Výsledkový servis - dnešní zápasy

CONMEBOL - Copa Libertadores

02:30 Cruzeiro EC - Racing - : -

02:30 Un. Chile - V. da Gama - : -


Itálie - Lega Pro - Play off

20:30 Pisa - Viterbese - : -

20:30 Alessandr. - FeralpiSa. - : -

20:30 Trapani - Cosenza - : -

20:30 Reggiana - J. Stabia - : -

20:30 Sambenede. - Piacenza - : -


Česko - MSFL

17:00 SK Líšeň - Hulín - : -

17:00 Prostějov - Rýmařov - : -

17:00 Val. Mez. - Vyškov - : -

17:00 Vel. Mez. - Hlučín - : -

17:00 Hodonín - Uh. Brod - : -

17:00 HFK Olom. - Otrokovice - : -

17:00 Petřkovice - Mohelnice - : -

17:00 Kroměříž - Uničov - : -


Česko - Divize E

17:00 Opava B - Jeseník - : -


Česko - Juniorská liga

11:00 MFK Karviná - Ml. Boles. - : -

14:00 Příbram - Fastav Zlín - : -


Slovensko - Fortuna liga

17:30 Žilina - FC Nitra - : -

17:30 Trenčín - Ružomberok - : -


Belgie - Jupiler Pro League

20:30 Zulte War. - Lokeren - : -


Ukrajina - Baráž o Premier Lihu

16:00 Zirka K. - Desna - : -

18:00 Č. Oděsa - Poltava - : -


Rumunsko - Liga I

19:45 Dinamo Bu. - FC Voluntari - : -


Maďarsko - Magyar Kupa

20:00 Újpest - Puskás FC - : -


Chorvatsko - Hrvatski Kup

19:00 D. Záhřeb - Hajduk S. - : -


Srbsko - Kup Srbije

19:00 Mladost L. - Partizan - : -


Slovinsko - Prva Liga

16:00 Triglav - NK Domžale - : -

16:00 Aluminij - R. Velenje - : -

16:00 ND Gorica - Ankaran - : -

16:00 Celje - NK Maribor - : -

16:00 Olimpija - NK Krško - : -


Švédsko - Allsvenskan

19:00 Norrköping - Sundsvall - : -

19:00 Häcken - AIK Solna - : -

19:00 Öster. FK - Sirius - : -


Švédsko - Superettan

19:00 J-Södra - Degerfors - : -

19:00 Örgryte - Värnamo - : -

19:00 IK Frej - IK Brage - : -

19:00 Landskrona - Halmstad - : -


Bělorusko - Vysšaja Liha

16:15 Sluck - Din. Brest - : -

18:15 Dinamo Minsk - BATE - : -


Litva - A Lyga

17:00 Kauno Žal. - Žalgiris - : -

19:00 FK Trakai - Atlantas - : -


Estonsko - Meistriliiga

18:00 Kalev Tal. - Nõmme Kal. - : -

18:00 Kuressaare - Vaprus P. - : -

18:30 Flora Tal. - Levadia T. - : -


Moldavsko - Cupa Moldovei

18:30 Milsami - Zimbru - : -


Makedonie - Kup na Makedonija

20:00 Pelister - Škendija - : -


Island - Premier Division

21:15 Stjarnan FC - Fylkir - : -

21:15 Grindavík - Valur - : -

21:15 Breidablik - Víkingur R - : -


Albánie - Kategoria Superiore

19:00 KF Laçi - Teuta - : -

19:00 KS Lushnja - Luftëtari - : -

19:00 Skënderbeu - Vllaznia - : -

19:00 Kukësi - Flamurtari - : -

19:00 Partizani - KF Kamza - : -


Kazachstán - Kubok Kazachstana

11:00 Ordabasy - Kairat - : -

11:00 Machtaaral - Irtyš - : -

11:00 FK Atyrau - Tobol - : -

11:00 Šachtër K. - Kaisar - : -


San Marino - Campionato

20:45 La Fiorita - SS Folgore - : -


Gibraltar - Premier Division

20:30 Mons Calpe - Lincoln - : -


Kosovo - Baráž o Superligu

16:00 Vushtrria - Flamurtari - : -

zpět na výsledkový servis

zpět na hlavní nabídku