese
6:0
28.11.
US Fiorenzuola - Legnago Salus
info
28.11.
Juventus U23 - VV Verona
info
28.11.
Calcio Lecco - Südtirol
info
28.11.
AC Mantova - AC Renate
info
28.11.
Calcio Padova - US Pro Vercelli
info
28.11.
AC Pro Sesto - Trento Calcio
info
28.11.
Seregno Calcio - Giana Erminio
info
28.11.
US Triestina - Pro Patria Calcio
info
14:30
Olbia Calcio - US Pontedera
2:0
17:30
ACN Siena 1904 - US Grosseto
1:3
28.11.
Montevarchi Calcio - Vis Pesaro
info
28.11.
Carrarese Calcio - Teramo Calcio
info
28.11.
US Fermana - AC Imolese
info
28.11.
AS Gubbio - Ancona–Matelica
info
28.11.
Delfino Pescara - Lucchese
info
28.11.
AC Reggiana - AS Viterbese
info
28.11.
Virtus Entella - AC Cesena
info
28.11.
Modena FC - AC Pistoiese
info
14:30
Calcio Catania - Potenza SC
2:1
17:30
SSC Bari - Latina Calcio 1932
3:1
17:30
Nuovo Campobasso - V. Francavilla
2:2
21:00
SS Monopoli 1966 - Paganese Calcio
info
28.11.
ACR Messina - Fidelis Andria
info
28.11.
Calcio Foggia - US Vibonese
info
28.11.
Monterosi FC - US Catanzaro 1929
info
28.11.
AZ Picerno - Palermo FC
info
28.11.
FC Turris 1944 - US Avellino
info
Kompletní výsledky
26.11.
VfB Stuttgart - Mainz
2:1
15:30
VfL Wolfsburg - Borussia Dortmund
1:3
15:30
Hertha BSC - FC Augsburg
1:1
15:30
1. FC Köln - Mönchengladbach
4:1
15:30
VfL Bochum - SC Freiburg
2:1
15:30
Greuther Fürth - TSG Hoffenheim
3:6
18:30
Bayern Mnichov - Arminia Bielefeld
info
28.11.
Eintracht Frankfurt - Union Berlín
info
28.11.
RB Lipsko - Bayer Leverkusen
info
26.11.
Düsseldorf - 1. FC Heidenheim
0:1
26.11.
Jahn Regensburg - Drážďany
3:1
13:30
Schalke 04 - SV Sandhausen
5:2
13:30
Karlsruher SC - Hannover 96
4:0
13:30
Erzgebirge Aue - SV Darmstadt
1:2
20:30
Holstein Kiel - Werder Brémy
info
28.11.
Hamburger SV - FC Ingolstadt 04
info
28.11.
SC Paderborn - Hansa Rostock
info
28.11.
1. FC Norimberk - FC St. Pauli
info
26.11.
MSV Duisburg - SV Waldhof Mannheim
1:3
14:00
1. FC Magdeburg - Braunschweig
2:0
14:00
Wehen Wiesbaden - SC Verl
0:0
14:00
Würzburger Kickers - SV Meppen
1:3
14:00
TSV Havelse - TSV Mnichov 1860
2:3
14:00
Saarbrück. - BFC Viktoria 1889
2:0
14:00
Dortmund II - Kaiserslautern
0:0
28.11.
VfL Osnabrück - SC Freiburg II
info
28.11.
Viktoria Köln - Hallescher FC
info
13:30
Weiche Flensburg - Ottensen
odl.
14:00
VfB Lübeck - Eintracht Norderstedt
2:1
14:00
Atlas Delmenhorst - SW Rehden
1:1
28.11.
Hannover 96 II - FC Oberneuland
info
28.11.
FC St. Pauli II - Droch. / Assel
info
28.11.
Altonaer FC von 1893 - Heider SV
info
28.11.
VfB Oldenburg - LSK Hansa
info
28.11.
VfV Borussia Hildesheim - Brémy II
info
28.11.
Hannoverscher SC - SSV Jeddeloh
info
26.11.
Optik Rathenow - Berlín AK 07
3:1
26.11.
BFC Dynamo - VSG Altglienicke
2:0
13:00
FSV Luckenwalde - Lokomotive Lipsko
odl.
13:00
SV Babelsberg 03 - ZFC Meuselwitz
0:2
14:05
Chemie Lipsko - Energie Cottbus
1:2
28.11.
