Výsledkový servis - zítřejší zápasy

Anglie - Premier League

21:00 Arsenal - W. B. A. - : -


Španělsko - LaLiga

21:00 Real Betis - Levante - : -


Španělsko - LaLiga2

20:30 Barcel. B - CD Lugo - : -


Itálie - Serie B

20:30 Palermo - P Vercelli - : -


Německo - 2. Bundesliga

20:30 Un. Berlín - K'lautern - : -


Německo - Regionalliga - Südwest

18:15 Offenbach - FSV Frank. - : -

20:15 Mannheim - Koblenz - : -


Německo - Regionalliga - Bayern

19:00 Fürth II - Illertis. - : -


Česko - 1. Fotbalová liga

19:00 Liberec - Slovácko - : -


Česko - Fotbalová národní liga

17:00 Hradec Kr. - Příbram - : -


Česko - Juniorská liga

11:00 Fastav Zlín - Brno - : -

11:00 Slavia - FK Teplice - : -

13:00 Olomouc - MFK Karviná - : -

13:00 Jihlava - Třinec - : -

13:00 Ml. Boles. - Sparta - : -

13:00 Č. Buděj. - Liberec - : -

14:00 Jablonec - Bohemians - : -


Francie - Ligue 2

20:45 Clermont - RC Lens - : -


Rusko - Premier Liga

16:00 Amkar Perm - Chabarovsk - : -

18:30 Achmat Gro. - Rubin Kaz. - : -


Portugalsko - Primeira Liga

21:00 Vitória FC - Boavista - : -


Nizozemsko - Eerste Divisie

20:00 Jong PSV - Nijmegen - : -

20:00 Jong Ajax - Telstar - : -


Turecko - Süper Lig

19:00 Antalyasp. - Osmanlisp. - : -


Turecko - 1. Lig

15:00 Ümraniyes. - Denizlis. - : -

18:00 Balikesir. - Rizespor - : -

18:00 Demirspor - Adanaspor - : -


Řecko - Super League

18:30 Xanthi - A. Tripol. - : -


Švýcarsko - Challenge League

20:00 FC Wil - S'hausen - : -


Polsko - Ekstraklasa

18:00 Cracovia - Wis. Płock - : -


Rumunsko - Liga I

17:00 Botoşani - Viitorul C - : -

19:30 Astra Giu. - CFR Cluj - : -


Chorvatsko - Prva HNL

18:00 Rudeš - NK Osijek - : -


Bulharsko - Parva Liga

19:00 Beroe - Levski Sofia - : -


Dánsko - Superligaen

19:00 AGF Aarhus - Midtjyll. - : -


Švédsko - Allsvenskan

19:00 Eskilstuna - Göteborg - : -

19:00 IK Sirius - Örebro - : -

19:00 Malmö FF - Elfsborg - : -


Švédsko - Superettan

19:00 IFK Värnamo - GAIS - : -


Norsko - Eliteserien

19:00 Sarpsborg - Odds BK - : -


Finsko - Veikkausliiga

17:30 JJK Jyväs. - Int. Turku - : -


Kypr - A' Katigorias

18:00 Anorthosis - Doxa Kat. - : -


Izrael - Ligat ha'Al

19:30 Beitar J. - Kiryat Sh. - : -


Irsko - Premier Division

20:20 Cork City - Dundalk FC - : -

20:45 St. Pat's - Shamrock - : -


Lotyšsko - Virslīga

19:25 Liepāja - Jelgava - : -

zpět na výsledkový servis

zpět na hlavní nabídku