Výsledkový servis - včerejší zápasy

UEFA - Mistrovství Evropy žen do 17 let - kvalifikace

14:00 Dánsko - Česko 3:0

14:00 Faerské o. - Ukrajina 1:4


Anglie - Premier League

17:00 Everton - Crystal P. 2:0


Španělsko - LaLiga

12:00 Vallecano - Getafe 1:2

16:15 SD Eibar - Bilbao 1:1

18:30 SD Huesca - Espanyol 0:2

20:45 Betis - Valladolid 0:1


Španělsko - LaLiga2

12:00 Mallorca - Extrem. UD 1:1

16:00 CD Lugo - Gimnástic 1:0

18:00 Albacete - Almería 1:1

18:00 Reus - Majadahonda 2:1

20:00 Zaragoza - Tenerife 1:1

20:30 Cádiz CF - Sp. Gijón 0:0


Španělsko - Segunda División B - Grupo 1

11:00 Ponferrad. - L Palmas B 0:0

12:00 Fuenlabra. - Atlético B 2:0

12:00 Celta V. B - RM Castil. 1:1

12:00 Internaci. - Unionistas 0:0

12:00 Un. Adarve - Navalcarn. 3:2

17:00 La Cor. B - S.S. Reyes 0:1

17:00 Salmantino - R. Bouzas 0:1

17:00 Burgos CF - Pontevedra 0:1

18:00 Guijuelo - Coruxo FC 0:0


Španělsko - Segunda División B - Grupo 2

12:00 Gijón B - Santander 3:1

16:30 Tudelano - Sociedad B 1:3

17:00 Torrelavega - UD Logroñ. 0:1

17:00 Real Unión - Arenas Cl. 1:1

17:00 Calahorra - Izarra 2:0

17:00 UP Langreo - Durango 4:1


Španělsko - Segunda División B - Grupo 3

12:00 Baleares - Ontinyent 2:1

12:00 Conquense - Espanyol B 1:1

12:00 CF Peralada - CD Ebro 1:2

17:00 Sabadell - CD Teruel 2:0

17:00 SD Ejea - Cornellà 0:0

17:00 Alcoyano - Levante B 2:3

17:00 Castellón - Valencia B 1:1

17:30 UE Olot - Lleida 0:1

19:00 Hércules - Badalona 1:0


Španělsko - Segunda División B - Grupo 4

11:30 Sevilla B - Cartagena 0:1

12:00 Lorca FC - Marbella 4:0

12:00 UD Melilla - UCAM Murc. 2:2

12:00 Málaga B - Jumilla 0:0

17:00 Ejido - S. Fernan. 0:2

18:00 R. Murcia - Talavera 1:0

18:00 CD Badajoz - Linense 0:2

18:00 Villanove. - Granada B 1:0

18:30 Sanluqueño - Don Benito 2:1

18:30 Huelva - Almería B 2:0


Itálie - Serie A

12:30 Frosinone - Empoli 3:3

15:00 Bologna - Turín FC 2:2

15:00 Chievo - Atalanta 1:5

15:00 Parma - SS Lazio 0:2

18:00 Fiorentina - Cagliari 1:1

20:30 Inter Mil. - AC Milán 1:0


Itálie - Serie B

15:00 Salernit. - Perugia 2:1

15:00 Venezia FC - Hellas 1:1

21:00 US Lecce - Palermo 1:2


Itálie - Serie C - Girone A

15:30 Arzachena - Alessandr. 0:1

16:30 Arezzo - Albissola 2010 2:0

16:30 Juventus U23 - Siena 2:2

16:30 Pistoiese - Novara 0:2

16:30 Pro Patria - Piacenza 1:4

16:30 P Vercelli - Pontedera 0:0

16:30 V. Entella - Lucchese odl.

20:30 Pro Piac. - AC Cuneo 0:1


Itálie - Serie C - Girone B

14:30 Alma Fano - Sambenede. 1:1

14:30 AlbinoLef. - Vis Pesaro 0:2

14:30 US Fermana - Vicenza 2:0

14:30 Gubbio - Südtirol 0:0

14:30 Monza - Teramo 0:1

16:30 Pordenone - Renate 2:1

16:30 Ravenna - FeralpiSa. 1:1

18:30 AC Imolese - Rimini 3:1

18:30 VV Verona - Giana Erm. 0:3


Itálie - Serie C - Girone C

14:30 Siracusa - Potenza 0:1

15:00 Viterbese - Cavese odl.