VfB Auerbach - TeBe Berlín
info
28.11.
Carl Zeiss Jena - Fürstenwalde
info
28.11.
Hertha BSC II - FC Eilenburg
info
28.11.
SV Lichtenberg 47 - Halberstadt
info
28.11.
SV Tasmania Berlin - Chemnitzer FC
info
26.11.
Düsseldorf II - Alemannia Aachen
3:0
26.11.
Preußen Münster - Wiedenbrück
1:0
26.11.
Schalke 04 II - KFC Uerdingen
4:1
14:00
Bonner SC - Rot Weiss Ahlen
2:2
14:00
SV Lippstadt 08 - Oberhausen
1:2
14:00
VfB Homberg - 1. FC Köln II
1:3
14:00
Fortuna Köln - M'gladbach II
2:1
14:00
Wuppertaler SV - Sportfreunde Lotte
2:1
14:00
SV Straelen - FC Wegberg-Beeck
0:0
14:00
Rot-Weiß Essen - SV Rödinghausen
1:0
26.11.
TSV Steinbach - Hessen Kassel
2:2
26.11.
Großaspach - TSG Hoffenheim II
0:0
14:00
TSG Balingen - Schott Mainz
4:0
14:00
VfR Aalen - 1. FSV Mainz 05 II
4:3
14:00
FC Gießen - Astoria Walldorf
1:1
14:00
VfB Stuttgart II - RW Koblenz
2:0
14:00
FSV Frankfurt - SSV Ulm 1846
0:0
14:00
Bahlinger SC - FK Pirmasens
4:0
28.11.
FC 08 Homburg - Kickers Offenbach
info
26.11.
SpVgg Unterhaching - SV Heimstetten
4:3
26.11.
Bayern Mnichov II - FC Memmingen
1:1
14:00
TSV Rain am Lech - FV Illertissen
odl.
14:00
SpVgg Bayreuth - 1. FC Norimberk II
5:2
14:00
1. FC Schweinfurt - Burghausen
2:2
14:00
Aschaffenburg - TSV Aubstadt
0:2
14:00
TSV Buchbach - Greuther Fürth II
odl.
14:00
FC Pipinsried - VfB Eichstätt
0:2
Kompletní výsledky
15:00
Fastav Zlín - Baník Ostrava
2:2
15:00
FK Pardubice - Sigma Olomouc
1:5
15:00
Č. Budějovice - Slovácko
3:2
18:00
Viktoria Plzeň - Bohemians 1905
info
28.11.
Slavia Praha - FK Teplice
info
28.11.
FK Jablonec - FK Mladá Boleslav
info
28.11.
FC Hradec Králové - MFK Karviná
info
28.11.
Sparta Praha - Slovan Liberec
info
26.11.
Jihlava - Ústí nad Labem
odl.
10:15
MFK Chrudim - Vlašim
odl.
10:15
Dukla Praha - Fotbal Třinec
0:0
13:30
MAS Táborsko - 1. FK Příbram
2:3
13:30
1. SK Prostějov - Sparta Praha B
odl.
13:30
SFC Opava - Zbrojovka Brno
odl.
13:30
SK Líšeň - MFK Vyškov
odl.
28.11.
Viktoria Žižkov - FK Varnsdorf
info
Kompletní výsledky
15:00
Lipt. Mikuláš - Michalovce
0:1
15:00
AS Trenčín - DAC Dunajská Streda
0:1
15:00
FK Pohronie - FC Zlaté Moravce
0:2
28.11.
Spartak Trnava - MFK Ružomberok
info
13:00
FK Humenné - FC Košice
0:3
28.11.
Banská Bystrica - FC Rohožník
info
Kompletní výsledky
26.11.
RC Lens - Angers SCO
2:2
17:00
Lille OSC - FC Nantes
1:1
21:00
OGC Nice - FC Metz
info
28.11.
AS Saint-Étienne - Paris SG
info
28.11.
Girondins Bordeaux - Stade Brestois
info
28.11.
FC Lorient - Stade Rennes
info
28.11.
AS Monaco - Racing Strasbourg
info
28.11.
Stade Reims - Clermont Foot
info
28.11.
Montpellier HSC - Olympique Lyon
info
28.11.
Olympique Marseille - ES Troyes
info
26.11.
