Mistrovství světa - kvalifikace - tabulky

zóna UEFA (Evropa) - skupina A

1. Francie (z: 8, s: 15:5, b: 17)

2. Švédsko (z: 8, s: 18:7, b: 16)

3. Nizozemsko (z: 8, s: 16:11, b: 13)

4. Bulharsko (z: 8, s: 13:17, b: 12)

5. Lucembursko (z: 8, s: 7:17, b: 5)

6. Bělorusko (z: 8, s: 4:16, b: 5)


zóna UEFA (Evropa) - skupina B

1. Švýcarsko (z: 8, s: 18:3, b: 24)

2. Portugalsko (z: 8, s: 28:4, b: 21)

3. Maďarsko (z: 8, s: 11:9, b: 10)

4. Faerské ostrovy (z: 8, s: 4:15, b: 8)

5. Andorra (z: 8, s: 2:17, b: 4)

6. Lotyšsko (z: 8, s: 3:18, b: 3)


zóna UEFA (Evropa) - skupina C

1. Německo (z: 8, s: 35:2, b: 24)

2. Severní Irsko (z: 8, s: 16:2, b: 19)

3. Ázerbájdžán (z: 8, s: 8:12, b: 10)

4. Česko (z: 8, s: 10:9, b: 9)

5. Norsko (z: 8, s: 8:16, b: 7)

6. San Marino (z: 8, s: 2:38, b: 0)


zóna UEFA (Evropa) - skupina D

1. Srbsko (z: 8, s: 17:7, b: 18)

2. Wales (z: 8, s: 12:5, b: 14)

3. Irsko (z: 8, s: 9:6, b: 13)

4. Rakousko (z: 8, s: 10:10, b: 9)

5. Gruzie (z: 8, s: 8:12, b: 5)

6. Moldavsko (z: 8, s: 4:20, b: 2)


zóna UEFA (Evropa) - skupina E

1. Polsko (z: 8, s: 18:11, b: 19)

2. Dánsko (z: 8, s: 18:7, b: 16)

3. Černá Hora (z: 8, s: 18:7, b: 16)

4. Rumunsko (z: 8, s: 8:8, b: 9)

5. Arménie (z: 8, s: 8:19, b: 6)

6. Kazachstán (z: 8, s: 4:22, b: 2)


zóna UEFA (Evropa) - skupina F

1. Anglie (z: 8, s: 16:3, b: 20)

2. Slovensko (z: 8, s: 14:6, b: 15)

3. Slovinsko (z: 8, s: 10:4, b: 14)

4. Skotsko (z: 8, s: 14:10, b: 14)

5. Litva (z: 8, s: 6:18, b: 5)

6. Malta (z: 8, s: 2:21, b: 0)


zóna UEFA (Evropa) - skupina G

1. Španělsko (z: 8, s: 32:3, b: 22)

2. Itálie (z: 8, s: 19:7, b: 19)

3. Albánie (z: 8, s: 10:9, b: 13)

4. Izrael (z: 8, s: 9:14, b: 9)

5. Makedonie (z: 8, s: 10:14, b: 7)

6. Lichtenštejnsko (z: 8, s: 1:34, b: 0)


zóna UEFA (Evropa) - skupina H

1. Belgie (z: 8, s: 35:3, b: 22)

2. Bosna a Hercegovina (z: 8, s: 19:8, b: 14)

3. Řecko (z: 8, s: 11:5, b: 13)