16:30 Rende - Bisceglie Calcio 3:0


Německo - 1. Bundesliga

15:30 Hertha BSC - Freiburg 1:1

18:00 M'gladbach - Mainz 4:0


Německo - 2. Bundesliga

13:30 Hamburg - VfL Bochum 0:0

13:30 Regensburg - Darmstadt 1:1

13:30 Paderborn - Un. Berlín 0:0


Německo - 3. Liga

13:00 Zwickau - Rostock 2:2

14:00 P. Münster - Würzburg 1:0

14:00 Karlsruhe - Wehen 2:5


Německo - Regionalliga - Nord

14:00 Havelse - Jeddeloh 1:3

14:00 Norderst. - StPauli II 1:4

15:00 KSV Holstein Kiel II - Eges/Lang 2:0

15:00 Oldenburg - SW Rehden 6:2

15:00 Droch/Asse - Flensburg 0:1

15:00 Lüneburg - Oldenburg 1:1


Německo - Regionalliga - Nordost

13:30 Altglieni. - L. Lipsko 4:2

13:30 Fürstenw. - Babelsberg 1:0

13:30 Meuselwitz - Auerbach 2:4

13:30 Nordhausen - BAK 07 1:5


Německo - Regionalliga - West

14:00 Wattenscheid - Essen 0:2


Německo - Regionalliga - Südwest

14:00 Freiburg II - Ulm 2:0


Česko - 1. Fotbalová liga

15:00 Dukla - SFC Opava 1:0

17:00 Liberec - Slavia 0:1


Česko - Fotbalová národní liga

10:15 Žižkov - Jihlava 0:1

15:30 Vlašim - Varnsdorf 1:1

18:00 Brno - Sokolov 0:0


Česko - ČFL

10:30 Karl. Vary - Domažlice 0:1p

15:30 SK Benešov - Ústí n. O. 1:2

15:30 Štěchovice - Živanice 3:2

15:30 Jirny - Olympia Rad. 2:1

15:30 Brozany - Litoměř. 3:0


Česko - MSFL

10:15 Vel. Mez. - D. Benešov 2:1

14:30 Vrchovina - Hlučín 2:1


Česko - Divize A

15:30 Rakovník - Klatovy 1:0

15:30 Sedlčany - Přeštice 1:3


Česko - Divize B

10:15 Meteor - SK Kladno 1:2p

15:30 Hostouň - Mostecký FK 2:1


Česko - Divize D

14:30 Havl. Brod - FK Blansko 0:2

14:30 Vel. Bíteš - Bzenec 2:0

14:30 Žďár n/S - Stará Říše 1:1

14:30 FC Strání - Nové Sady 4:1

14:30 Ždírec n/D - Rosice 0:0

14:30 Bystrc - Tasovice 0:1

14:30 Polná - Sokol Lanžhot 0:2


Česko - Divize E

10:00 Sokol Ústí - Přerov 1:4

10:15 Opava B - FK Bospor Bohumín 3:0

14:30 Bruntál - Havířov 3:2

14:30 Frýdlant - Dětmarov. 1:2

14:30 Kozlovice - Nový Jičín 2:2

15:00 Šumperk - Slavičín 0:3


Česko - Juniorská liga

10:15 Slovácko - MFK Karviná 3:0

10:30 Ml. Boles. - Sparta 0:1

11:00 Bohemians - Příbram 4:2

11:00 Fastav Zlín - Olomouc 1:2

11:00 Třinec - Ostrava 2:7

13:00 Jablonec - Č. Buděj. 4:2


Slovensko - Druhá liga

10:30 Žilina B - Trebišov 1:1


Francie - Ligue 1

15:00 Montpelli. - Bordeaux 2:0

17:00 St-Étienne - Rennes 1:1

21:00 OGC Nice - Marseille 0:1


Rusko - Premier Liga

13:00 Dinamo M. - Zenit 1:0

15:30 Spartak M. - Arsenal T. 2:3

17:59 Krasnodar - Achmat Gro. 0:1


Portugalsko - Taça de Portugal

15:00 V. Formoso - Coimbrões 4:3e

16:00 Moura AC - Marítimo 0:1p

16:00 CD Fátima - Boavista 1:4

16:00 Armacenen. - Vitória FC 1:2

16:00 Torreense - Rio Ave FC 1:5

16:00 S Martinho - Moreirense 0:1

16:00 Lusit. FCV - Nacional 4:3e

16:00 Mirandela - Feirense 1:2e

16:00 Mar. Fonte - San. Clara 1:2

16:00 Estoril - CD Tondela 1:2p

16:00 P. Salgad. - Chaves 1:4

16:00 Casa Pia - Angrense 2:1

16:00 Limianos - Covilhã 0:2

16:00 Farense - FC Arouca 1:3

16:00 Montalegre - Oriental 2:1e