Les Herbiers VF - SC Bastia
1:2p
26.11.
Bourg Péronnas - Jura Sud Foot
2:3
13:00
Cannet Rocheville - Bastia-Borgo
2:1p
14:00
J3S Amilly - US Quevilly-Rouen
0:5
14:00
Stade Lavallois - Le Mans FC
2:1p
14:00
Canet Roussillon - Saint-Denis FC
1:2p
14:30
Bischheim - AS Nancy-Lorraine
0:1
14:30
FC Morteau Montlebon - Dijon FCO
0:2
15:00
SO Chambéry - AJ Auxerre
4:6
16:00
Montchat Lyon - FC Sochaux
0:3
16:00
Aubagne FC - Nîmes Olympique
2:3p
16:00
AC Amiens - Feignies Aulnoye
1:2p
16:00
FC Cite 6 - Valenciennes FC
1:4
16:15
EA Guingamp - Stade Briochin
1:0
17:00
ASC Biesheim - ES Thaon
0:1
17:00
FC Mulhouse - Sporting Club Lyon
1:2
17:00
ASF Andrézieux - Grenoble Foot 38
3:0
17:00
AS Cannes - Rodez AF
2:1p
17:00
Club Franciscain - SO Cholet
odl.
18:00
FC Sarrebourg - US Créteil
info
18:00
ASM Vénissieux - AS Yzeure
info
18:00
Bergerac Périgord FC - S. Bordel.
info
18:00
Toulouse M - Montauban FC
info
18:00
AC Cambrai - Amiens SC
info
18:00
GFCO Ajaccio - Red Star FC
info
18:00
Linas-Montlhery - Évreux FC
info
18:00
Dinan Léhon FC - US Saint-Malo
info
18:00
Ergué-Gaberic - Vannes OC
info
18:00
Paris FC - CSC de Cayenne
info
18:00
FC Chambly - AS Beauvais Oise
info
19:00
Stade Poitevin - US Orléans
info
20:15
Solidarité - US Sarre-Union
info
28.11.
Reims Sainte-Anne - Magny RS
info
28.11.
Hauts Lyon - FC Bourgoin Jallieu
info
28.11.
Chemin Bas d'Avignon - RCO Agde
info
28.11.
FC Versailles - AS Poissy
info
28.11.
AS Chatou - C'Chartres
info
28.11.
Trélissac FC - Toulouse FC
info
28.11.
RC Salouël - ES Wasquehal
info
28.11.
AS Panazol - Angoulême CFC
info
28.11.
US Perros-Louannec - AS Vitré
info
28.11.
US Trégunc - La Roche VF
info
28.11.
US Chauvigny - Le Havre AC
info
Kompletní výsledky
12:00
Ural - PFC Soči
1:1
14:30
Achmat Groznyj - FK Rostov
2:0
17:00
FK Chimki - FK Krasnodar
3:3
28.11.
Nižnij Novgorod - Křídla Sov.
info
28.11.
Rubin Kazaň - Dinamo Moskva
info
28.11.
CSKA Moskva - Zenit Petrohrad
info
09:00
Tom Tomsk - Neftechimik Nižnekamsk
1:1
10:00
Krasnojar. - SKA Chabarovsk
3:1
12:00
Spartak Moskva II - T. Ivanovo
2:1
12:00
Akron Togliatti - FK Orenburg
0:3
12:00
Rotor Volgograd - Fakel Voroněž
1:2
12:00
Torpedo Moskva - Volgar Astrachaň
1:0
14:00
Alanija Vladikavkaz - Veles Moskva
2:1
14:00
FK Krasnodar II - Metallurg Lipeck
1:0
14:00
FC Kubaň - FK Dolgoprudnyj
0:2
16:00
Baltika Kaliningrad - KAMAZ
0:0
Kompletní výsledky
26.11.
Moreirense FC - Gil Vicente FC
2:2
16:30
FC Famalicão - Portimonense SC
0:3
19:00
FC Arouca - Boavista FC
info
21:30
CF Os Belenenses - SL Benfica
info
28.11.
CS Marítimo - Paços Ferreira
info
28.11.
Sporting CP - CD Tondela
info
28.11.
FC Porto - Vitória SC Guimarães
info
26.11.
SC Farense - Casa Pia AC
0:1
12:00
GD Chaves - CD Mafra
0:1
15:00
Varzim SC - FC Penafiel
0:2
16:30
Académico Viseu - Vilafranquense
0:0
28.11.
