Kanté si nezahraje tři týdny, Chelsea mohou těšit zprávy o Moratovi

13.10.2017 14:58

N'Golo Kanté si z reprezentačního srazu přivezl zraněný stehenní sval a čeká ho nucená pauza - Chelsea dnes potvrdila informace tisku ze začátku týdne o tom, že francouzský záložník bude mimo hru tři týdny. Fanoušky londýnského celku mohou naopak těšit zprávy ohledně útočníka Álvara Moraty...

26letý Kanté je důležitou postavou středové formace Blues a letos v Lize mistrů a Premier League ještě nevynechal ani jeden zápas. Absenci si připsal až v kvalifikačním utkání Francie proti Bělorusku, jelikož si o tři dny dříve v souboji s Bulharskem poranil stehno.

"Je to pro nás velká ztráta, jeho důležitosti pro tým jsme si velmi dobře vědomi. Nemáme dalšího hráče s jeho charakteristikami. Můžeme zkusit nějakého obránce, zda se dovede adaptovat na roli záložníka," prohlásil manažer Antonio Conte.

Zatímco Kanté bude chybět do konce října, hodně rychle se do sestavy může vrátit Álvaro Morata. Španělský záložník si před reprezentační přestávkou poranil stehenní sval a nejčernější prognózy mluvily o dvouměsíční pauze, problém ovšem není tak vážný a někdejší hráč Realu Madrid by mohl opět nastoupit již příští týden proti AS Řím.

zpět na předchozí stránku

zpět na hlavní nabídku