16:00 AD Fafe - Penafiel 0:1p

16:00 Ferreira - Gafanha 2:0

16:00 Santa Iria - Praiense 0:2

16:00 Águeda - Louletano 1:0

16:00 Vilafranq. - Anadia 0:4

16:00 Leixões - Amarante 3:1

16:00 Silves - GD Chaves B 2:1

16:00 U. Madeira - União SC 2:0

17:00 Sacavenen. - CD Aves 1:3

21:00 Felgueiras - Braga 0:1


Skotsko - Premiership

14:30 Hamilton - Rangers FC 1:4


Nizozemsko - Eredivisie

12:15 Breda - Willem II 2:2

14:30 Heracles - Groningen 4:1

14:30 Feyenoord - Zwolle 3:0

14:30 VVV Venlo - ADO D Haag 2:0

16:45 F. Sittard - De Graafs. 3:1


Belgie - Jupiler Pro League

14:30 Anderlecht - Cercle 4:2

18:00 Oostende - KAA Gent 0:4

20:00 Charleroi - Zulte War. 3:2


Belgie - First Division B

16:00 KV Mechel. - Wilrijk 3:0


Turecko - Süper Lig

12:30 Rizespor - Konyaspor 1:1

15:00 Ankaragücü - Y. Malatya 1:0

15:00 Alanyaspor - Antalyasp. 0:1

18:00 Göztepe - Beşiktaş 2:0


Turecko - 1. Lig

13:00 Hatayspor - Osmanlisp. 0:0

15:30 Karabük. - Altay SK 0:4

18:30 Istanbuls. - Giresunsp. 3:1


Řecko - Super League

17:15 Levadiakos - Xanthi 1:2

17:59 Aris Soluň - PAOK Soluň 1:2

19:30 OFI Kréta - Olympiakos 1:0


Rakousko - Bundesliga

14:30 Admira - Wolfsberg 0:0

14:30 Mattersbu. - St. Pölten 2:0

17:00 Austria V. - Sturm Graz 1:1


Rakousko - Erste Liga

10:30 Florid. AC - Vor. Steyr 1:2


Švýcarsko - Super League

16:00 FC Basilej - Xamax 1:1

16:00 Lugano - St. Gallen 3:1

16:00 FC Sion - Grasshopp. 0:0


Švýcarsko - Challenge League

14:30 FC Wil - FC Chiasso 3:1


Ukrajina - Premier Liha

13:00 FK Lvov - Arsenal K. 1:0

16:00 O. Doněck - Č. Oděsa 1:0

18:30 Oleksandr. - Karp. Lvov 2:1


Polsko - Ekstraklasa

15:30 Zag. Lubin - Wis. Płock 3:3

18:00 Legia V. - W. Kraków 3:3


Polsko - 1. Liga

14:00 W. Poznań - Głogów 2:1


Rumunsko - Liga I

17:00 Gaz M. M. - Botoşani 1:2

20:00 CSU Craiova - FCSB 2:1


Chorvatsko - Prva HNL

15:00 Slaven - HNK Gorica 0:1

17:30 L. Záhřeb - Hajduk S. 2:0


Srbsko - Super Liga

13:00 Spartak S. - Partizan 0:0

16:00 D. Vranje - Bačka 1:1


Slovinsko - Prva Liga

14:45 NK Celje - NK Krško 2:1

17:00 Olimpija - Triglav 2:0


Bulharsko - Parva Liga

16:30 Dunav Ruse - L. Plovdiv 1:0

19:00 CSKA Sofia - Etar 3:0


Dánsko - Superligaen

12:00 Vendsyssel - AC Horsens 0:1

14:00 Randers FC - Sønderjys. 1:1

16:00 Vejle - FC Kodaň 1:3

18:00 AGF Aarhus - Aalborg BK 2:2


Dánsko - 1. Division

13:45 Fremad A. - Helsingør 2:0

13:45 Nykøbing - Fredericia 0:3

13:45 Naestved - Lyngby BK 1:0

13:45 Thisted FC - Roskilde 3:2

13:45 Viborg FF - Silkeborg 1:1


Švédsko - Allsvenskan

15:00 Häcken - Öster. FK 2:0

15:00 Djurgården - AIK Solna 0:0

17:30 Elfsborg - Sundsvall 2:0

17:30 Kalmar - Norrköping 1:2

17:30 Trelleborg - Sirius 1:2


Švédsko - Superettan

15:00 Eskilstuna - Falkenberg 1:0

17:30 IK Brage - J-Södra 3:2


Norsko - Eliteserien

18:00 Haugesund - Odds BK 2:0

18:00 Lillestrøm - Rosenborg 0:0

18:00 Ranheim - Bodø/Glimt 0:0

18:00 Tromsø - IK Start 1:2

18:00 Vålerenga - Kristians. 0:2