CD Feirense - FC Porto B
info
28.11.
Rio Ave FC - CD Nacional
info
28.11.
Leixões SC - CD Trofense
info
28.11.
Académica Coimbra - SC Covilhã
info
Kompletní výsledky
16:00
Dundee FC - Motherwell FC
3:0
16:00
Heart of Midlothian - St. Mirren FC
2:0
16:00
Ross County - Dundee United
1:1
16:00
St. Johnstone FC - Hibernian FC
1:2
28.11.
Livingston FC - Rangers FC
info
28.11.
Celtic FC - Aberdeen FC
info
26.11.
Partick Thistle - Dunfermli.
1:0
16:00
Kelty Hearts - Montrose FC
0:0
16:00
Dumbarton FC - Sauchie Juniors FC
3:1
16:00
Auchinleck Talbot - Hamilton
1:0
16:00
Civil Service - Peterhead FC
0:3
16:00
Falkirk FC - Raith Rovers
1:2
16:00
Stirling Albion - Tranent Juniors
4:0
16:00
Clydebank FC - Clyde FC
2:0
16:00
Dalbeattie Star - East Kilbride FC
1:2
16:00
Alloa Athletic - Bonnyrigg
5:0
16:00
Ayr United - Albion Rovers
2:1
16:00
Stenhousemuir FC - Airdrieonians FC
0:2
16:00
Queen's Park FC - Kilmarnock FC
0:1
16:00
Gala Fairydean - Annan Athletic
0:1
16:00
Inverness CT - Greenock Morton
1:1
16:00
Lothian THV - Edinburgh City
1:2
16:00
Banks O' Dee FC - East Fife FC
2:1
16:00
Cove Rangers - Queen S.
2:2
16:00
Arbroath FC - Forfar Athletic
5:0
Kompletní výsledky
26.11.
NEC Nijmegen - Cambuur Leeuwarden
2:3
18:45
Fortuna Sittard - FC Groningen
info
20:00
PEC Zwolle - RKC Waalwijk
info
21:00
Willem II - Go Ahead Eagles
info
28.11.
Sparta Rotterdam - AFC Ajax
info
28.11.
FC Twente - Feyenoord Rotterdam
info
28.11.
FC Utrecht - Heracles Almelo
info
28.11.
SC Heerenveen - PSV Eindhoven
info
28.11.
SBV Vitesse - AZ Alkmaar
info
26.11.
ADO Den Haag - FC Dordrecht
5:1
26.11.
FC Eindhoven - Jong AZ Alkmaar
1:0
26.11.
SBV Excelsior - Jong Utrecht
2:1
26.11.
BV De Graafschap - Jong AFC Ajax
1:3
26.11.
MVV Maastricht - Jong PSV Eindhoven
1:2
26.11.
TOP Oss - SC Telstar
1:1
26.11.
Roda JC - VVV Venlo
0:0
26.11.
FC Volendam - FC Den Bosch
3:0
16:30
NAC Breda - Helmond Sport
1:0
Kompletní výsledky
26.11.
RU Saint-Gilloise - OH Leuven
1:3
16:15
RFC Seraing - Sint-Truidense VV
2:0
18:30
Cercle Bruggy - KV Mechelen
info
18:30
KAS Eupen - KV Kortrijk
info
20:45
Royal Charleroi SC - RSC Anderlecht
info
28.11.
KRC Genk - Club Bruggy
info
28.11.
SV Zulte Waregem - Beer. Wilrijk
info
28.11.
KAA Gent - Standard Lutych
info
28.11.
Royal Antverpy FC - KV Oostende
info
26.11.
Excelsior Virton - Waasland-Beveren
0:3
20:45
Lommel SK - KVC Westerlo
info
28.11.
Excel Mouscron - Lierse Kempenzonen
info
28.11.
RWDM47 - KMSK Deinze
info
Kompletní výsledky
26.11.
Adana Demirspor - Kasimpaşa SK
0:0
26.11.
Istanbul Başakşehir - Altay SK
0:0
11:30
Antalyaspor - Alanyaspor
3:0
14:00
Çaykur Rizespor - Kayserispor
1:0
17:00
Beşiktaş JK - Giresunspor
0:4
28.11.
Gazişehir Gaziantep FK - Konyaspor
info
28.11.
