Evropská liga - tabulky

základní skupiny - skupina A

1. Villarreal CF (ESP) (z: 1, s: 3:1, b: 3)

2. Slavia Praha (CZE) (z: 1, s: 1:0, b: 3)

3. Maccabi Tel-Aviv (ISR) (z: 1, s: 0:1, b: 0)

4. FC Astana (KAZ) (z: 1, s: 1:3, b: 0)


základní skupiny - skupina B

1. Dynamo Kyjev (UKR) (z: 1, s: 3:1, b: 3)

2. FK Partizan (SRB) (z: 1, s: 1:1, b: 1)

3. BSC Young Boys (SUI) (z: 1, s: 1:1, b: 1)

4. Skënderbeu Korça (ALB) (z: 1, s: 1:3, b: 0)


základní skupiny - skupina C

1. SC Braga (POR) (z: 1, s: 2:1, b: 3)

2. Ludogorec Razgrad (BUL) (z: 1, s: 0:0, b: 1)

3. Istanbul Başakşehir (TUR) (z: 1, s: 0:0, b: 1)

4. TSG Hoffenheim (GER) (z: 1, s: 1:2, b: 0)


základní skupiny - skupina D

1. AC Milán (ITA) (z: 1, s: 5:1, b: 3)

2. AEK Atény (GRE) (z: 1, s: 2:1, b: 3)

3. NK Rijeka (CRO) (z: 1, s: 1:2, b: 0)

4. Austria Vídeň (AUT) (z: 1, s: 1:5, b: 0)


základní skupiny - skupina E

1. Atalanta Bergamo (ITA) (z: 1, s: 3:0, b: 3)

2. Olympique Lyon (FRA) (z: 1, s: 1:1, b: 1)

3. Apollon Limassol (CYP) (z: 1, s: 1:1, b: 1)

4. Everton FC (ENG) (z: 1, s: 0:3, b: 0)


základní skupiny - skupina F

1. Lokomotiv Moskva (RUS) (z: 1, s: 0:0, b: 1)

2. Fastav Zlín (CZE) (z: 1, s: 0:0, b: 1)

3. Sheriff Tiraspol (MDA) (z: 1, s: 0:0, b: 1)

4. FC Kodaň (DEN) (z: 1, s: 0:0, b: 1)


základní skupiny - skupina G

1. FCSB (ROU) (z: 1, s: 3:0, b: 3)

2. Hapoel Beer-Sheva (ISR) (z: 1, s: 2:1, b: 3)

3. FC Lugano (SUI) (z: 1, s: 1:2, b: 0)

4. Viktoria Plzeň (CZE) (z: 1, s: 0:3, b: 0)


základní skupiny - skupina H

1. Arsenal FC (ENG) (z: 1, s: 3:1, b: 3)

2. FK Crvena Zvezda (SRB) (z: 1, s: 1:1, b: 1)

3. BATE Borisov (BLR) (z: 1, s: 1:1, b: 1)

4. 1. FC Köln (GER) (z: 1, s: 1:3, b: 0)


základní skupiny - skupina I

1. Olympique Marseille (FRA) (z: 1, s: 1:0, b: 3)

2. Red Bull Salzburg (AUT) (z: 1, s: 1:1, b: 1)

3. Vitória SC Guimarães (POR) (z: 1, s: 1:1, b: 1)

4. Konyaspor (TUR) (z: 1, s: 0:1, b: 0)


základní skupiny - skupina J

1. Östersunds FK (SWE) (z: 1, s: 2:0, b: 3)

2. Athletic Bilbao (ESP) (z: 1, s: 0:0, b: 1)

3. Hertha BSC (GER) (z: 1, s: 0:0, b: 1)

4. Zarja Luhansk (UKR) (z: 1, s: 0:2, b: 0)


základní skupiny - skupina K

1. OGC Nice (FRA) (z: 1, s: 5:1, b: 3)

2. SS Lazio (ITA) (z: 1, s: 3:2, b: 3)

3. SBV Vitesse (NED) (z: 1, s: 2:3, b: 0)

4. SV Zulte Waregem (BEL) (z: 1, s: 1:5, b: 0)


základní skupiny - skupina L

1. Zenit Petrohrad (RUS) (z: 1, s: 5:0, b: 3)

2. Real Sociedad (ESP) (z: 1, s: 4:0, b: 3)

3. Rosenborg BK (NOR) (z: 1, s: 0:4, b: 0)

4. Vardar Skopje (MKD) (z: 1, s: 0:5, b: 0)


zpět na nabídku soutěže

zpět na hlavní nabídku