4. Kypr (z: 8, s: 8:12, b: 10)

5. Estonsko (z: 8, s: 6:17, b: 8)

6. Gibraltar (z: 8, s: 3:37, b: 0)


zóna UEFA (Evropa) - skupina I

1. Chorvatsko (z: 8, s: 12:3, b: 16)

2. Island (z: 8, s: 11:7, b: 16)

3. Turecko (z: 8, s: 12:8, b: 14)

4. Ukrajina (z: 8, s: 11:7, b: 14)

5. Finsko (z: 8, s: 6:10, b: 7)

6. Kosovo (z: 8, s: 3:20, b: 1)


zóna CONMEBOL (Jižní Amerika) - základní část

1. Brazílie (z: 16, s: 38:11, b: 37)

2. Uruguay (z: 16, s: 28:18, b: 27)

3. Kolumbie (z: 16, s: 19:16, b: 26)

4. Peru (z: 16, s: 26:25, b: 24)

5. Argentina (z: 16, s: 16:15, b: 24)

6. Chile (z: 16, s: 24:23, b: 23)

7. Paraguay (z: 16, s: 17:23, b: 21)

8. Ekvádor (z: 16, s: 24:24, b: 20)

9. Bolívie (z: 16, s: 14:34, b: 13)

10. Venezuela (z: 16, s: 18:35, b: 8)


zóna CONCACAF (Severní, Střední Amerika a Karibik) - čtvrtá fáze - skupina A

1. Mexiko (z: 6, s: 13:1, b: 16)

2. Honduras (z: 6, s: 6:6, b: 8)

3. Kanada (z: 6, s: 5:8, b: 7)

4. Salvador (z: 6, s: 4:13, b: 2)


zóna CONCACAF (Severní, Střední Amerika a Karibik) - čtvrtá fáze - skupina B

1. Kostarika (z: 6, s: 11:3, b: 16)

2. Panama (z: 6, s: 7:5, b: 10)

3. Haiti (z: 6, s: 2:4, b: 4)

4. Jamajka (z: 6, s: 2:10, b: 4)


zóna CONCACAF (Severní, Střední Amerika a Karibik) - čtvrtá fáze - skupina C

1. USA (z: 6, s: 20:3, b: 13)

2. Trinidad a Tobago (z: 6, s: 13:9, b: 11)

3. Guatemala (z: 6, s: 18:11, b: 10)

4. Svatý Vincent a Grenadiny (z: 6, s: 6:34, b: 0)


zóna CONCACAF (Severní, Střední Amerika a Karibik) - finálová skupina

1. Mexiko (z: 8, s: 11:3, b: 18)

2. Kostarika (z: 8, s: 12:5, b: 15)

3. Panama (z: 8, s: 7:5, b: 10)

4. USA (z: 8, s: 12:11, b: 9)

5. Honduras (z: 8, s: 9:16, b: 9)

6. Trinidad a Tobago (z: 8, s: 4:15, b: 3)


zóna CAF (Afrika) - třetí fáze - skupina A

1. Tunisko (z: 4, s: 7:3, b: 10)

2. DR Kongo (z: 4, s: 9:5, b: 7)

3. Guinea (z: 4, s: 4:7, b: 3)

4. Libye (z: 4, s: 3:8, b: 3)


zóna CAF (Afrika) - třetí fáze - skupina B

1. Nigérie (z: 4, s: 10:3, b: 10)

2. Zambie (z: 4, s: 6:4, b: 7)

3. Kamerun (z: 4, s: 3:7, b: 3)

4. Alžírsko (z: 4, s: 3:8, b: 1)


zóna CAF (Afrika) - třetí fáze - skupina C

1. Pobřeží slonoviny (z: 4, s: 7:3, b: 7)

2. Maroko (z: 4, s: 6:0, b: 6)

3. Gabon (z: 4, s: 2:4, b: 5)

4. Mali (z: 4, s: 1:9, b: 2)


zóna CAF (Afrika) - třetí fáze - skupina D

1. Burkina Faso (z: 4, s: 5:3, b: 6)

2. Kapverdy (z: 4, s: 4:6, b: 6)

3. Senegal (z: 3, s: 4:2, b: 5)

4. Jihoafrická republika (z: 3, s: 3:5, b: 1)


zóna CAF (Afrika) - třetí fáze - skupina E

1. Egypt (z: 4, s: 5:2, b: 9)

2. Uganda (z: 4, s: 2:1, b: 7)

3. Ghana (z: 4, s: 6:4, b: 5)

4. Kongo (z: 4, s: 3:9, b: 1)


zóna AFC (Asie) - druhá fáze - skupina A

1. Saúdská Arábie (z: 8, s: 28:4, b: 20)

2. Spojené arabské emiráty (z: 8, s: 25:4, b: 17)

3. Palestina (z: 8, s: 22:6, b: 12)

4. Malajsie (z: 8, s: 3:30, b: 4)

5. Východní Timor (z: 8, s: 2:36, b: 2)


zóna AFC (Asie) - druhá fáze - skupina B

1. Austrálie (z: 8, s: 29:4, b: 21)

2. Jordánsko (z: 8, s: 21:7, b: 16)

3. Kyrgyzstán (z: 8, s: 10:8, b: 14)

4. Tádžikistán (z: 8, s: 9:20, b: 5)

5. Bangladéš (z: 8, s: 2:32, b: 1)


zóna AFC (Asie) - druhá fáze - skupina C

1. Katar (z: 8, s: 29:4, b: 21)

2. Čína (z: 8, s: 27:1, b: 17)