Fatih Karagümrük - Trabzonspor
info
28.11.
Sivasspor - Hatayspor
info
28.11.
Yeni Malatyaspor - Galatasaray SK
info
26.11.
Balikesirspor - Manisa BBSK
0:0
26.11.
Gençlerbirliği SK - Bursaspor
2:0
11:30
Kocaelispor - Menemen Belediyespor
1:2
11:30
Istanbulspor - Denizlispor
1:1
14:00
Boluspor - Eyüpspor
3:1
17:00
Samsunspor - Adanaspor
1:0
28.11.
Keçiörengücü - Ümraniyespor
info
28.11.
Altinordu SK - MKE Ankaragücü
info
Kompletní výsledky
16:15
Asteras Tripolis - Atromitos FC
6:2
18:30
PAS Giannina FC - AEK Atény
info
18:30
Apollon Smyrnis - PAS Lamia 1964
info
28.11.
Olympiakos Pireus - Volos NFC
info
28.11.
OFI Kréta - Ionikos FC
info
28.11.
Panathinaikos FC - Panetolikos FC
info
28.11.
PAOK Soluň - Aris Soluň
info
Kompletní výsledky
17:00
SCR Altach - Swarovski Tirol
0:3
17:00
Austria K. - Red Bull Salzburg
2:1
17:00
Admira - Wolfsberger AC
0:1
28.11.
Austria Vídeň - SK Sturm Graz
info
28.11.
TSV Hartberg - LASK Linz
info
28.11.
SV Ried - Rapid Vídeň
info
26.11.
Wacker Innsbruck - Austria Am.
1:4
26.11.
SV Lafnitz - FC Juniors OÖ
2:2
26.11.
Grazer AK - Austria Lustenau
0:0
26.11.
Floridsdorfer AC - SKU Amstetten
3:0
14:30
FC Liefering - SV Kapfenberg
3:2
14:30
FC Dornbirn - Blau Weiß Linz
2:2
14:30
Rapid Vídeň Am. - Sankt Pölten
0:1
28.11.
Vorwärts Steyr - SV Horn
info
Kompletní výsledky
18:00
Grasshopper Curych - FC Lugano
info
20:30
FC Sion - FC St. Gallen
info
28.11.
FC Curych - BSC Young Boys
info
28.11.
Lausanne Sport - Servette Ženeva
info
28.11.
FC Luzern - FC Basilej
info
26.11.
Neuchâtel Xamax - Yverdon-Sport
2:1
26.11.
FC Thun - SC Kriens
3:1
26.11.
FC Winterthur - S'hausen
2:5
18:00
FC Wil - FC Aarau
info
18:00
FC Vaduz - Stade Lausanne Ouchy
info
Kompletní výsledky
26.11.
FC Mariupol - FK Lvov
0:1
13:00
FC Minaj - Dynamo Kyjev
0:2
16:00
Č. Oděsa - Desna Černihiv
0:1
18:30
SK Dnipro-1 - Vorskla Poltava
info
?
Olimpik Doněck - Dynamo Kyjev
neh.
28.11.
Inhulec Petrove - Šachtar Doněck
info
28.11.
Ruch Lvov - Metalist 1925 Charkov
info
28.11.
Kolos Kovalivka - Veres Rivne
info
Kompletní výsledky
26.11.
Piast Gliwice - Nieciecza
2:1
26.11.
Wisła Kraków - Radomiak Radom
0:1
12:30
Górnik Łęczna - Górnik Zabrze
1:2
15:00
Śląsk Wrocław - Stal Mielec
2:1
17:30
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
5:1
20:00
Raków Czę. - Zagłębie Lubin
info
28.11.
Wisła Płock - KS Cracovia
info
28.11.
Lech Poznań - Warta Poznań
info
28.11.
Legia Varšava - Jagiellonia
info
26.11.
Skra Częstochowa - ŁKS Łódź
0:0
26.11.
GKS Katowice - Miedź Legnica
2:3
26.11.
Odra Opole - Podbeskidzie
1:1
12:40
Chrobry Głogów - Arka Gdynia
1:0
18:00
Stomil Olsztyn - GKS Jastrzębie
odl.
20:30
Niepołomice - Korona Kielce
info
28.11.
GKS Tychy - Resovia Rzeszów
info
28.11.
Sandecja Nowy Sącz - KS Polkowice
info
28.11.