20:00 Stabaek - SK Brann 1:2


Norsko - 1. Divisjon

13:00 Tromsdalen - Ham-Kam 0:2

15:00 Åsane - Sogndal 1:2

15:00 Ull./Kisa - Kongsving. 1:1

18:00 Levanger - Florø SK 0:1

18:00 Sandnes U. - Nest-Sotra 1:1

18:00 Mjøndalen - FK Jerv 1:1

18:00 Notodden - Strømmen 1:1


Finsko - Veikkausliiga

13:30 VPS Vaasa - RoPS 1:2

13:30 Kemi Kings - Mariehamn 2:0

13:30 KuPS - TPS Turku 2:1

13:30 HJK Helsinky - SJK 1:0

13:30 Ilves - FC Lahti 0:1

13:30 Int. Turku - Honka 0:2


Kypr - A' Katigorias

16:00 N. Salamis - Omonia N. 1:0

18:00 APOEL N. - AEL Limas. 0:0


Izrael - Ligat ha'Al

19:00 Mac P-Tik. - B. Sakhnin 0:0

20:00 FC Ashdod - Beitar J. 1:1


Bělorusko - Vysšaja Liha

13:00 Sluck - T. Žodino 0:3

15:00 Smoleviči - Isloč Min. 0:1

17:30 Din. Brest - Tor. Minsk 2:0


Litva - A Lyga

12:00 Žalgiris - Trakai 2:2

12:00 Lietava - Sūduva 1:2


Estonsko - Meistriliiga

12:00 Levadia T. - Tulevik V. 2:1

14:00 Nõmme Kal. - Tammeka T. 2:2


Moldavsko - Divizia Naţională

15:00 Petroclub - Sfîntul G. 0:0

16:00 Sheriff - Milsami 1:1


Bosna a Hercegovina - Premijer Liga

15:00 Krupa n/V - Radnik B. 0:0

17:00 Čelik - Ši. Brijeg 1:1


Makedonie - Prva Liga

14:30 Renova - Rabotnički 0:2

14:30 FK Shkupi - Sileks 2:0

14:30 Belasica - Pobeda 2:1

14:30 Makedonija - FA Pandev 1:0

14:30 Vardar - Škendija 0:2


Albánie - Kategoria Superiore

14:00 Skënderbeu - Kamza 2:0

17:00 Partizani - Luftëtari 2:1


Arménie - Premier League

13:00 Alashkert - Gandzasar 1:0

16:00 Avan Ac. - Pyunik 0:0


Ázerbájdžán - Premyer Liqa

15:00 Sumqayit - Sabah FK 0:1

17:00 Keşlə FK - Zirä 1:0


Gruzie - Premier League

14:00 D. Tbilisi - L. Tbilisi 0:0

16:00 T. Kutaisi - M. Rustavi 2:2

18:00 Saburtalo - Kolkheti 4:1


Kazachstán - Premier Liga

11:00 Šachtër K. - Aktobe 0:1

11:00 Kairat - Tobol 0:0

11:00 Kyzylžar - Žetisu 1:1

12:00 Irtyš - Kaisar 0:1

12:00 FK Atyrau - Akžajyk 2:1


Malta - Premier League

15:00 Mosta FC - Sliema 1:2

17:15 Hibernians - Hamrun 2:1


Lucembursko - Division Nationale

16:00 T. Pétange - Jeunesse 3:2

16:00 UNA Stras. - Racing FC 1:2

16:00 Mondorf - Rumelange 4:3

16:00 Fola Esch - Etzella E. 6:0

16:00 Differdan. - Rosport 3:0

16:00 Hamm Benf. - Hostert 1:2


Faerské ostrovy - Meistaradeildin

16:00 Klaksvík - Tvøroyri 3:1

16:00 B36 Tórs. - HB Tórs. 1:3

16:00 AB Argir - Skála IF odl.

16:00 07 Vestur - Streymur odl.

16:00 Víkingur - Runavík 0:3


Andorra - Primera Divisió

12:00 Inter E. - Lusitanos 2:1

14:00 FC Ordino - Encamp 3:1

16:00 FC S. Col. - Engordany 0:0

18:00 Sant Julià - UE S. Col. 1:1


San Marino - Campionato

15:00 Libertas - SC Faetano 1:0

15:00 Pennarossa - Tre Penne 3:2

15:00 SS Virtus - San Giov. 1:1


Kosovo - Superliga

14:45 Priština - KF KEK 3:0

14:45 Gjilani - Feronikeli 1:0

14:45 Trepça '89 - Llapi 1:1

14:45 KF Drenica - Liria 1:0

14:45 Ballkani - Flamurtari 1:0

14:45 Ferizaj - KF Drita 0:2


Gibraltar - Premier Division

16:00 Mons Calpe - Lions Gib. 3:0

zpět na výsledkový servis

zpět na hlavní nabídku