3. Hongkong (z: 8, s: 13:5, b: 14)

4. Maledivy (z: 8, s: 8:20, b: 6)

5. Bhútán (z: 8, s: 5:52, b: 0)


zóna AFC (Asie) - druhá fáze - skupina D

1. Írán (z: 8, s: 26:3, b: 20)

2. Omán (z: 8, s: 11:7, b: 14)

3. Turkmenistán (z: 8, s: 10:11, b: 13)

4. Guam (z: 8, s: 3:16, b: 7)

5. Indie (z: 8, s: 5:18, b: 3)


zóna AFC (Asie) - druhá fáze - skupina E

1. Japonsko (z: 8, s: 27:0, b: 22)

2. Sýrie (z: 8, s: 26:11, b: 18)

3. Singapur (z: 8, s: 9:9, b: 10)

4. Afghánistán (z: 8, s: 8:24, b: 9)

5. Kambodža (z: 8, s: 1:27, b: 0)


zóna AFC (Asie) - druhá fáze - skupina F

1. Thajsko (z: 6, s: 14:6, b: 14)

2. Irák (z: 6, s: 13:6, b: 12)

3. Vietnam (z: 6, s: 7:8, b: 7)

4. Tchaj-wan (z: 6, s: 5:19, b: 0)


zóna AFC (Asie) - druhá fáze - skupina G

1. Korejská republika (z: 8, s: 27:0, b: 24)

2. Libanon (z: 8, s: 12:6, b: 11)

3. Kuvajt (z: 8, s: 12:10, b: 10)

4. Myanmar (z: 8, s: 9:21, b: 8)

5. Laos (z: 8, s: 6:29, b: 4)


zóna AFC (Asie) - druhá fáze - skupina H

1. Uzbekistán (z: 8, s: 20:7, b: 21)

2. Korejská LDR (z: 8, s: 14:8, b: 16)

3. Filipíny (z: 8, s: 8:12, b: 10)

4. Bahrajn (z: 8, s: 10:10, b: 9)

5. Jemen (z: 8, s: 2:17, b: 3)


zóna AFC (Asie) - třetí fáze - skupina A

1. Írán (z: 10, s: 10:2, b: 22)

2. Korejská republika (z: 10, s: 11:10, b: 15)

3. Sýrie (z: 10, s: 9:8, b: 13)

4. Uzbekistán (z: 10, s: 6:7, b: 13)

5. Čína (z: 10, s: 8:10, b: 12)

6. Katar (z: 10, s: 8:15, b: 7)


zóna AFC (Asie) - třetí fáze - skupina B

1. Japonsko (z: 10, s: 17:7, b: 20)

2. Saúdská Arábie (z: 10, s: 17:10, b: 19)

3. Austrálie (z: 10, s: 16:11, b: 19)

4. Spojené arabské emiráty (z: 10, s: 10:13, b: 13)

5. Irák (z: 10, s: 11:12, b: 11)

6. Thajsko (z: 10, s: 6:24, b: 2)


zóna OFC (Oceánie) - první fáze

1. Samoa (z: 3, s: 6:3, b: 6)

2. Americká Samoa (z: 3, s: 6:4, b: 6)

3. Cookovy ostrovy (z: 3, s: 4:2, b: 6)

4. Tonga (z: 3, s: 1:8, b: 0)


zóna OFC (Oceánie) - druhá fáze - skupina A

1. Papua Nová Guinea (z: 3, s: 11:3, b: 5)

2. Nová Kaledonie (z: 3, s: 9:2, b: 5)

3. Tahiti (z: 3, s: 7:3, b: 5)

4. Samoa (z: 3, s: 0:19, b: 0)


zóna OFC (Oceánie) - druhá fáze - skupina B

1. Nový Zéland (z: 3, s: 9:1, b: 9)

2. Šalamounovy ostrovy (z: 3, s: 1:2, b: 3)

3. Fidži (z: 3, s: 4:6, b: 3)

4. Vanuatu (z: 3, s: 3:8, b: 3)


zóna OFC (Oceánie) - třetí fáze - skupina A

1. Nový Zéland (z: 4, s: 6:0, b: 10)

2. Nová Kaledonie (z: 4, s: 4:5, b: 5)

3. Fidži (z: 4, s: 3:8, b: 1)


zóna OFC (Oceánie) - třetí fáze - skupina B

1. Šalamounovy ostrovy (z: 4, s: 6:6, b: 9)

2. Tahiti (z: 4, s: 7:4, b: 6)

3. Papua Nová Guinea (z: 4, s: 6:9, b: 3)


zpět na nabídku soutěže

zpět na hlavní nabídku