Widzew Łódź - Sosnowiec
info
Kompletní výsledky
26.11.
Dinamo Bu. - Univ. Craiova
0:0
14:00
Sepsi OSK - Chindia T.
0:0
16:30
UTA Arad - Argeş Piteşti
0:1
19:30
Rapid Bukurešť - CS Mioveni
info
28.11.
FC Botoşani - FC Voluntari
info
28.11.
CSU Craiova - FCSB
info
Kompletní výsledky
14:45
Kisvárda FC - MTK Budapešť
5:0
17:00
MOL Fehérvár FC - Gyirmót SE
3:2
19:30
Honvéd Budapešť - Újpest FC
info
28.11.
Debreceni VSC - Paksi SE
info
28.11.
Puskás AFC - Zalaegerszegi TE
info
28.11.
Mezőkövesdi SE - Ferencvárosi TC
info
Kompletní výsledky
26.11.
NK Osijek - L. Záhřeb
3:1
26.11.
Hajduk Split - NK Istra 1961
4:0
15:00
Hrvatski dragovoljac - HNK Gorica
0:1
17:05
Slaven Belupo - NK Rijeka
1:2
28.11.
HNK Šibenik - Dinamo Záhřeb
info
Kompletní výsledky
13:00
Radnički 1923 - Napredak K.
1:2
17:00
FK Metalac - FK Čukarički
0:3
28.11.
FK Kolubara - TSC Bačka Topola
info
28.11.
FK Voždovac - FK Partizan
info
28.11.
FK Crvena Zvezda - Spartak Subotica
info
Kompletní výsledky
15:00
NK Radomlje - NK Domžale
0:2
17:00
NK Aluminij - Tabor Sežana
3:2
28.11.
NK Bravo - FC Koper
info
28.11.
NŠ Mura - NK Maribor
info
Kompletní výsledky
26.11.
Botev Vraca - Carsko Selo Sofia
0:0
26.11.
Slavia Sofia - Botev Plovdiv
0:0
26.11.
Černo More Varna - Beroe
1:0
14:15
Pirin Blagoevgrad - L. Plovdiv
2:3
16:30
Arda Kardžali - Levski Sofia
0:0
28.11.
Lokomotiv Sofia - CSKA 1948 Sofia
info
Kompletní výsledky
26.11.
AGF Aarhus - Silkeborg IF
1:1
28.11.
Odense Boldklub - FC Nordsjaelland
info
28.11.
Viborg FF - SønderjyskE
info
28.11.
Brøndby IF - Randers FC
info
28.11.
Aalborg BK - FC Kodaň
info
26.11.
Lyngby BK - Jammerbugt FC
3:0
26.11.
FC Helsingør - HB Køge
1:1
12:45
Hvidovre IF - FC Fredericia
5:1
15:00
Vendsyssel FF - Fremad Amager
2:0
28.11.
Esbjerg fB - Nykøbing FC
info
28.11.
AC Horsens - Hobro IK
info
Kompletní výsledky
28.11.
Degerfors IF - IFK Norrköping
info
28.11.
Djurgårdens IF - Varbergs BoIS
info
28.11.
IFK Göteborg - Östersunds FK
info
28.11.
Halmstads BK - Hammarby IF
info
28.11.
Kalmar FF - Malmö FF
info
15:00
AFC Eskilstuna - Landskrona BoIS
1:0
15:00
Falkenbergs FF - IK Brage
1:2
15:00
GAIS Göteborg - GIF Sundsvall
2:1
15:00
Helsingborgs IF - Västerås SK
2:2
15:00
Trelleborgs FF - J-Södra
1:3
15:00
Vasalunds IF - Örgryte IS
1:2
15:00
IFK Värnamo - Norrby IF
1:2
15:00
Östers IF - Akropolis IF
2:1
Kompletní výsledky
18:00
Odds BK - Vålerenga IF
info
18:00
Lillestrøm SK - Strømsgodset IF
info
28.11.
Mjøndalen IF - Sarpsborg 08 FF
info
28.11.
Rosenborg BK - FK Bodø/Glimt
info
28.11.
FK Haugesund - Sandefjord Fotball
info
28.11.
Kristiansund BK - Viking FK
info
28.11.
Tromsø IL - Stabaek Fotball
info
28.11.
SK Brann - Molde FK
info
15:00
Bryne FK - Strømmen IF
0:2
15:00
Fredrikstad FK - Ranheim Fotball
3:1
15:00
Grorud IL - Ham-Kam Fotball
1:2
15:00
KFUM Oslo - FK Jerv
4:1
15:00
Raufoss IL - Åsane Fotball
1:1
15:00
IK Start - Sandnes Ulf
2:2
15:00
IL Stjørdals-Blink - Aalesunds FK
1:0
15:00
Ullensaker/Kisa - Sogndal Fotball
2:1
15:00
FK Arendal - IL Hødd
2:2
Kompletní výsledky
26.11.
E. Achnas - Olympiakos N.
1:0
16:00
Aris Limassol - Pafos FC
0:0
18:00
PAEEK Kyrenia - Doxa Katokopia
info
28.11.
AEL Limassol - AEK Larnaka
info
Kompletní výsledky
14:00
Kiryat Shmona - Hapoel Beer-Sheva
1:2
16:15
Hapoel Nof HaGalil - Bnei Sakhnin
1:2
16:30
Maccabi Netanya - Mac P-Tik.
2:0
18:30
FC Ashdod - Hapoel Jeruzalém
info
18:50
Beitar J. - Hap. Eran Hadera
info
28.11.
Hapoel Haifa - Maccabi Tel-Aviv
info
28.11.
Hapoel Tel-Aviv - Maccabi Haifa
info
Kompletní výsledky
28.11.
Bohemians Dublin - St. Pat's
info
26.11.
Waterford United - UC Dublin
1:2
Kompletní výsledky
26.11.
Glentoran FC - Dungannon Swifts
3:0
16:00
Ballymena United - Crusaders FC
2:0
16:00
Carrick Rangers - Warrenpoint Town
1:2
16:00
Coleraine FC - Cliftonville FC
0:0
16:00
Portadown FC - Larne FC
2:2
18:30
Glenavon FC - Linfield FC
info
Kompletní výsledky
26.11.
Bala Town - Connah's Quay Nomads
1:4
15:30
Cardiff MU - Barry Town
3:2
Kompletní výsledky
28.11.
Slavia Mozyr - Dinamo Minsk
info
28.11.
Neman Grodno - Torpedo Žodino
info
28.11.
BATE Borisov - FK Vitebsk
info
28.11.
Sputnik Rečica - FK Sluck
neh.
28.11.
FK Ruch Brest - Dinamo Brest
info
28.11.
Šachtër Soligorsk - FK Gomel
info
28.11.
FK Smorgoň - FK Minsk
info
28.11.
Isloč Minsk - Energetik-BGU Minsk
info
Kompletní výsledky
28.11.
Žalgiris Vilnius - Džiugas T.
info
28.11.
Sūduva Marijampolė - DFK Dainava
info
28.11.
FK Panevėžys - Hegelmann Litauen
info
28.11.
Nevėžis Kėdainiai - FK Riteriai
info
28.11.
Kauno Žalgiris - Banga Gargždai
info
Kompletní výsledky
12:00
Legion Tallinn - Nõmme Kalju
2:2
28.11.
Trans Narva - Levadia Tallinn
info
28.11.
Flora Tallinn - Paide Linnameeskond
info
17:00
Kalev Tallinn - Tammeka Tartu
0:0
Kompletní výsledky
16:00
Zimbru Kišiněv - Sfîntul G.
1:1
16:00
CSF Bălți - Petroclub Hîn.
1:2
28.11.
Milsami Orhei - FC Floreşti
info
28.11.
Sheriff Tiraspol - Dinamo-Auto
info
Kompletní výsledky
13:00
Leotar - Velež Mostar
1:3
15:00
Sloboda Tuzla - Željezničar
1:1
15:00
Zrinjski Mostar - NK Posušje
3:1
28.11.
Rudar Prijedor - FK Tuzla City
info
28.11.
Široki Brijeg - FK Sarajevo
info
28.11.
Radnik Bijeljina - Borac Banja Luka
info
Kompletní výsledky
13:00
FK Renova - FA Pandev
1:2
28.11.
FK Shkupi - FK Struga Trim-Lum
info
28.11.
Pelister Bitola - FK Skopje
info
28.11.
Makedonija GP Skopje - FK Škendija
info
28.11.
Bregalnica Štip - FK Borec
info
28.11.
Tikveš Kavadarci - Rabotnički
info
Kompletní výsledky
28.11.
Rudar Pljevlja - FK Podgorica
info
28.11.
Jezero Plav - Zeta Golubovci
info
28.11.
Iskra Danilovgrad - Mornar Bar
info
28.11.
Dečić Tuzi - OFK Petrovac
info
28.11.
Bud. Podg. - Sutjeska Nikšić
info
Kompletní výsledky
26.11.
Partizani Tirana - Teuta Durrës
2:1
16:45
Skënderbeu Korça - KF Tirana
0:0
19:45
Vllaznia Skadar - KF Laçi
info
28.11.
Dinamo Tirana - Kastrioti Kruja
info
28.11.
FK Kukësi - KF Egnatia
info
Kompletní výsledky
28.11.
FC Ararat-Armenia - FK Van
info
28.11.
BKMA - Sevan FC
info
28.11.
Pyunik Jerevan - FC Urartu
info
Kompletní výsledky
12:00
Sabah FK - Keşlə FK
2:1
15:15
Neftçi Baku - Säbail FK
1:0
28.11.
PFK Sumqayit - Zirä FK
info
Kompletní výsledky
28.11.
FC Samtredia - Dinamo Tbilisi
info
28.11.
Dila Gori - FC Telavi
info
28.11.
L. Tbilisi - Torpedo Kutaisi
info
Kompletní výsledky
28.11.
Kairat Almaty - Šachtër Karagandy
info
Kompletní výsledky
14:00
Floriana FC - Sirens FC
1:2
16:00
Birkirkara FC - Sliema Wanderers
2:0
18:00
Valletta FC - Mosta FC
info
28.11.
Gzira United - Gudja United
info
28.11.
Hamrun Spartans - St. Lucia FC
info
28.11.
Balzan Youths - Hibernians FC
info
Kompletní výsledky
16:00
Hamm Benfica - Progrès Niedercorn
1:9
28.11.
Etzella Ettelbrück - US Mondorf
info
28.11.
FC Differdange 03 - T. Pétange
info
28.11.
Victoria Rosport - Racing FC
info
28.11.
Fola Esch - US Hostert
info
28.11.
UNA Strassen - Jeunesse Esch
info
28.11.
Swift Hesperange - F91 Dudelange
info
28.11.
FC Rodange 91 - FC Wiltz
info
Kompletní výsledky
18:00
NSÍ Runavík - HB Tórshavn
info
28.11.
B36 Tórshavn - Víkingur Gøta
info
Kompletní výsledky
28.11.
UE Santa Coloma - UE Sant Julià
info
28.11.
FC Ordino - CE Carroi
info
28.11.
UE Engordany - FC Santa Coloma
info
28.11.
Atlétic E. - Inter Club Escaldes
info
Kompletní výsledky
15:00
SC Faetano - SP La Fiorita
0:0
15:00
SS Pennarossa - SS Murata
1:1
15:00
SS Folgore - SP Tre Penne
2:4
15:00
SP Cailungo - SP Tre Fiori
2:3
28.11.
AC Juvenes - SS Virtus
info
28.11.
SS San Giovanni - SP Cosmos
info
28.11.
FC Fiorentino - AC Libertas
info
Kompletní výsledky
16:00
Magpies FC - Glacis United
2:3
18:30
Manchester 62 - Lions Gibraltar
info
28.11.
College 1975 FC - Lynx FC
info
28.11.
Europa Point - Europa FC
info
Kompletní výsledky
13:00
KF Ulpiana - KF Priština
0:3
28.11.
KF Feronikeli - KF Ballkani
info
28.11.
KF Malisheva - KF Drenica
info
28.11.
KF Llapi - KF Gjilani
info
Kompletní výsledky
volný hráč
 
 
volný hráč
 
 
konec kariéry
 
 
konec kariéry
 
- => -
 
volný hráč
 
 
Všechny přestupy
17:20
FC Viktoria Plzeň-Bohemians Praha 1905 (FORTUNA:LIGA - Přímý přenos utkání 16. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy))
17:20
Plzeň-Bohemians: Hlavní mix (FORTUNA:LIGA - Přímý přenos utkání 16. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy))
17:55
Juventus FC - Atalanta Bergamo (Přímý přenos 14. kola italské fotbalové Serie A)
Kompletní TV program
Anketa
Jak dopadne utkání Chelsea - Manchester United?
Hlasovat